نیاز به راهنمایی دارید؟ با ما تماس بگیرید...
نیاز به راهنمایی دارید؟ تماس بگیرید

شماره تماس از تلفن ثابت ۷۰۷۰۵۰۰۳ -۰۲۱

سرخط خبرها
مهلت مجدد ثبت نام فراگیر پیام نور

زمان مهلت مجدد ثبت نام فراگیر پیام نور

مهلت مجدد ثبت نام فراگیر پیام نور 97 طبق اعلامیه سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org اعلام می گردد. ثبت نام علاقمندان به شرکت در مقطع کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور مانند سال گذشته به صورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش آموزش به نشانی sanjesh.org انجام خواهد شد. دواطلبان می بایست حداکثر تا ۳۰ بهمن و یا قبل تر باید فارغ التحصیل مقطع کارشناسی شده باشند.

 

نحوه و تاریخ مهلت مجدد ثبت نام فراگیر پیام نور

ثبت نام دوره های کارشناسی ارشد عموما در نیمه ی دوم ماه مهر شروع و تا پایان مهر ماه انجام می شود. ثبت نام کارشناسی ارشد طلق اعلامیه سایت سنجش از ۲۳ مهر آغاز و تا ۳۰ مهر ادامه دارد. داوطلبین می توانند به پایگاه سازمان سنجش مراجعه و اقدام به دانلود دفترچه کنند. آزمون فراگیر کارشناسی ارشد در دی ماه برگزار می گردد و پذیرفته شدگان از نیمه دوم سال وارد دانشگاه های منتخب می شوند و اقدام به تحصیل در رشته مورد نظر خود می کنند.

زمان مهلت ثبت نام فراگیر پیام نور

باید خاطر نشان کرد که زمان و هزینه ثبت‌ نام پذیرش کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور در سال 97توسط سازمان سنجش و آموزش کشور اعلام می گردد. زمان ثبت‌ نام کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور روز یک شنبه 23 مهرماه 97 آغاز و تا پایان روز یک شنبه 30 مهرماه 97 ادامه دارد. متقاضیان باید تا حداکثر 30 بهمن ماه موفق به اخذ مدرک کارشناسی گردند. متقاضیان آزمون فراگیر که تاکنون موفق به ثبت نام نگشته اند می توانند از 2 تا 8 بهمن نسبت به ثبت نام و ویرایش اطلاعات خود اقدام کنند.

زمان ثبت نام دانشگاه پیام نور ۹۷

منابع و هزینه ثبت نام آزمون فراگیر پیام نور 97

منابع امتحان کارشناسی ارشد فراگیر و کد رشته محل ها در دفترچه نوشته شده است و هزینه ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر نوبت هیجدهم حدود ۷۰ هزار تومان می باشد که باید به صورت اینترنتی و از طریق خرید کارت اعتباری در زمان ثبت نام پرداخت شود. از آنجایی که پرداخت هزینه ثبت ‌نام به صورت اینترنتی انجام می‌شود، داوطلبان لازم است به وسیله کارت‌های عضو شبکه بانکی شتاب که پرداخت الکترونیکی آن‌ها فعال می‌باشد، با مراجعه به سایت سازمان سنجش و پرداخت مبلغ ۷۰۰٫۰۰۰ هزار ریال به عنوان وجه ثبت‌نام اقدام نمایند.

میزان شهریه دانشگاه پیام نور در سال ۹۷

زمان آزمون و نحوه پذیرش آزمون فراگیر پیام نور 97

زمان آزمون فراگیر کارشناسی ارشد در روز جمعه ۸ دی 97 برگزار می گردد، پذیرش در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر براساس ظرفیت اعلام شده در دفترچه است و در هر کد رشته محل اعلام شده ۲۰ نفر به صورت شیوه آموزشی پژوهشی و ۴۰ نفر به شیوه آموزشی الکترونیکی قبول می گردند. داوطلبان در صورت قبولی در آزمون از نیمسال بهمن 97 در دانشگاه پیام نور ادامه تحصیل می دهند. پذیرش نیز طبق ۸۰ درصد نمره نهایی آزمون و ۲۰ درصد نمره معدل مقطع کارشناسی است.

میزان شهریه دانشگاه پیام نور در سال ۹۷

برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با زمان ثبت نام فراگیر پیام نور 97 اگر مشکل یا ابهامی داشتید با کارشناسان ما از سایت میهن مشاور تماس حاصل نمایید.

زمان مهلت مجدد ثبت نام فراگیر پیام نور
5 (100%) 1 vote

جهت مشاوره در زمینه زمان مهلت مجدد ثبت نام فراگیر پیام نور

ازخط ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071613 تماس بگیرید
همچنین میتوانید با شماره 70705003-021 نیز تماس بگیرید

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

کارت ورود به جلسه
زمان دریافت کارت ورود به جلسه پیام نور

دریافت کارت ورود به جلسه پیام نور 97 از طریق سایت سازمان سنجش صورت می …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + 3 =