نیاز به راهنمایی دارید؟ با ما تماس بگیرید...
نیاز به راهنمایی دارید؟ تماس بگیرید

شماره تماس از تلفن ثابت ۷۰۷۰۵۰۰۳ -۰۲۱

سرخط خبرها
زمان انتخاب رشته وزارت بهداشت 97

زمان انتخاب رشته وزارت بهداشت سال ۹۷

انتخاب رشته وزارت بهداشت بعد از برگزاری آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی در بازه زمانی تعیین شده امکان پذیر می باشد. داوطلبان قبل از انجام انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد 97 وزارت بهداشت باید دفترچه انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت 97 را مطالعه و بررسی نمایند. دفترچه انتخاب رشته  وزارت بهداشت 97 شامل اطلاعات مربوط به انتخاب رشته و دانشگاه پذیرش کننده می باشد. در ادامه از سایت میهن مشاور توضیحات مختصری در مورد دفترچه انتخاب رشته ارشد 97 وزارت بهداشت ارائه می گردد. دفترچه انتخاب رشته ارشد 97 وزارت بهداشت در مرداد ماه منتشر می گردد.

انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت 97

دفترچه انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت 97 شامل دو بخش می باشد. بخش اول شامل توضیحات دفترچه انتخاب رشته ارشد 97 وزارت بهداشت درباره ضوابط آزمون، روش گزینش، انواع دانشگاه و مراکز پذیرنده دانشجو ، شرایط برخی دانشگاه ها، ظرفیت پذیرش و اسامی دانشگاه پذیرنده دانشجو، نحوه انتخاب رشته و .. می باشد. بخش دوم شامل دفترچه انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت 97 جدول کد رشته های محل تحصیل برای انتخاب می باشد.

زمان انتخاب رشته وزارت بهداشت

لازم به ذکر است تمامی داوطلبان می توانند در تاریخ ۳۱ تیرماه کارنامه اولیه خود را از سایت مرکز سنجش پزشکی به آدرس sanjrshp.ir دریافت نمایند و دقت نمایند که از تاریخ ۱۴ مرداد تا ۱۷ مرداد فرصت دارند تا انتخاب رشته خود را در سایت sanjeshp.ir تکمیل بفرمایند.

نحوه انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۹۷

باید خاطر نشان کرد که داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته شده اند، با مطالعه دقیق دفترچه راهنما، انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت می توانند با وارد نمودن کد رهگیری در سامانه وارد گردند. باید بدانید که هر داوطلب طبق تعداد دانشگاه و مراکز پذیرنده رشته انتخابی، انتخاب رشته می کنند. به عنوان مثال اگر رشته ای حداکثر ۵ دانشگاه پذیرنده دارد به همراه ۲ رشته محل شهریه پرداز حداکثر ۷ انتخاب باید داشته باشد. باید بدانید که بعد از انجام این مرحله منتظر اعلام نهایی پذیرفته شدگان در کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت باشید.

نکات مهم انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

  • افراد مجاز به انتخاب رشته در کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت، رشته هایی را باید انتخاب نمایند که طبق مدرک فارغ التحصیلی مقطع قبلی آن ها باشد.
  • کارنامه اولیه کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت تمام نمره های داوطلب را مشخص می کند.
  • باید بدانید که به هیچ وجه جابه جایی محل پذیرفته شده، انتقال و یا تغییر رشته وجود ندارد و ممنوع می باشد.
  • اگر دانشجویان مشترکا بین ۲ دانشگاه پذیرفته شوند، دانشجوی دانشگاه اول تلقی می گردند.
  • باید خاطر نشان کرد افرادی که انتخاب رشته نکنند از ادامه آزمون حذف می شوند.
  • دانشجویان دقت کنند که برای بالا بردن و افزایش آگاهی حتما باید دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت را مطالعه کنید.

پذیرش داوطلب در کنکور در مقطع کارشناسی ارشد وزارت بهداشت در ۳ دوره  عادی، دانشگاه آزاد اسلامی و دانشگا ه شهریه پرداز  انجام می شود.

به شما داوطلبان گرامی پیشنهاد می کنیم که دفترچه راهنما انتخاب رشته را دقیق مطالعه کنید و اگر سوالی و یا ابهاماتی در این مورد برای شما پیش آمد با مشاوران میهن مشاور تماس حاصل فرمایید.

زمان انتخاب رشته وزارت بهداشت سال ۹۷
5 (100%) 1 vote

جهت مشاوره در زمینه زمان انتخاب رشته وزارت بهداشت سال ۹۷

ازخط ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071613 تماس بگیرید
همچنین میتوانید با شماره 70705003-021 نیز تماس بگیرید

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 3 =