نیاز به راهنمایی دارید؟ با ما تماس بگیرید...
نیاز به راهنمایی دارید؟ تماس بگیرید

شماره تماس از تلفن ثابت ۷۰۷۰۵۰۰۳ -۰۲۱

سرخط خبرها
ثبت نام مجدد کنکور سراسری

زمان ثبت نام مجدد کنکور ۹۷

این مقاله علمی آموزشی سعی دارد به مبحث زمان ثبت نام مجدد کنکور سراسری سال 97 بپردازد. شما می توانید مقالات مرتبط با نحوه ی مطالعه دروس و منابع مطالعاتی آزمون سراسری 97 – 98 را در وب سایت میهن مشاور مشاهده نمایید. در صورت وجود هرگونه سوال می توانید با کارشناسان میهن مشاور تماس بگیرید. با ما همراه باشید.

ثبت نام مجدد کنکور 97

داوطلبان کنکور سراسری 97 که در مدت زمان معینی که از طریق سایت سازمان سنجش موفق به دریافت کد سوابق تحصیلی خود نشده اند و یا به هر دلایلی در  کنکور سراسری 97 نسبت به ثبت نام خود اقدام نکرده اند می توانند در مهلت مجدد ثبت‌نام‌ کنکور 97 از روز یکشنبه 13 اسفند تا روز چهارشنبه 16 اسفند 96 از طریق سازمان سنجش در کنکور ثبت نام کنند.داوطلبانی در خصوص نمرات و مشخصات فردی در اطلاعات خود مشاهده کردند می بایست از طریق سامانه مشکل خود را به صورت اینترنتی تا شروع ثبت نام مجدد کنکور سراسری 97 اعلام کنند تا در زمان فرصت مجدد ثبت نام مشکلی نداشته باشند.

ویرایش اطلاعات کنکور سراسری 97 – 98

کلیه داوطلبان منقاضی ثبت نام برای آزمون سراسری ۹۷ که برای دوره های روزانه نوبت دوم یا شبانه، نیمه حضوری مجازی و پردیس های خودگردان دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی، دانشگاه پیام نور، موسسات آموزش عالی غیر انتفاعی و غیر دولتی و کد رشته های تحصیلی با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی که در مهلت تعیین شده اول بهمن ۹۶ تا چهارشنبه ۱۱ بهمن ۹۶ موفق به دریافت سوابق تحصیلی نشده و یا به هر دلیلی نتوانستند در آزمون ثبت نام کنند، مهلت مجدد در نظر گرفته شد. مهلت مجدد برای ثبت نام این گروه از داوطلبان از یکشنبه ۱۳ اسفند ۹۶ آغاز می شود و تا چهارشنبه ۱۶ اسفندماه ۹۶ ادامه دارد. این دسته از داوطلبان می توانند در این فرصت مجدد به سایت سازمان سنجش مراجعه و با مطالعه دقیق دفترچه راهنما و اطلاعیه ای که  بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد، در صورت واجد شرایط بودن در روزهای اعلام شده نسبت به ثبت نام اقدام کنند. همچنین داوطلبانی که در مهلت مقرر نسبت به ثبت نام اقدام کرده اند در صورت نیاز می توانند در روزهای ۱۳ تا ۱۶ اسفندماه نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت نامی اقدام کنند.

کارت ورود به جلسه کنکور

زمان انتخاب رشته کنکور

زمان ثبت نام کنکور 97

ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور سراسری 97

در بازه زمانی مهلت مجدد ثبت نام امکان مشاهده و ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور 97 برای داوطلبینی که قبلا موفق به ثبت نام شده اند و مشمول سوابق تحصیلی نیستند در همه بخش ها وجود دارد. همچنین داوطلبینی که موفق به ثبت نام شده اند و مشول سوابق تحصیلی هستند  اجازه ویرایش همه قسمت ها به جز قسمت های مربوط به سوابق تحصیلی را دارند .

زمان ثبت نام مجدد کنکور ۹۷
5 (100%) 1 vote

جهت مشاوره در زمینه زمان ثبت نام مجدد کنکور ۹۷

ازخط ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071613 تماس بگیرید
همچنین میتوانید با شماره 70705003-021 نیز تماس بگیرید

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

صندلی پزشکی
خرید صندلی پزشکی ۹۷

خرید صندلی پزشکی 97 در این بخش برای شما توضیح داده خواهد شد. حتما بعد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + 10 =