نیاز به راهنمایی دارید؟ با ما تماس بگیرید...
نیاز به راهنمایی دارید؟ تماس بگیرید

شماره تماس از تلفن ثابت ۷۰۷۰۵۰۰۳ -۰۲۱

سرخط خبرها
زمان دریافت کارت ورود به جلسه فراگیر پیام نور

زمان دریافت کارت ورود به جلسه فراگیر پیام نور ۹۷

دریافت کارت ورود به جلسه فراگیر پیام نور 97 طبق اعلامیه سایت سازمان سنجش آموزش کشور در سایت sanjesh.org اعلام خواهد شد. از این رو داوطلبان می توانند پس از انتشار کارت در سایت سازمان سنجش نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه خود اقدام نمایند.

ثبت نام علاقمندان به شرکت در مقطع کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور مانند سال گذشته به صورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش آموزش به نشانی sanjesh.org انجام خواهد شد. دواطلبان می بایست حداکثر تا ۳۰ بهمن ۹۶ و یا قبل تر باید فارغ التحصیل مقطع کارشناسی شده باشند

زمان دریافت کارت ورود به جلسه فراگیر پیام نور

تاریخ و نحوه پذیرش آزمون فراگیر پیام نور 97

زمان آزمون فراگیر کارشناسی ارشد در روز جمعه ۸ دی ۹۶ برگزار می گردد، پذیرش در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر براساس ظرفیت اعلام شده در دفترچه است و در هر کد رشته محل اعلام شده ۲۰ نفر به صورت شیوه آموزشی پژوهشی و ۴۰ نفر به شیوه آموزشی الکترونیکی قبول می گردند. داوطلبان در صورت قبولی در آزمون از نیمسال بهمن ۹۶ در دانشگاه پیام نور ادامه تحصیل می دهند. پذیرش نیز طبق ۸۰ درصد نمره نهایی آزمون و ۲۰ درصد نمره معدل مقطع کارشناسی است.

شرط معدل آزمون فراگیر پیام نور 97

ثبت نام در این آزمون شرط معدل ندارد و پذیرش براساس ظرفیت ها انجام می شود،اما ۲۰ درصد نمره پایانی از معدل کارشناسی است.کلیه فارغ التحصیلان یا دانشجویان سال آخر کارشناسی از هر دانشگاهی که زودتر از تاریخ ۳۰ بهمن ۹۶ موفق به اخذ مدرک کارشناسی شوند در این آزمون می توانند ثبت نام کرده و در صورت قبولی از بهمن ۹۶ دانشجوی کارشناسی ارشد پیام نور گردند.

اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درباره شرایط و ضوابط ،تاریخ ثبت ‌نام و نحوه ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور بهمن ماه سال ۱۳۹۶:

بدین وسیله به اطلاع کلیه متقاضیان ثبت نام و شرکت در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور بهمن ماه سال ۱۳۹۶ می ‌رساند که ثبت نام برای شرکت در آزمون مذکور منحصراً بصورت اینترنتی از روز یکشنبه مورخ ۹۶/۰۷/۲۳ آغاز و در روز یکشنبه مورخ ۹۶/۰۷/۳۰ پایان می‌پذیرد. لذا کلیه متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنما و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز ثبت‌نام به سایت سازمان سنجش‌ آموزش کشور به نشانی  www.sanjesh.org مراجعه و نسبت به ثبت نام و شرکت در آزمون مذکور  اقدام نمایند.

برای اطلاع دقیق از زمان دریافت کارت ورود به جلسه فراگیر پیام نور 97 می توانید با مشاوران میهن مشاور تماس گرفته تا در این زمینه شما داوطلبان را راهنمایی نمایند.

02170705003

توزیع و دریافت کارت ورود به جلسه فراگیر پیام نور

ثبت‌نام شرکت در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور از روز یکشنبه، ۲۳ مهرماه ۹۶ به صورت اینترنتی از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org آغاز و با توجه به راس ساعت ۲۴ چهارشنبه ۱۰ آبان ماه خاتمه می یابد.

آزمون کارشناسی ‌ارشد فراگیر دانشگاه پیام ‌نور روز جمعه، 8 دی ماه برگزار می گردد، کارت ورود به جلسه شرکت در آزمون فراگیر داوطلبان از 6 تا 7 دی ماه امسال توزیع می گردد. از این رو داوطلبان از 6 تا 7 دی ماه می‌توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش به نشانی www.sanjesh.org کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنند. ۵۵ هزار و ۴۲۳ داوطلب در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور ثبت نام نموده اند. تعداد ۳۱ هزار و ۶۰ داوطلب در این آزمون پذیرفته می‌شوند.

زمان ثبت نام دانشگاه پیام نور 97

زمان انتخاب رشته پیام نور 97

شهریه دانشگاه پیام نور در سال 97

برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با دریافت کارت ورود به جلسه فراگیر پیام نور 97 اگر مشکل یا سوالی داشتید با کارشناسان ما از سایت میهن مشاور تماس حاصل نمایید.

زمان دریافت کارت ورود به جلسه فراگیر پیام نور ۹۷
5 (100%) 1 vote

جهت مشاوره در زمینه زمان دریافت کارت ورود به جلسه فراگیر پیام نور ۹۷

ازخط ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071613 تماس بگیرید
همچنین میتوانید با شماره 70705003-021 نیز تماس بگیرید

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

کارت ورود به جلسه
زمان دریافت کارت ورود به جلسه پیام نور

دریافت کارت ورود به جلسه پیام نور 97 از طریق سایت سازمان سنجش صورت می …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + چهار =