نیاز به راهنمایی دارید؟ با ما تماس بگیرید...
نیاز به راهنمایی دارید؟ تماس بگیرید

شماره تماس از تلفن ثابت ۷۰۷۰۵۰۰۳ -۰۲۱

سرخط خبرها
زمان دریافت کارت ورود به جلسه نظام مهندسی

زمان دریافت کارت ورود به جلسه نظام مهندسی

دریافت کارت ورود به جلسه نظام مهندسی 97 در این مقاله از سایت میهن مشاور به طور کامل شرح داده شده است با ما همراه باشید.در این بخش سعی داریم تا تاریخ و زمان ثبت نام نظام مهندسی را به حضورتان اعلام کنیم. آزمون نظام مهندسی معمولا 2 بار در هر سال و با فاصله 6 ماه انجام می شود. در سال قبل ثبت نام دوره اول در مرداد ماه بوده و ثبت نام آزمون نظام مهندسی از دوشنبه 96/11/30 آغاز و تا دوشنبه 96/12/11 ادامه داشت. داوطلبان می بایست شرایط شرکت در آزمون نظام مهندسی 97 و زمان دریافت کارت ورود به جلسه  و نحوه ثبت نام آزمون نظام مهندسی 97 را در همین سایت مطالعه کنند.

تاریخ و زمان دریافت کارت ورود به جلسه نظام مهندسی

تاریخ و زمان ثبت نام آزمون نظام مهندسی از دوشنبه 96/11/30 آغاز و تا دوشنبه 96/12/11 ادامه دارد. ثبت نام آزمون نظام مهندسی از طریق سایت دفتر امور مقررات ملی ساختمان به آدرس inbr.ir انجام می گیرد. برای ثبت نام باید یک کارت اعتباری خریداری کنید و با وارد کردن اطلاعات شخصی، ثبت نام کنید.  خیلی از  داوطلبان ثبت نام آزمون نظام مهندسی به خاطر عدم آگاهی و با توجه به زمان محدود ثبت نام و زمان طولانی تایید اطلاعات برای عضویت در نظام مهندسی استان، از ثبت نام جا می مانند.

برای اطلاع از شرایط دریافت کد نظام مهندسی و انجام ثبت نام می توانید با کارشناسان میهن مشاور تماس حاصل فرمایید.

دریافت کارت ورود به جلسه نظام مهندسی 97

تاریخ و چگونگی دریافت کارت ورود به جلسه نظام مهندسی 97

در این بخش از مقاله سعی داریم تا نحوه دریافت کارت ورود به جلسه نظام مهندسی به 97 را به حضورتان اعلام داریم. برای دریافت کارت ورود به جلسه نظام مهندسی 97 باید به سایت وزرات راه و شهر سازی مراجعه کنید و یا با کارشناسان میهن ماشور تماس حاصل فرمایید. برای دریافت کارت ورود به جلسه نظام مهندسی 97 می توانید از روش های زیر اقدام کنید.

  • اطلاعات فردی: نام خانوادگی، شماره شناسنامه و سال تولد
  • اطلاعات ملی: شماره ملی، شماره شناسنامه و سال تولد
  • اطلاعات داوطلبی: شماره داوطلبی، شماره شناسنامه و سال تولد
  • اطلاعات پرونده ای: شماره پرونده و شماره داوطلبی

کارت ورود به جلسه نظام مهندسی 97 چند روز قبل از برگزاری آزمون توزیع می شود و با توجه به مهلت کم داوطلبان باید برای دریافت کارت ورود به جلسه در سایت وزارت راه و شهرسازی اقدام نمایند، اما نگران نباشید در صورت بروز هر مشکل و یا ابهامی در ثبت نام می توانید از مشاوران میهن مشاور کمک بگیرید. از این رو به محض انتشار کارت، نسبت به دریافت آن اقدام کنید. نظام مهندسی با همکاری سازمان سنجش و  افراد با تجربه در حرفه مهندسی ساختمان و آشنا به مقررات ملی، برگزار می گردد. شرکت کنندگان آزمون نظام مهندسی می‌توانند برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون‌ از تاریخ ۱۷ / ۰۲ / ۱۳۹۷ به سامانه  ورود به حرفه مهندسان وارد شوند و در قسمت دریافت کارت ورود به جلسه مراجعه و کارت خود را دریافت کنند.

زمان ثبت نام نظام مهندسی

زمان ثبت نام آزمون نظام مهندسی

برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با دریافت کارت ورود به جلسه نظام مهندسی 97 اگر مشکل یا ابهامی داشتید با کارشناسان ما از سایت میهن مشاور تماس حاصل نمایید.

زمان دریافت کارت ورود به جلسه نظام مهندسی
5 (100%) 1 vote

جهت مشاوره در زمینه زمان دریافت کارت ورود به جلسه نظام مهندسی

ازخط ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071613 تماس بگیرید
همچنین میتوانید با شماره 70705003-021 نیز تماس بگیرید

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

کارت ورود به جلسه
زمان دریافت کارت ورود به جلسه پیام نور

دریافت کارت ورود به جلسه پیام نور 97 از طریق سایت سازمان سنجش صورت می …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 5 =