نیاز به راهنمایی دارید؟ با ما تماس بگیرید...
نیاز به راهنمایی دارید؟ تماس بگیرید

شماره تماس از تلفن ثابت ۷۰۷۰۵۰۰۳ -۰۲۱

سرخط خبرها
زمان دریافت نتایج کاردانی به کارشناسی

زمان دریافت نتایج کاردانی به کارشناسی

زمان دریافت نتایج کاردانی به کارشناسی 97 یکی از پر استرس ترین بخش های آزمون کاردانی به کارشناسی محسوب می گردد که پس از انجام آزمون دانشجویان بی صبرانه منتظر اعلام نتایج می باشند، ما در این مقاله از سایت میهن مشاور به زمان دریافت نتایج کاردانی به کارشناسی می پردازیم.

همیشه وقتی صحبت از کنکور می شود به فکر رقابت داوطلبان در رشته های دبیرستان می افتیم زیرا این آزمون در جامعه شناخته شده تر نسبت به سایر آزمون ها می باشد، ولی در این میان یک سری آزمون های مختلف دیگر برای مقاطع تحصیلی دیگر نیز وجود دار که رقابت تنگاتنگی در بین متقاضیان آن وجود دارد.

زمان دریافت نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی

کنکور کاردانی به کارشناسی 97 نیز از حساسیت بالایی برای داوطلبان آن برخوردار می باشد و افراد بسیار تلاش می کنند تا برای پذیرش در اندک ظرفیت ها و رشته های محدود این آزمون بتوانند نتیجه عالی به دست آورند. کنکور کاردانی به کارشناسی 97 مانند کنکور کاردانی در تابستان برگزار می گردد و در این مطلب نیز می خواهیم به تمامی جوانب این آزمون بپردازیم.

مشاهده و دریافت نتایج آزمون کاردانی به کارشناسی 97

ثبت نام برای شرکت در آزمون کاردانی به کارشناسی از یکشنبه 23 اردیبهشت از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org آغاز می گردد و تا روز دوشنبه 29 اردیبهشت 97 ادامه پیدا می کند. داوطلبان این دوره از آزمون برای  ثبت نام کاردانی به کارشناسی97 می بایست مراحل ثبت نام را در وقت تعیین شده انجام دهند.

لازم به ذکر است که ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی به صورت اینترنتی انجام می گیرد. طبق معمول همیشه یک زمان یک هفته ای را برای ثبت نام این آزمون در نظر می گیرند. باید خاطر نشان کرد که همه متقاضیان می بایست با مراجعه به سایت اینترنتی سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org و با مطالعه دفترچه راهنما ثبت نام،کارت یا کارت های اعتباری خود را خریداری کنند و در آزمون ثبت نام نمایند.

زمان ثبت نام کاردانی به کارشناسی

تاریخ مشاهده نتایج کاردانی به کارشناسی 97

لازم به ذکر است که آزمون کاردانی به کارشناسی اواسط مرداد ماه در سراسر کشور برگزار می شود. داوطلبان نیز می توانند نیمه دوم شهریور منتظر نتایج نهایی آزمون خود باشند.

اعلام نتایج کاردانی به کارشناسی بصورت اینترنتی و از طریق سایت سنجش آموزش کشور به آدرس sanjesh.org صورت می گیرد. برای مشاهده نتایج باید با ورود به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org و انتخاب بخش کاردانی به کارشناسی و کلیک روی کارنامه پذیرش کنکور کاردانی به کارشناسی وارد بخش اعلام نتایج گردید. در ادامه در این بخش از سایت میهن مشاور قصد داریم تا به دو روش مختلف برای دریافت نتایج کاردانی به کارشناسی بپردازیم.

روش اول مشاهده نتایج کاردانی به کارشناسی با شماره پرونده و اطلاعات فردی

 روش اول مشاهده نتایج کاردانی به کارشناسی با شماره پرونده و اطلاعات فردی می باشد که در این روش مشاهده نتایج کارشناسی ناپیوسته با کمک شماره پرونده و شماره شناسنامه و سال تولد داوطلب امکان پذیر است. لازم به ذکر است که شماره پرونده هر داوطلب در رسید ثبت نام او موجود می باشد. اگر به شماره پرونده خود دسترسی ندارید می توانید از روش دوم برای مشاهده نتایج استفاده کنید.

روش دوم مشاهده نتایج کاردانی به کارشناسی با شماره داوطلبی و اطلاعات فردی

 روش دوم مشاهده نتایج کاردانی به کارشناسی با شماره داوطلبی و اطلاعات فردی است که داوطلبان  می توانند با وارد نمودن شماره داوطلبی و شماره شناسنامه و سال تولد، نتایج آزمون کاردانی به کارشناسی را مشاهده کنند. شماره داوطلبی نیز برای هر داوطلب در کارت ورود به جلسه وارد شده است.

شما عزیران می توانید با مرکز مشاوره تحصیلی میهن مشاور تماس حاصل بفرمایید تا کارشناسان مرکز ما از طریق خدمات مشاوره شما را راهنمایی لازم نمایند.

زمان دریافت نتایج کاردانی به کارشناسی
5 (100%) 1 vote

جهت مشاوره در زمینه زمان دریافت نتایج کاردانی به کارشناسی

ازخط ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071613 تماس بگیرید
همچنین میتوانید با شماره 70705003-021 نیز تماس بگیرید

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

فراگیر پیام نور
زمان ثبت نام فراگیر پیام نور ۹۷

زمان ثبت نام فراگیر پیام نور 97 طبق اعلامیه سایت سازمان سنجش آموزش کشور به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + 19 =