نیاز به راهنمایی دارید؟ با ما تماس بگیرید...
نیاز به راهنمایی دارید؟ تماس بگیرید

شماره تماس از تلفن ثابت ۷۰۷۰۵۰۰۳ -۰۲۱

سرخط خبرها
دفترچه ثبت نام کاردانی به کارشناسی

دفترچه ثبت نام کاردانی به کارشناسی ۹۷

دفترچه ثبت نام کاردانی به کارشناسی 97 در این بخش از سایت میهن مشاور خدمتتان ارائه می گردد.با مطالعه این بخش از سایت میهن مشاور اطلاعاتی با در خصوص شرایط عمومی و اختصاصی ثبت نام کاردانی به کارشناسی 97 و همچنین زمان برگزاری و توزیع کارت و نحوه انتخاب کد رشته محل آگاه می شوید.

طبق اعلام سازمان سنجش زمان ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی از 7 خرداد آغاز شده و به مدت یک هفته تا 14 خرداد ادامه دارد . نحوه ثبت نام بصورت اینترنتی و از طریق سایت سنجش انجام می شود . با وجود اینکه ثبت نام برخی از رشته ها بدون کنکور و بر اساس سوابق تحصیلی است ، کلیه داوطلبان باید در بازه ای که ذکر شد حتما ثبت نام اینترنتی خود را انجام داده و رسید ثبت نام بگیرند .

پس ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی فارغ از اینکه رشته مدنظر شما با آزمون است یا بدون آزمون باید توسط کلیه داوطلبان انجام بگیرد .

دفترچه ثبت نام کاردانی به کارشناسی 97

شرایط عمومی دفترچه ثبت نام کاردانی به کارشناسی 97

 • اعتقاد به دین اسلام یا یکی از ادیان تصریح شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.
 • ملتزم به احکام عملی اسلام
 • عدم احراز عناد به نظام جمهوری اسلامی ایران.
 • نداشتن سابقه عضویت در ساواک و فراماسونری
 • عدم احراز فساد اخلاقی
 • عدم اشتهار به ارتکاب اعمال خلاف شئون شغلی و تحصیلی

شرایط اختصاصی دفترچه ثبت نام کاردانی به کارشناسی 97

 • متقاضی باید دارای مدرک کاردانی مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت
 • داوطلبان مشغول به تحصیل دوره کاردانی اگر مدرک کاردانی را تا تاریخ 97/6/31 دریافت کنند، توانایی انتخاب رشته تحصیلی نیمسال اول و دوم را دارند اما اگر فارغ التحصیلی آنها تا تاریخ 97/11/30 باشد می توانند برای انتخاب رشته تحصیلی نیمسال دوم ثبت نام کنند.
 • قبول شدگان رشته پزشکی پس از فارغ التحصیل شدن باید برابر طول مدت تحصیل، تعهد خدمت به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دهند.
 • طبق تصمیم شورای معاونت وزارت بهداشت، گـزینش کاردانی گروه پزشکی در رشته های تحصیلی کارشناسی ناپیوسته مربوطه در آزمون کارشناسی ناپیوسته، بدون رعایت سهمیه 30% و 70% انجام می گردد، این در صورتی است که مقطع کارشناسی ناپیوسته رشته تحصیلی آنها مشمول قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان گردد.
 • متقاضیان آقا اگر سال آخر مقطع کاردانی اند، می توانند در رابطه با مسئله خدمت نظام وظیفه از معافیت تحصیلی برای شرکت در آزمون استفاده کنند.
 • متقاضیان دارنده مـدرک معـادل یـا گـواهی مقطـع کاردانی رشته های گروه پزشکی شاغل به صورت رسمی، پیمانی یا قراردادی که 5 سال سـابقه کـار مرتبط بـا مدرک کاردانی دارند می توانند در آزمون کارشناسی ناپیوسته رشته های آموزشی پزشکی شرکت کنند.
 • پذیرش دانشجو در رشته های مهندسی، بهداشت حرفه ای، مهندسی بهداشت محیط، ساخت پروتز دندان و مدارک پزشـکی فقط طبق سابقه ی تحصیلی انجام می شود.

زمان برگزاری کاردانی به کارشناسی 97

انتخاب ها صرفا باید براساس علاقه باشد . به عبارت بهتر این تصور اشتباه که دانشگاه های سطح پایین را اگر در انتخاب اول بزنیم شانس قبولی مان بیشتر می شود به هیچ وجه در انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی صحت ندارد . همچنین همانطور که در بالا گفتیم تحصیل در مقطع کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد در رشته های غیر پزشکی بدون کنکور است .

توزیع کارت کاردانی به کارشناسی 97

آزمون کاردانی به کارشناسی 96 در روز جمعه مورخ 1396/05/13 برگزار می گردد. داوطلبان باید از روز سه‌شنبه مورخ 10 مرداد تا روز پنجشنبه مورخ 12 مرداد با مراجعه به سازمان سنجش نسبت به تهیه پرینت کارت شرکت در آزمون اقدام نمایند. محل آزمون داوطلبان نیز طبق استان و شهرستان محل اقامت تعیین می‌گردد.

انتخاب کد رشته محل کاردانی به کارشناسی 97

همزمان با ثبت نام برای شرکت در آزمون، کلیه داوطلبان رشته های امتحانی پذیرش با آزمون مقطع کاردانی به کارشناسی ناپیوسته باید با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور و مطالعه شرایط هر یک از کد رشته های انتخابی، نسبت به انتخاب کد رشته محل های اقدام کنند.

برای شرکت و ثبت نام در آزمون کاردانی به کارشناسی و  هم چنین دریافت دفترچه ثبت نام کاردانی به کارشناسی و یا در صورت بروز مشکل هنگام مراجعه به سایت سازمان سنجش می توانید با مشاوران مرکز میهن مشاور تماس بگیرید.

شرایط ثبت نام کاردانی به کارشناسی

مشاوران مرکز میهن مشاور پاسخگوی سوالات شما هستند.

دفترچه ثبت نام کاردانی به کارشناسی ۹۷
5 (100%) 1 vote

جهت مشاوره در زمینه دفترچه ثبت نام کاردانی به کارشناسی ۹۷

ازخط ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071613 تماس بگیرید
همچنین میتوانید با شماره 70705003-021 نیز تماس بگیرید

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

شرایط ثبت نام کاردانی به کارشناسی
شرایط ثبت نام کاردانی به کارشناسی

شرایط ثبت نام کاردانی به کارشناسی در این بخش از سایت میهن مشاور خدمتتان ارائه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + دو =