نیاز به راهنمایی دارید؟ با ما تماس بگیرید...
نیاز به راهنمایی دارید؟ تماس بگیرید

شماره تماس از تلفن ثابت ۷۰۷۰۵۰۰۳ -۰۲۱

سرخط خبرها
ثبت نام کاردانی به کارشناسی 97

ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی ۹۷

ثبت نام کاردانی به کارشناسی 97 در این بخش از سایت میهن مشاور خدمتتان ارائه می گردد.با مطالعه این بخش از سایت میهن مشاور اطلاعاتی در خصوص زمان ثبت نام کاردانی به کارشناسی و همچنین توصیه‌های مهم به داوطلبان گرامی در خصوص آزمون کاردانی به کارشناسی نصیبتان می گردد.ثبت نام کنکور کاردانی 97 به صورت اینترنتی از تاریخ 3 خرداد تا روز شنبه 12 خرداد 97 ادامه دارد. از این رو داوطلبان می بایست در زمان مقرر با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org  نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی سال 97

پذیرش کنکور کاردانی به کارشناسی 97

 ثبت نام کنکور کاردانی 97 به صورت اینترنتی از تاریخ 3 خرداد تا روز شنبه 12 خرداد 97 ادامه دارد. از این رو داوطلبان می بایست در زمان مقرر با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org  نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.باید خاطر نشان کرد داوطلبان می بایست برای ثبت نام کارت اعتباری تهیه و بعد ثبت نام خود را انجام نمایند. باید به استحضار برساند داوطلبانی که علاقه مند به شرکت در رشته موسسات غیر انتفاعی هستند باید هزینه دیگری هم بپردازند. تاکنون ۶۳ هزار و ۲۴۸ نفر برای ثبت نام در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته اقدام نموده اند. ظرفیت پذیرش در این دوره ۱۶۲ هزار و ۱۰۸ داوطلب می باشد، که این ظرفیت بدون احتساب ظرفیت دانشگاه آزاد اسلامی تعیین شده است. از ۶۷ رشته امتحانی، پذیرش در ۲۰ رشته با آزمون و ۴۷ رشته بدون آزمون انجام می شود. 

توزیع کارت آزمون کاردانی 97

داوطلبانی که علاقمند به انتخاب رشته دانشگاه آزاد اسلامی می باشند باید طبق اطلاعیه از سوی دانشگاه آزاد اسلامی در مهلت مقتضی به سایت دانشگاه آزاد مراجعه و نسبت به انتخاب رشته محل امتحانی اقدام کنند. پرداخت هزینه ثبت‌ نام بصورت اینترنتی انجام می شود، داوطلبان باید به وسیله کارت عضو شتاب پرداخت الکترونیکی به مبلغ ۲۵۰ هزار ریال را به عنوان وجه ثبت‌نام شرکت در آزمون بپردازند. اگر داوطلبی علاقه مند به شرکت در موسسات آموزش عالی غیر دولتی – غیرانتفاعی می باشد، باید علاوه بر پرداخت مبلغ ثبت‌نام نسبت به پرداخت مبلغ ۵۱ هزار ریال نیز اقدام کنند. داوطلبانی هم به استفاده از خدمات پیام کوتاه راغب اند، با پرداخت مبلغ ۵ هزار ریال به عنوان هزینه استفاده از خدمات پیام کوتاه،  از این خدمات استفاده خواهند کرد.

برگزاری آزمون کاردانی 97

توزیع کارت ورود به جلسه آزمون کاردانی 97 هفته اول مرداد ماه 97 انجام می شود. داوطلبان باید در زمان مقرر با مراجعه به سایت سازمان سنجش نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه اقدام کنند. زمان برگزاری آزمون کاردانی 97 در مرداد ماه است. نتایج آزمون کاردانی نیز در شهریور ماه به صورت کارنامه روی سایت سازمان سنجش اعلام می گردد.

