نیاز به راهنمایی دارید؟ با ما تماس بگیرید...
نیاز به راهنمایی دارید؟ تماس بگیرید

شماره تماس از تلفن ثابت ۷۰۷۰۵۰۰۳ -۰۲۱

سرخط خبرها
مهلت مجدد ثبت نام ارشد

زمان مهلت مجدد ثبت نام کارشناسی ارشد

مهلت مجدد ثبت نام ارشد 97، دانشگاه های پذیرنده دانشجو کارشناسی ارشد و زمان برگزاری آزمون و اعلام نتایج کارشناسی ارشد 97 را در این مقاله  از سایت میهن مشاور مطالعه بفرمایید. زمان ثبت نام کارشناسی ارشد 97 در آذر ماه 97 انجام می گردد. طبق اعلام سازمان سنجش ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 97 از 16 آذر آغاز و تا 2 آذر ادامه دارد. با توجه به این که ثبت نام به صورت اینترنتی انجام است، داوطلبان باید با مراجعه به سایت سازمان سنجش کشور به آدرس sanjesh.org و دریافت دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 97 اقدام به ثبت نام کنند. در این مرحله باید اطلاعات شخصی و تحصیلی خود را همراه با گروه آزمایشی موردنظرشان در فرم ثبت نام وارد نمایند.

تاریخ و زمان مهلت ثبت نام مجدد کارشناسی ارشد 97

هر داوطلب بر اساس علاقه مندی می تواند حداکثر در یک کد رشته امتحانی اصلی و یک کد رشته امتحانی شناور ثبت نام و در آزمون مربوط به آن شرکت کند و لازم است برای هر کد رشته نیز یک کارت اعتباری خریداری نماید. متقاضیان شرکت در گزینش رشته های تحصیلی دانشگاه پیام نور و موسسات آموزش عالی غیر دولتی و غیر انتفاعی باید برای اعلام علاقه مندی خود، نسبت به پرداخت هزینه و دریافت سریال اعتباری جداگانه اقدام کنند. کلیه داوطلبانی که در کنکور کارشناسی ارشد ثبت نام می کنند به عنوان داوطلب متقاضی دانشگاه آزاد اسلامی نیز تلقی می گردند، این بدین معنی است که ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 بصورت جداگانه برگزار نخواهد شد و کلیه داوطلبان شرکت کننده در ثبت نام کارشناسی ارشد 97 درصورت مجاز شدن حق شرکت در انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 را هم دارند.

طبق اعلام برنامه زمانی سازمان سنجش در خصوص زمان ثبت نام کنکور ارشد ۹۷، تا روز چهارشنبه ۲۲ آذر ماه ثبت نام کارشناسی ارشد 97 ادامه دارد و داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور  به آدرس sanjesh.org و خرید کارت اعتباری، نسبت به ثبت نام در این آزمون اقدام کنند.

مهلت مجدد ثبت نام ارشد 97

به استحضار داوطلبان گرامی می رساند امکان مهلت مجدد ثبت نام ارشد 97 برای داوطلبان آزمون سراسری کارشناسی ارشد سال 97 از دوشنبه 30 بهمن ماه 96 تا ساعت 24 روز پنجشنبه 3 اسفند ماه 96 برای داوطلبان در آزمون فراهم شده است.

لازم به ذکر است افرادی که در روزهای 16 تا 22 آذرماه 96 ثبت نام کرده اند نیز می توانند از مهلت مجدد ثبت نام ارشد استفاده نمایند و دوشنبه 30 بهمن ماه 96 تا ساعت 24 پنجشنبه 3 اسفند ماه 96 نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایند.

دانشگاه های پذیرنده دانشجوی کارشناسی ارشد

دانشگاه های پذیرنده دانشجوی کارشناسی ارشد از طریق این آزمون در سال تحصیلی 96 – 97 عبارت اند از کلیه موسسات و دانشگاه های آموزش عالی از جمله دانشگاه های دولتی، پردیس خودگردان، دانشگاه غیرانتفاعی و پیام نور و دانشگاه آزاد. در سال گذشته و با ادغام آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد و سراسری، کلیه داوطلبان شرکت در دوره های با آزمون کارشناسی ارشد فقط از طریق ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 97 می توانند وارد دانشگاه شوند.

برای مشاوره در رابطه با زمان ثبت نام کارشناسی ارشد 97 و آگاهی از زمان دقیق اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد 97 و هم چنین مهلت مجدد ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد با مشاوران میهن مشاور تماس بگیرید.

02170705003

زمان برگزاری و زمان اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد 97

طبق روال 2 سال پیش احتمالا امسال هم شاهد برگزاری کنکور کارشناسی ارشد 97 در اردیبهشت ماه هستیم. زمان دقیق برگزاری کنکور ارشد 97 روزهای 7 و 8 اردیبهشت است. حدود یک هفته قبل از برگزاری آزمون سایت سنحش اقدام به توزیع کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد می نماید. حدودا یک ماه بعد از برگزاری آزمون شاهد اعلام نتایج کارشناسی ارشد می باشیم که در قالب کارنامه ای که حاوی اطلاعات ثبت نامی، نمرات اکتسابی، رتبه در سهمیه و بدون سهمیه، آخرین رتبه مجاز در سهمیه و نتیجه آزمون در سهمیه می باشد در اختیار داوطلبان قرار داده می شود. کلیه داوطلبان با توجه به اینکه مجاز به انتخاب رشته شده اند یا نه می توانند با توجه به رشته های ارائه شده در دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد 97 در انتخاب رشته کارشناسی ارشد 97 و با توجه به رشته های ارائه شده در دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97  در انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 شرکت کنند. زمان اعلام نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد 97 احتمالا در نیمه ی اول شهریور ماه خواهد بود که بعد از انتشار خبر مربوط به زمان دقیق این آزمون از سوی سازمان سنجش در این بخش اعلام می شود.

زمان انتخاب رشته کارشناسی ارشد

برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با زمان ثبت نام کارشناسی ارشد 97 اگر مشکل یا ابهامی داشتید با کارشناسان ما از سایت میهن مشاور تماس حاصل نمایید.

زمان مهلت مجدد ثبت نام کارشناسی ارشد
5 (100%) 1 vote

جهت مشاوره در زمینه زمان مهلت مجدد ثبت نام کارشناسی ارشد

ازخط ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071613 تماس بگیرید
همچنین میتوانید با شماره 70705003-021 نیز تماس بگیرید

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

زمان انتخاب رشته کنکور سراسری 97
زمان انتخاب رشته آزمون سراسری ۹۷

زمان انتخاب رشته آزمون سراسری 97 در این بخش از سایت میهن مشاور ارائه شده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 2 =