نیاز به راهنمایی دارید؟ با ما تماس بگیرید...
نیاز به راهنمایی دارید؟ تماس بگیرید

شماره تماس از تلفن ثابت ۷۰۷۰۵۰۰۳ -۰۲۱

سرخط خبرها
زمان ثبت نام بدون کنکور کاردانی

زمان ثبت نام بدون کنکور کاردانی

مقطع کاردانی به دو صورت پیوسته و ناپیوسته ارائه می شود و شرکت در کنکور سراسری از شرایط ثبت نام نخواهد بود.اکنون ممکن است این سوال برایتان بوجود بیاید که تفاوت کاردانی پیوسته و ناپیوسته در چیست؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که این مقاله علمی آموزشی سعی دارد به مبحث زمان ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه های سراسر کشور بپردازد. شما می توانید تمامی نکات مرتبط با مقطع کاردانی را در وب سایت میهن مشاور مشاهده نمایید. در صورت وجود هرگونه سوال می توانید با کارشناسان مرکز تماس گرفته و اقدام به رفع مشکلات خود نمایید. داشتن یک مشاور حرفه ای از جمله اقدامات لازم و ضروری برای موفقیت در تمامی مقاطع تحصیلی می باشد. با ما همراه باشید.

شرایط و نحوه ثبت نام بدون کنکور کاردانی

مقطع کاردانی به دو صورت پیوسته و ناپیوسته ارائه می شود و شرکت در کنکور سراسری از شرایط ثبت نام نخواهد بود.اکنون ممکن است این سوال برایتان بوجود بیاید که تفاوت کاردانی پیوسته و ناپیوسته در چیست؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که تفاوت این دو در ارائه تعداد رشته ها می باشد یعنی لیست رشته های بدون کنکور دارای تنوع کمتری نسبت به رشته های با آزمون هستند. داوطلبان در 2 نوبت مهر و بهمن ماه می بایست نسبت به انجام ثبت نام خود اقدام نمایند. نحوه ثبت نام به صورت اینترنتی خواهد بود و داوطلبان جهت انجام ثبت نام می بایست  به سایت معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه مربوطه مراجعه و پس از تکمیل ثبت نام از دریافت رسید مربوط به ثبت نام خود غافل نشوید تا در زمان تعیین شده از سوی دانشگاه مربوطه با دارا بودن دیگر مدارک به صورت حضوری جهت تکمیل ثبت نام نهایی به دانشگاه مربوطه مراجعه نمایید.

زمان ثبت نام کاردانی بدون کنکور پیوسته و ناپیوسته

معدل ملاک قبولی داوطلبان در ثبت نام بدون کنکور در مقطع کاردانی نخواهد بود و سوابق تحصیلی داوطلبان هیچ گونه تاثیری در پذیرش داوطلبان نخواهد داشت و داوطلبان با هر معدلی امکان ثبت نام بدون کنکور را خواهند داشت.اما از شرایط ثبت نام در مقطع کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد، دارا بودن مدرک دیپلم و از شرایط ثبت نام در مقطع کاردانی ناپیوسته دارا بودن مدرک پیش دانشگاهی خواهد بود.برای ثبت نام بدون کنکور کاردانی پیوسته رشته ی انتخابی شما می بایست مرتبط با رشته ای که در آن دیپلم گرفته اید باشد. بنابراین با در نظر گرفتن محدودیت های موجود در انتخاب رشته دست به انتخاب رشته بزنید.اما متقاضیانی که قصد ثبت نام بدون کنکور کاردانی ناپیوسته را دارند می توانند بدون در نظر گرفتن رشته خود در مقطع دیپلم و پیش دانشگاهی انتخاب رشته نمایند.

  1. رشته فناوری اطلاعات خدمات الکترونیک شهر

  2. کاردانی فنی فناوری اطلاعات گرایش اینترنت و شبکه های گسترده

  3. میزان شهریه دانشگاه علمی کاربردی در سال ۹۷

  4. زمان ثبت نام کاردانی به کارشناسی

زمان اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور کاردانی

درخصوص زمان اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور توجه داشته باشید که تاریخ تشکیل کلاس ها با توجه به اینکه ثبت نام بدون کنکور در دو نوبت مهر و بهمن ماه انجام می شود به زمان ثبت نام متقاضیان در نوبت مهر و یا بهمن ماه و صلاح دید دانشگاه مربوطه بستگی خواهد داشت. ضمن اینکه متقاضیان پس از ثبت نام اینترنتی در زمان تعیین شده از سوی دانشگاه نیز می بایست ضمن همراه داشتن مدارک لازم برای ثبت نام بدون کنکور جهت ثبت نام حضوری به دانشگاه مربوطه نیز مراجعه نمایند.

زمان ثبت نام بدون کنکور کاردانی
5 (100%) 1 vote

جهت مشاوره در زمینه زمان ثبت نام بدون کنکور کاردانی

ازخط ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071613 تماس بگیرید
همچنین میتوانید با شماره 70705003-021 نیز تماس بگیرید

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

ثبت نام در رشته دندان پزشکی بدون کنکور
رشته دندان پزشکی بدون کنکور

ثبت نام در رشته دندان پزشکی بدون کنکور در این بخش از سایت میهن مشاور …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 5 =