به اطلاع داوطلبان آزمون دوره کاردانی به کارشناسی 97 می رسانیم:

زمان برگزاری کاردانی به کارشناسی 97 همه ی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور مرداد ماه برگزار می گردد. ثبت نام برای شرکت در این آزمون نیز از  یکشنبه 23 اردیبهشت از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org آغاز می گردد و تا روز دوشنبه 29 اردیبهشت 97 ادامه پیدا می کند. داوطلبان این دوره از آزمون برای  ثبت نام کاردانی به کارشناسی97 می بایست مراحل ثبت نام را در وقت تعیین شده انجام دهند. لازم به ذکر است که ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی به صورت اینترنتی انجام می گیرد.

باید خاطر نشان کرد که همه متقاضیان می بایست با مراجعه به سایت اینترنتی سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org و با مطالعه دفترچه راهنما ثبت نام،کارت یا کارت های اعتباری خود را خریداری کنند و در آزمون ثبت نام نمایند. متقاضیانی که علاقه دارند در رشته های موسسات غیرانتفاعی هم شرکت کنند، باید علاوه بر ثبت نام، مبلغی را برای خرید کارت اعتباری غیر انتفاعی نیز پرداخت نمایند.

برای اطلاع از زمان، مدارک لازم و شرایط ثبت نام کاردانی به کارشناسی 97 می توانید از طریق تلفن ثابت با شماره 02170705003 تماس بگیرید.

در گروهی از رشته های امتحانی که پذیرش دانشجو براساس نمرات آزمون می باشد، متقاضی باید کارت ورود به جلسه آزمون را در وقت تعیین شده از سایت سازمان سنجش دریافت کند و در محل و حوزهای که برای او تعیین می گردد در آزمون شرکت کند.

طبق برنامه زمانی پیش‌بینی شده آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته 97 در مرداد ماه برگزار می گردد.

زمان برگزاری و توزیع کارت آزمون کاردانی به کارشناسی 97

آزمون کاردانی به کارشناسی 96 در روز جمعه مورخ 1396/05/13 برگزار می گردد. داوطلبان باید از روز سه‌شنبه مورخ 10 مرداد تا روز پنجشنبه مورخ 12 مرداد با مراجعه به سازمان سنجش نسبت به تهیه پرینت کارت شرکت در آزمون اقدام نمایند. محل آزمون داوطلبان نیز طبق استان و شهرستان محل اقامت تعیین می‌گردد.

توصیه‌های مهم به داوطلبان گرامی طبق دستورات درج شده در سایت سازمان سنجش به شرح زیر است:

  • داوطلبان می بایست دفترچه راهنمای ثبت‌نام را دقیق و کامل مطالعه کنند.
  • در هنگام ثبت نام، شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در دفترچه را مطالعه بفرمایند. مسئولیت صحت اطلاعات بر عهده خود داوطلب می باشد.
  • برای ثبت نام داوطلبان می بایست سریال ‌ثبت‌نام ۱۲ رقمی آزمون کاردانی به کارشناسی به مبلغ ۲۷۰٬۰۰۰ ریال را از قسمت خرید کارت تهیه کنند.
  • در صورت تمایل برای استفاده از پیام کوتاه سازمان سنجش، باید سریال ‌ثبت‌نام ۱۲ رقمی و انتخاب رشته کاردانی به کارشناسی ناپیوسته 97 به مبلغ ۲۷۵٬۰۰۰ ریال را از قسمت خرید کارت تهیه کنند.
  • لازم به ذکر است داوطلبان در صورت تمایل به شرکت در رشته های تحصیلی موسسات غیر دولتی – غیر انتفاعی باید سریال ۹ رقمی را به مبلغ ۵۵٬۰۰۰ ریال از قسمت خرید کارت تهیه کنند.

در صورت بروز هر گونه مشکل یا ابهامی شما عزیران می توانید با مرکز مشاوره تحصیلی میهن مشاور تماس حاصل بفرمایید تا کارشناسان مرکز ما از طریق خدمات مشاوره شما را راهنمایی لازم نمایند.

ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی ۹۷
5 (100%) 1 vote

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی ۹۷

ازخط ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071613 تماس بگیرید
همچنین میتوانید با شماره 70705003-021 نیز تماس بگیرید

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

فراگیر پیام نور
زمان ثبت نام فراگیر پیام نور ۹۷

زمان ثبت نام فراگیر پیام نور 97 طبق اعلامیه سایت سازمان سنجش آموزش کشور به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − سه =