نیاز به راهنمایی دارید؟ با ما تماس بگیرید...
نیاز به راهنمایی دارید؟ تماس بگیرید

شماره تماس از تلفن ثابت ۷۰۷۰۵۰۰۳ -۰۲۱

سرخط خبرها
شرایط ثبت نام کاردانی به کارشناسی

شرایط ثبت نام کاردانی به کارشناسی

شرایط ثبت نام کاردانی به کارشناسی در این بخش از سایت میهن مشاور خدمتتان ارائه می گردد.با مطالعه این  بخش از سایت میهن مشاور اطلاعاتی در خصوص زمان برگزاری کاردانی به کارشناسی 97 همه ی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور مرداد ماه برگزار می گردد. 

شرایط ثبت نام کاردانی به کارشناسی 97

به اطلاع داوطلبان آزمون دوره کاردانی به کارشناسی 97 می رسانیم:

زمان برگزاری کاردانی به کارشناسی 97 همه ی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور مرداد ماه برگزار می گردد. ثبت نام برای شرکت در این آزمون نیز از یکشنبه 23 اردیبهشت از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org آغاز می گردد و تا روز دوشنبه 29 اردیبهشت 97 ادامه پیدا می کند. داوطلبان این دوره از آزمون برای  ثبت نام کاردانی به کارشناسی97 می بایست مراحل ثبت نام را در وقت تعیین شده انجام دهند. لازم به ذکر است که ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی به صورت اینترنتی انجام می گیرد.

باید خاطر نشان کرد که همه متقاضیان می بایست با مراجعه به سایت اینترنتی سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org و با مطالعه دفترچه راهنما ثبت نام،کارت یا کارت های اعتباری خود را خریداری کنند و در آزمون ثبت نام نمایند.  متقاضیانی که علاقه دارند در رشته های موسسات غیرانتفاعی هم شرکت کنند، باید علاوه بر ثبت نام، مبلغی را برای خرید کارت اعتباری غیر انتفاعی نیز پرداخت نمایند.

برای اطلاع از زمان، مدارک لازم و شرایط ثبت نام کاردانی به کارشناسی 97 می توانید از طریق تلفن ثابت با شماره 02170705003 تماس بگیرید.

در گروهی از رشته های امتحانی که پذیرش دانشجو براساس نمرات آزمون می باشد، متقاضی باید کارت ورود به جلسه آزمون را در وقت تعیین شده از سایت سازمان سنجش دریافت کند و در محل و حوزهای که برای او تعیین می گردد در آزمون شرکت کند. طبق برنامه زمانی پیش‌بینی شده آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته 97 در مرداد ماه برگزار میشود.

شرایط ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی 97 

  • متقاضی باید دارای مدرک کاردانی مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت
  • داوطلبان مشغول به تحصیل دوره کاردانی اگر مدرک کاردانی را تا تاریخ 97/6/31 دریافت کنند، توانایی انتخاب رشته تحصیلی نیمسال اول و دوم را دارند اما اگر فارغ التحصیلی آنها تا تاریخ 97/11/30 باشد می توانند برای انتخاب رشته تحصیلی نیمسال دوم ثبت نام کنند.
  • قبول شدگان رشته پزشکی پس از فارغ التحصیل شدن باید برابر طول مدت تحصیل، تعهد خدمت به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دهند.
  • طبق تصمیم شورای معاونت وزارت بهداشت، گـزینش کاردانی گروه پزشکی در رشته های تحصیلی کارشناسی ناپیوسته مربوطه در آزمون کارشناسی ناپیوسته، بدون رعایت سهمیه 30% و 70% انجام می گردد، این در صورتی است که مقطع کارشناسی ناپیوسته رشته تحصیلی آنها مشمول قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان گردد.
  • متقاضیان آقا اگر سال آخر مقطع کاردانی اند، می توانند در رابطه با مسئله خدمت نظام وظیفه از معافیت تحصیلی برای شرکت در آزمون استفاده کنند.
  • متقاضیان دارنده مـدرک معـادل یـا گـواهی مقطـع کاردانی رشته های گروه پزشکی شاغل به صورت رسمی، پیمانی یا قراردادی که 5 سال سـابقه کـار مرتبط بـا مدرک کاردانی دارند می توانند در آزمون کارشناسی ناپیوسته رشته های آموزشی پزشکی شرکت کنند.
  • پذیرش دانشجو در رشته های مهندسی، بهداشت حرفه ای، مهندسی بهداشت محیط، ساخت پروتز دندان و مدارک پزشـکی فقط طبق سابقه ی تحصیلی انجام می شود.

زمان ثبت نام کاردانی به کارشناسی

شرایط ثبت نام کاردانی به کارشناسی

دفترچه ثبت نام کاردانی به کارشناسی

برای شرکت و ثبت نام در آزمون کاردانی به کارشناسی و بروز مشکل هنگام مراجعه به سایت سازمان سنجش می توانید با مشاوران مرکز میهن مشاور تماس بگیرید.

مشاوران این مرکز پاسخگوی سوالات شما هستند.

شرایط ثبت نام کاردانی به کارشناسی
5 (100%) 1 vote

جهت مشاوره در زمینه شرایط ثبت نام کاردانی به کارشناسی

ازخط ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071613 تماس بگیرید
همچنین میتوانید با شماره 70705003-021 نیز تماس بگیرید

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

دفترچه ثبت نام کاردانی به کارشناسی
دفترچه ثبت نام کاردانی به کارشناسی ۹۷

دفترچه ثبت نام کاردانی به کارشناسی 97 در این بخش از سایت میهن مشاور خدمتتان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − هجده =