نیاز به راهنمایی دارید؟ با ما تماس بگیرید...
نیاز به راهنمایی دارید؟ تماس بگیرید

شماره تماس از تلفن ثابت ۷۰۷۰۵۰۰۳ -۰۲۱

سرخط خبرها
زمان دریافت کارت ورود به جلسه دکتری 97

زمان دریافت کارت ورود به جلسه دکتری ۹۷

دریافت کارت ورود به جلسه دکتری 97 از دغدغه های اصلی متقاضیان ورود به این دوره محسوب می شود. زیرا استرس اینکه چه زمانی کارت ورود به جلسه توزیع می گرد تا داوطلبان از آزمون جا نمانند کمی دلهره آور می باشد. ظرفیت محدود در پذیرش دکتری و افزایش تقاضا برای شرکت در آزمون دکتری رقابت سخت و تنگاتنگی را برای متقاضیان این دوره ایجاد نموده است. باید خاطر نشان کرد که آزمون دکتری دانشگاه آزاد با آزمون دکتری سراسری ادغام شده است و شاید ابهامات و سوالاتی در رابطه با نحوه ثبت نام کنکور دکتر 97 و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه دکتری 97 و زمان برگزاری آزمون دکتری 97 و … برای داوطلبان بوجود بیاید، از این رو ما تلاش کرده ایم تا در این مطلب از سایت میهن مشاور به تمامی نکات لازم اشاره کنیم.

 

نحوه ثبت نام آزمون دکتری 97

زمان ثبت نام آزمون دکتری 97

طبق اعلامیه سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس sanjesh.org زمان ثبت نام آزمون دکتری 97 ازهفته اول آذر آغاز می گردد و تا یک هفته ادامه دارد. نحوه ثبت نام برای کلیه دانشگاه ها و موسسات عالی فقط از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور است، از این رو داوطلبان می بایست ابتدا دفترچه ثبت نام را مطالعه و در صورت واجد شرایط بودن نسبت به خرید کارت اعتباری شرکت در آزمون اقدام نمایند.

sanjesh.org

sanjesh.org

 

زمان دریافت کارت ورود به جلسه دکتری 97

زمان برگزاری آزمون دکتری 97

دریافت دریافت کارت ورود به جلسه دکتری و چاپ آنطبق روال سال قبل 1 تا 3 اسفند ماه97 برای متقاضیان شرکت در این آزمون امکان پذیر می باشد. طبق اعلامیه سازمان سنجش، آزمون دکتری 97  در هفته اول اسفند برگزار می گردد. همراه داشتن پرینت کارت ورود به جلسه و اصل کارت ملی یا اصل شناسنامه عکس دار الزامی است. پس از اعلام زمان انتشار کارت ورود به جلسه آزمون دکتری توسط سازمان سنجش و آموزش کشور، با مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org جهت دریافت کارت اقدام کنید.

 

اعلام نتایج اولیه دکتری 97

4 اسفند آزمون دکتری سراسری 97 برگزار شده است و داوطلبانی که در این آزمون شرکت نموده اندبی شک منتظر نتایج این آزمون هستند، از این رو نتایج اولیه این آزمون در روز دوشنبه 27 فروردین 97 روی سایت سازمان سنجش قرار داده شده است. داوطلبان با مراجعه به سایت سازمان سنجش و وارد کردن مشخصات فردی و شماره داوطلبی قادر خواهند بود که کارنامه اولیه خود را مشاهده کنند. اگر متقاضیان مجاز به انتخاب رشته شوند باید در زمان مقرر، نسبت به دریافت دفترچه انتخاب رشته و انتخاب کد رشته محل اقدام کنند.

 

زمان انتخاب رشته دکتری 97

انتخاب رشته دکتری تخصصی سال ۹۷ برای داوطلبانی که پس از انجام آزمون و انتشار نتایج اولیه آزمون مجاز به انتخاب رشته شده اند، از ساعت ۸ صبح چهارشنبه مورخ ۹۷/۲/۲۶ آغاز می گردد و تا ساعت ۲۴ روز یکشنبه ۹۷/۲/۳۰ ادامه خواهد داشت. داوطلبان مجاز به انتخاب رشته از سوی سازمان سنجش آموزش می توانند متناسب با مجموعه امتحانی خود حداکثر ۴۰ رشته محل را انتخاب نمایند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 97 اگر مشکل یا ابهامی داشتید با کارشناسان ما از سایت میهن مشاور تماس حاصل نمایید.

زمان دریافت کارت ورود به جلسه دکتری ۹۷
2 (40%) 1 vote

جهت مشاوره در زمینه زمان دریافت کارت ورود به جلسه دکتری ۹۷

ازخط ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071613 تماس بگیرید
همچنین میتوانید با شماره 70705003-021 نیز تماس بگیرید

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

زمان ثبت نام دکتری 97
زمان ثبت نام دکتری

ثبت نام دکتری یکی از دغدغه های اصلی متقاضیان ورود به این دوره محسوب می …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 2 =