نیاز به راهنمایی دارید؟ با ما تماس بگیرید...
نیاز به راهنمایی دارید؟ تماس بگیرید

شماره تماس از تلفن ثابت ۷۰۷۰۵۰۰۳ -۰۲۱

سرخط خبرها
زمان دریافت کارت ورود به جلسه نمونه دولتی

زمان دریافت کارت ورود به جلسه نمونه دولتی

دریافت کارت ورود به جلسه نمونه دولتی 97 در این بخش از سایت میهن مشاور ارائه می گردد. آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی سال 97 طبق سال های گذشته به صورت هماهنگ برگزار می گردد. از این رو دانش آموزان عزیز برای ثبت نام از سامانه ثبت نام مدارس نمونه دولتی به نشانی nemoone.medu.ir  و یا سامانه ثبت نام اینترنتی نمونه دولتی  sanad.medu.ir روند ثبت نام خود را می توانند پیگیری نمایند و برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد روند ورود به مدارس نمونه دولتی و همچنین نحوه دریافت کارت ورود به جلسه نمونه دولتی با مشاوران سایت میهن مشاور تماس حاصل نمایند.

تاریخ و زمان دریافت کارت ورود به جلسه نمونه دولتی 97

ثبت نام مدارس نمونه دولتی مانند سال های قبل فقط به صورت الکترونیکی و از طریق سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی به نشانی nemoone.medu.ir انجام می گردد و هیچ پذیرشی به صورت حضوری انجام نمی شود، از این رو داوطلبان می توانند بعد از آگاهی از شرایط ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی و زمان ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 97 از طریق مطالعه دفترچه ثبت نام، به سامانه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی مراجعه و فرایند ثبت نام خود را تکمیل کنند، دانش آموزان حتما باید کارت حضور در جلسه آزمون نمونه دولتی را دریافت و در آزمون شرکت نمایند.

باید خاطر نشان کرد نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی حدودا پس از گذشت 3 هفته از برگزاری آزمون روی سایت ثبت نام آزمون نمونه دولتی قابل مشاهده می باشد، ثبت نام دانش آموزان در مدارس با توجه به آدرس مدارس نمونه دولتی و محل سکونت داوطلب انجام می شود.

ثبت نام مدارس نمونه دولتی 97

ثبت نام مدارس نمونه دولتی 97 طبق سال های گذشته که هر یک از مراکز استان های کشور برای دانش آموزان آن استان یک سامانه ثبت نام معرفی کرده بود برای سال تحصیلی 97 هم دانش آموزان می توانند از همان درگاه قبلی اقدام به ثبت نام کنند. باید خاطر نشان کرد که ثبت نام مدارس نمونه دولتی از پذیرش در مدارس تیزهوشان راحت تر می باشد و این بدین خاطر است که ظرفیت پذیرش مدارس نمونه دولتی بیشتر از ظرفیت پذیرش مدارس تیزهوشان است،  از این رو دانش آموزانی که  تلاش کنند حتما در آزمون موفق می گردند، این هدف برای آن ها دست یافتنی می باشد.

زمان ثبت نام مدارس نمونه دولتی ۹۷

برای دریافت نمونه سوالات آزمون نمونه دولتی و مشاوره قبولی می توانید از مشاوره تحصیلی سایت میهن مشاور بهره برید و موفقیت خود را ضمانت کنید.

منابع و سوالات آزمون نمونه دولتی

دانش آموزان جهت اطلاع از منابع آزمون نمونه دولتی برای شرکت در آزمون و موفقیت در آن می توانند با مشاوران مرکز مشاوره میهن مشاور که آماده ارائه بهترین منابع قبولی در آزمون مدارس نمونه دولتی می باشد تماس بگیرند. دانش آموزان و اولیا قبل از زمان برگزاری آزمون نمونه دولتی با مرکز میهن مشاور ارتباط بگیرید و موفقیت خود را با اطلاعات دقیق در مورد سوالات آزمون مدارس نمونه دولتی تضمین کنید. تماس برای مشاوره تحصیلی تلفنی با سایت میهن مشاور با تلفن ثابت امکان پذیر خواهد بود.

بهترین منابع برای آزمون مدارس نمونه دولتی کتب درسی دانش آموزان است ولی چون سطح تدریس آن متفاوت می باشد کتب آموزشی یا کمک آموزشی بیشتر می تواند در موفقیت در آزمون تاثیر گذار باشد.

دریافت کارت ورود به جلسه نمونه دولتی 97

به اطلاع کلیه داوطلبان می رسانیم زمان دریافت کارت ورود به جلسه نمونه دولتی 97 حدودا در دهه اول تیر ماه سال جاری قابل دریافت می باشد ، لازم به ذکر است تمامی داوطلبان نمونه دولتی 97 در مقاطع ششم به هفتم و نهم به دهم باید کارت ورود به جلسه آزمون را دریافت کنند، همچنین باید خاطر نشان کرد که کلیه داوطلبان باید کارت ورود به جلسه آزمون را از سامانه مربوط به استان خود دریافت کنند.

 برای اطلاع دقیق از زمان و نحوه ثبت نام مدارس نمونه دولتی  و همچنین دریافت کارت ورود به جلسه نمونه دولتی 97 می توانید با مشاوران میهن مشاور تماس گرفته تا در زمینه مراحل ثبت نام شما داوطلبان را راهنمایی نمایند.

02170705003

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه نمونه دولتی 97

دریافت کارت حضور در جلسه آزمون نمونه دولتی از روی سامانه مربوط به هر استان قابل دریافت است، از این رو داوطلبان قادرند تا برای احتیاط دریافت کارت ورود به جلسه نمونه دولتی خود را به مشاوران میهن مشاور واگذار کنند تا کلیه امور ثبت نام و دریافت کارت ورود به جلسه آزمون را با خیال آسوده برای آنها انجام دهند. داوطلبان می توانند برای استعلام قبولی و مشاهده نتایج آزمون نمونه دولتی از طریق سامانه nemoone.medu.ir اقدام کنند و بعد از درج مشخصات کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی را دریافت نمایند و آن را پرینت گرفته و تا زمان برگزاری آزمون نزد خود نگاه دارند.

همراه داشتن کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی در آزمون الزامی است.

امکان اشکالات سیستمی در مرحله صدور کارت ورود به جلسه زمون دور از انتظار نیست، از این رو داوطلبان دقت کنند در صورت مشاهده اشتباهات سریعا به واحد آموزش و پرورش شهر خود مراجعه و برای اصلاح موارد اقدام نمایند.

زمان دریافت کارت ورود به جلسه فرهنگیان

زمان دریافت کارت ورود به جلسه فراگیر پیام نور

برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با زمان ثبت نام مدارس نمونه دولتی 97 اگر مشکل یا ابهامی داشتید با کارشناسان ما از سایت میهن مشاور تماس حاصل نمایید.

 

زمان دریافت کارت ورود به جلسه نمونه دولتی
5 (100%) 1 vote

جهت مشاوره در زمینه زمان دریافت کارت ورود به جلسه نمونه دولتی

ازخط ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071613 تماس بگیرید
همچنین میتوانید با شماره 70705003-021 نیز تماس بگیرید

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

معرفی سامانه - Nemoone.medu.ir
معرفی سامانه – Nemoone.medu.ir

معرفی سامانه – Nemoone.medu.ir در این بخش از سایت میهن مشاور ارائه شده است. سامانه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 1 =