نیاز به راهنمایی دارید؟ با ما تماس بگیرید...
نیاز به راهنمایی دارید؟ تماس بگیرید

شماره تماس از تلفن ثابت ۷۰۷۰۵۰۰۳ -۰۲۱

سرخط خبرها
زمان دریافت کارت ورود به جلسه ارشد

زمان دریافت کارت ورود به جلسه ارشد

دریافت کارت ورود به جلسه ارشد 97 از مسائل مهم و حساس دانشجویان متقاضی این دوره محسوب می گردد. دانشگاه های پذیرنده دانشجوی کارشناسی ارشد از طریق این آزمون در سال تحصیلی 96 – 97 عبارت اند از کلیه موسسات و دانشگاه های آموزش عالی از جمله دانشگاه های دولتی، پردیس خودگردان، دانشگاه غیرانتفاعی و پیام نور و دانشگاه آزاد. در سال گذشته و با ادغام آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد و سراسری، کلیه داوطلبان شرکت در دوره های با آزمون کارشناسی ارشد فقط از طریق ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 97 می توانند وارد دانشگاه شوند.

 

نحوه و تاریخ دریافت کارت ورود به جلسه ارشد 97

توزیع کارت ورود به جلسه ارشد ۹۷

کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد ۹۷ سراسری و ازاد روز 3 اردیبهشت ماه توزیع می گردد. و طی روزهای پنج‌شنبه و جمعه ۶ و 7 اردیبهشت آزمون کارشناسی ارشد در حوزه های امتحانی برگزار می گردد. کارت ورود به جلسه آزمون ارشد شامل اطلاعات ثبت‌ نامی و زمان و مکان برگزاری آزمون است که از 3 اردیبهشت 97 بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد. داوطلبان براساس اطلاعات شناسنامه‌ ای و ثبت‌نامی می توانند کارت ورود به جلسه آزمون را دریافت نمایند.

برای اطلاع دقیق از زمان و نحوه ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد سال 97  و هم چنین دریافت کارت ورود به جلسه ارشد 97 می توانید با مشاوران میهن مشاور تماس گرفته تا در این زمینه شما داوطلبان را راهنمایی نمایند.

02170705003

داوطلبانی که در دو کد رشته متقاضی می باشند علاوه بر پرینت کارت ورود به جلسه آزمون کد رشته اول، باید پرینت کارت ورود به جلسه کدرشته دوم را هم دریافت نمایند. زمان برگزاری آزمون داشتن پرینت کارت ورود به جلسه و اصل کارت ملی یا شناشنامه الزامی است. داوطلبان اگر نقصی در کارت ورود به جلسه خود مشاهده کنند می‌توانند از طریق سایت سازمان سنجش، اطلاعات ثبت‌ نامی را ویرایش نمایند.

شروع فرآیند آزمون کارشناسی ارشد صبح ‌ها ساعت ۷:۳۰ و بعدازظهر راس ساعت ۱۴:۳۰ آغاز می گردد.

زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد 97 و زمان اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد 97

طبق روال 2 سال پیش احتمالا امسال هم شاهد برگزاری کنکور کارشناسی ارشد 97 در اردیبهشت ماه هستیم. زمان دقیق برگزاری کنکور ارشد 97 روزهای 7 و 8 اردیبهشت است. حدود یک هفته قبل از برگزاری آزمون سایت سنحش اقدام به توزیع کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد می نماید.

حدودا یک ماه بعد از برگزاری آزمون شاهد اعلام نتایج کارشناسی ارشد می باشیم که در قالب کارنامه ای که حاوی اطلاعات ثبت نامی، نمرات اکتسابی، رتبه در سهمیه و بدون سهمیه، آخرین رتبه مجاز در سهمیه و نتیجه آزمون در سهمیه می باشد در اختیار داوطلبان قرار داده می شود.

کلیه داوطلبان با توجه به اینکه مجاز به انتخاب رشته شده اند یا نه می توانند با توجه به رشته های ارائه شده در دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد 97 در انتخاب رشته کارشناسی ارشد 97 و با توجه به رشته های ارائه شده در دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97  در انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 شرکت کنند.

زمان اعلام نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد 97 احتمالا در نیمه ی اول شهریور ماه خواهد بود که بعد از انتشار خبر مربوط به زمان دقیق این آزمون از سوی سازمان سنجش در این بخش اعلام می شود.

زمان انتخاب رشته کارشناسی ارشد

زمان ثبت نام کارشناسی ارشد

برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد 97 اگر مشکل یا ابهامی داشتید با کارشناسان ما از سایت میهن مشاور تماس حاصل نمایید.

زمان دریافت کارت ورود به جلسه ارشد
5 (100%) 1 vote

جهت مشاوره در زمینه زمان دریافت کارت ورود به جلسه ارشد

ازخط ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071613 تماس بگیرید
همچنین میتوانید با شماره 70705003-021 نیز تماس بگیرید

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

مهلت مجدد ثبت نام ارشد
زمان مهلت مجدد ثبت نام کارشناسی ارشد

مهلت مجدد ثبت نام ارشد 97، دانشگاه های پذیرنده دانشجو کارشناسی ارشد و زمان برگزاری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + ده =