نیاز به راهنمایی دارید؟ با ما تماس بگیرید...
نیاز به راهنمایی دارید؟ تماس بگیرید

شماره تماس از تلفن ثابت ۷۰۷۰۵۰۰۳ -۰۲۱

سرخط خبرها
زمان ثبت نام کارشناسی ارشد وزارت علوم

زمان ثبت نام کارشناسی ارشد وزارت علوم

ثبت نام کارشناسی ارشد وزارت علوم سال 97 در این بخش از سایت میهن مشاور خدمت شما عزیزان ارائه می گردد. لذا کلیه متقاضیان می توانند جهت ثبت نام از طریق سایت میهن مشاور قضیه را پیگیری کنند یا با مشاوران سایت میهن مشاور ارتباط برقرار کنند.کلیه متقاضیان می بایست طی مهلت در نظر گرفته شده، پس از مطالعه دفترچه راهنما و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز به سایت سازمان سنجش  به نشانی sanjesh.org مراجعه و نسبت به ثبت نام در این آزمون اقدام نمایند.

ثبت نام کارشناسی ارشد وزارت علوم سال 97

دفترچه راهنمای ثبت نام برای شرکت در آزمون کارشناسی ارشد ۹۷ همزمان با شروع ثبت نام بر روی سایت سازمان سنجش آموزش به آدرس sanjesh.org قرار داده خواهد شد. ثبت نام کارشناسی ارشد وزارت علوم از روز 16 آذر ماه آغاز و تا روز 2 آذرماه ادامه خواهد داشت. براساس برنامه زمانی پیش‌بینی شده، آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۷ طی روزهای پنج‌شنبه و جمعه ۶ و ۷ اردیبهشت‌ ماه ۹۷ برگزار می گردد. ثبت نام کارشناسی ارشد وزارت علوم از روز 16 آذر ماه آغاز و تا روز 2 آذرماه ادامه خواهد داشت.

ثبت نام کارشناسی ارشد وزارت علوم منحصرا از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور صورت می گیرد.

دانشگاه های پذیرنده دانشجوی کارشناسی ارشد

لازم است بدانید که دانشگاه های پذیرنده دانشجوی کارشناسی ارشد از طریق آزمون کارشناسی ارشد وزارت علوم در سال تحصیلی 96 – 97 عبارت اند از کلیه موسسات و دانشگاه های آموزش عالی من جمله دانشگاه های دولتی، پردیس خودگردان، دانشگاه غیرانتفاعی و پیام نور و دانشگاه آزاد. لازم به ذکر است که در سال گذشته و با ادغام آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد و سراسری، تمامی داوطلبان شرکت در آزمون کارشناسی ارشد فقط از طریق ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 97 می توانند وارد دانشگاه شوند.

زمان برگزاری و زمان اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت علوم سال 97

باید خاطر نشان کرد که طبق روال 2 سال پیش احتمالا امسال هم شاهد برگزاری کنکور کارشناسی ارشد وزارت علوم 97 در اردیبهشت ماه هستیم. تاریخ و زمان دقیق برگزاری کنکور کارشناسی ارشد 97 همانطور که گفته شد طی روزهای 6 و 7 اردیبهشت است. حدود یک هفته قبل از برگزاری آزمون سایت سنحش به نشانی sanjesh.org اقدام به توزیع کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد می کند. باید بدانید که حدود یک ماه بعد از برگزاری آزمون اعلام نتایج کارشناسی ارشد از طریق سایت سنجش اعلام می گردد که در قالب کارنامه ای است که حاوی اطلاعات ثبت نامی، نمرات اکتسابی، رتبه در سهمیه و بدون سهمیه، آخرین رتبه مجاز در سهمیه  می باشد  و در اختیار داوطلبان قرار داده می شود.

باید بدانید که کلیه داوطلبان با توجه به اینکه مجاز به انتخاب رشته شده اند یا نه، می توانند با توجه به رشته های ارائه شده در دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد 97 در انتخاب رشته کارشناسی ارشد شرکت کنند. زمان اعلام نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد 97 احتمالا در نیمه اول شهریور ماه خواهد بود.

زمان انتخاب رشته وزرات علوم ۹۷

برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با زمان ثبت نام کارشناسی ارشد 97 اگر مشکل یا ابهامی داشتید با کارشناسان ما از سایت میهن مشاور تماس حاصل نمایید.

زمان ثبت نام کارشناسی ارشد وزارت علوم
4 (80%) 2 votes

جهت مشاوره در زمینه زمان ثبت نام کارشناسی ارشد وزارت علوم

ازخط ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071613 تماس بگیرید
همچنین میتوانید با شماره 70705003-021 نیز تماس بگیرید

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − نه =