نیاز به راهنمایی دارید؟ با ما تماس بگیرید...
نیاز به راهنمایی دارید؟ تماس بگیرید

شماره تماس از تلفن ثابت ۷۰۷۰۵۰۰۳ -۰۲۱

سرخط خبرها
زمان ثبت نام مدارس نمونه دولتی

زمان ثبت نام مدارس نمونه دولتی

زمان ثبت نام مدارس نمونه دولتی 97 آغاز شد. ثبت نام آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی سال 97 طبق سال های گذشته به صورت هماهنگ برگزار می گردد. از این رو دانش آموزان عزیز برای ثبت نام از سامانه ثبت نام مدارس نمونه دولتی به نشانی  nemoone.medu.ir  و یا سامانه ثبت نام اینترنتی نمونه دولتی  sanad.medu.ir روند ثبت نام خود را می توانند پیگیری نمایند و برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد روند ورود به مدارس نمونه دولتی با مشاوران سایت میهن مشاور تماس حاصل نمایند.

ثبت نام مدارس نمونه دولتی مانند سال های قبل فقط به صورت الکترونیکی و از طریق سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی به نشانی nemoone.medu.ir انجام می شود و هیچ پذیرشی به صورت حضوری انجام نمی شود، از این رو داوطلبان می توانند بعد از آگاهی از شرایط ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی و زمان ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 97 از طریق مطالعه دفترچه ثبت نام، به سامانه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی مراجعه و فرایند ثبت نام خود را تکمیل کنند، دانش آموزان حتما باید کارت حضور در جلسه آزمون نمونه دولتی را دریافت و در آزمون شرکت نمایند. 

تاریخ و زمان ثبت نام مدارس نمونه دولتی در سال 97

 ثبت نام مدارس نمونه دولتی 97 از طریق آزمون ورودی انجام می گردد، آزمون مدارس نمونه دولتی تقریبا کمی راحتر از مدارس سمپاد است اما با این حال باز هم به تلاش زیادی نیاز دارد تا در این آزمون موفق شوید. 

قانون ثبت نام مدارس نمونه دولتی دانش آموزان دوقلو به صورتی است که اگر یکی از آن ها در مدارس نمونه دولتی قبول شوند قل دیگر در صورت کسب حداقل 80% امتیاز قبولی آخرین دانش آموز که در آن مقطع قبول شده می تواند جهت ثبت نام مدارس نمونه دولتی پذیرش شود.

ملاک ثبت نام در آزمون نمونه دولتی 97 طبق گذشته برای پایه ششم به هفتم کلیه دروس خیلی خوب و یا یک درس خوب و مابقی دروس خیلی خوب و برای پایه نهم به دهم معدل نیمسال اول سال تحصیلی بالای هفده مد نظر خواهد بود.

شرایط ثبت نام مدارس نمونه دولتی

 ثبت نام در آزمون مدارس نمونه دولتی دارای شرایط خاصی می باشد، داوطلبانی که قصد ثبت نام در آزمون مدارس نمونه دولتی را دارند باید حتما تابع شرایط ثبت نام مندرج در دفترچه ثبت نام آزمون نمونه دولتی باشند که چند مورد از قوانین آن را به صورت زیر شرح داده ایم:

  • تمامی دانش آموزان شرکت در آزمون باید تابعیت رسمی ایران را داشته باشند.
  • ثبت نام مدارس نمونه دولتی در محدوده محل سکونت هر دانش آموز اجرا خواهد شد.
  • کلیه داوطلبان ثبت نام در مقطع دهم مدارس نمونه دولتی حق انتخاب یک رشته در رشته های موجود را خواهند داشت.
  • پذیرش دانش آموزان در مدارس نمونه دولتی بر اساس تاثیر معدل (50%) و تاثیر آزمون (50%) خواهد بود.
  • در صورتی که دانش آموزانی که قبولی وی قطعی شده در موعد مقرر به واحد نمونه دولتی قبولی خود مراجعه ننمایند ثبت نام وی ملغی و یک نفر از لیست ذخیره آزمون نمونه دولتی 97-98 جایگزین وی خواهد شد.

 برای اطلاع دقیق از زمان و نحوه ثبت نام مدارس نمونه دولتی 97 می توانید با مشاوران میهن مشاور تماس گرفته تا در زمینه مراحل ثبت نام شما داوطلبان را راهنمایی نمایند.

02170705003

برای دریافت نمونه سوالات آزمون نمونه دولتی و مشاوره قبولی می توانید از مشاوره تحصیلی سایت میهن مشاور بهره برید و موفقیت خود را ضمانت کنید.

منابع و سوالات آزمون نمونه دولتی

دانش آموزان جهت اطلاع از منابع آزمون نمونه دولتی برای شرکت در آزمون و موفقیت در آن می توانند با مشاوران مرکز مشاوره میهن مشاور که آماده ارائه بهترین منابع قبولی در آزمون مدارس نمونه دولتی می باشد تماس بگیرند. دانش آموزان و اولیا قبل از زمان برگزاری آزمون نمونه دولتی با مرکز میهن مشاور ارتباط بگیرید و موفقیت خود را با اطلاعات دقیق در مورد سوالات آزمون مدارس نمونه دولتی تضمین کنید. تماس برای مشاوره تحصیلی تلفنی با سایت میهن مشاور با تلفن ثابت امکان پذیر خواهد بود.

زمان ثبت نام مدارس نمونه دولتی ۹۷

زمان ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی

بهترین منابع آزمون مدارس نمونه دولتی، کتب درسی دانش آموزان است ولی چون سطح تدریس آن متفاوت می باشد کتب آموزشی یا کمک آموزشی بیشتر می تواند در موفقیت در آزمون تاثیر گذار باشد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با زمان ثبت نام مدارس نمونه دولتی 97 اگر مشکل یا ابهامی داشتید با کارشناسان ما از سایت میهن مشاور تماس حاصل نمایید.

زمان ثبت نام مدارس نمونه دولتی
5 (100%) 1 vote

جهت مشاوره در زمینه زمان ثبت نام مدارس نمونه دولتی

ازخط ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071613 تماس بگیرید
همچنین میتوانید با شماره 70705003-021 نیز تماس بگیرید

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

معرفی سامانه - Nemoone.medu.ir
معرفی سامانه – Nemoone.medu.ir

معرفی سامانه – Nemoone.medu.ir در این بخش از سایت میهن مشاور ارائه شده است. سامانه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + 16 =