نیاز به راهنمایی دارید؟ با ما تماس بگیرید...
نیاز به راهنمایی دارید؟ تماس بگیرید

شماره تماس از تلفن ثابت ۷۰۷۰۵۰۰۳ -۰۲۱

سرخط خبرها
زمان ثبت نام کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

زمان ثبت نام کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 از 30 بهمن آغاز می گردد و تا 13 اسفند 96 ادامه دارد. داوطلبانی که علاقه مند به ادامه تحصیل در رشته های گروه پزشکی می باشند باید پیش از پرداخت هزینه ثبت نام آزمون از تمامی شرایط و ضوابط پذیرش دانشجو در این مقطع اطلاع کامل داشته باشند و با مطالعه دقیق دفترچه ثبت نام می توانند برای تکمیل فرم ثبت نام خود اقدام کنند.

 

تاریخ و زمان ثبت نام کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97

آزمون کارشناسی ارشد در کلیه رشته ها به صورت یک مرحله ای برگزار می گردد. افرادی که سال قبل در آزمون وزارت بهداشت شرکت کرده اند و پس از پذیرفته شدن در دانشگاه و مراکزی که تحصیل در آنها رایگان بوده، ثبت نام نکرده اند و یا انصراف داده اند، به دلیل محرومیت یک ساله حق شرکت در این آزمون را ندارند. کسانی که در سال 95 در دانشگاه های با شهریه قبول شده اند و به دلایلی ثبت نام نکرده و یا انصراف داده اند حق شرکت در آزمون 96 را دارا می باشند و این محرومیت فقط برای قبولی در دوره روزانه و عدم ثبت نام می باشد.

در این آزمون شرایطی فراهم شده که داوطلب با توجه به مدرک کارشناسی و یا بالاتر در دو رشته یا دو مجموعه شرکت می کند. هر داوطلب می تواند فقط یک رشته و یاحداکثر دو رشته از دو گروه متفاوت را ثبت نام کند. لازم به ذکر است مسئولیت هر اشتباه در تکمیل فرم ثبت نام و ارسال مدارک به عهده داوطلب است و در صورت هرگونه اشتباه یا مورد ایجاد شده مورد پذیرش قرار نمی گیرد.

بعد از انتخاب رشته و ثبت نام نهایی در آزمون کارشناسی ارشد وزرات بهداشت، در هیچ یک از مراحل قبل و بعد از برگزاری آزمون، تغییر رشته امتحانی امکان پذیر نمی باشد.

داوطلبان باید برای شرکت در این آزمون تا تاریخ 96/6/31  فارغ التحصیل شوند، و کسانی که بعد از این تاریخ مذکور نتوانند فارغ التحصیل شوند مجاز به شرکت در آزمون نیستند. باید خاطر نشان کرد داوطلبان شرکت در رشته های امتحانی تکنولوژی گردش خون، پرستاری مراقبت های ویژه، پرستاری مراقبتهای ویژه نوزادان و پرستاری اورژانس دقت نمایند که سابقه 2 سال کار بالینی با مدرک کارشناسی در بخش های بالینی و بیمارستانی ضروری می باشد.

نحوه ثبت نام کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97

روند کلی ثبت نام به صورت اینترنتی است و داوطلبان باید برای ثبت نام و دریافت کلیه شرایط به سایت سنجش آموزش پزشکی مراجعه نمایند. زمان ثبت نام از 30 بهمن تا 13 اسفند ماه می باشد. در ضمن افرادی که متقاضی شرکت در دو گروه امتحانی می باشند، باید دو بار مبلغ اعلام شده را برای ثبت نام خود پرداخت کرده و پس از تکمیل مراحل ثبت نام و گرفتن تاییدیه کد رهگیری، فرم ثبت نام خودر ا نزد خود نگه دارند.

برای اطلاع دقیق از زمان و نحوه ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97  می توانید با مشاوران میهن مشاور تماس گرفته تا در زمینه مراحل ثبت نام شما داوطلبان را راهنمایی کنند.

02170705003

شرایط عمومی ثبت نام کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97

  • پرسنل رسمی نیروهای مسلح
  • عدم سابقه در گروه های سیاسی و محکومیت به محرومیت از خدمت دولتی
  • عدم اعتیاد به مواد مخدر و عدم سوء پیشینه کیفری
  • ایمان به انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی ایران
  • عدم محکومیت ناشی از اقدام علیه نظام جمهوری اسلامی ایران

شرایط اختصاصی ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97

  • دانش آموختگان رشته های مجاز در صورت داشتن مجوز ادامه تحصیل از نیروی انسانی اداره بهداشت و درمان نیروی محل خدمت می توانند در آزمون کارشناسی ارشد شرکت نمایند.
  • باید معدل کل داوطلب در مقطع کارشناسی 14 و یا بیشتر باشد.
  • داوطلبان متقاضی رشته روانشناسی بالینی توجه داشته باشند که مرحله مصاحبه برای این رشته در دانشگاه آجا برگزار خواهد شد. و لذا اسامی دارای شرایط به ترتیب اولویت نمره مرحله علمی و به تعداد چند برابر ظرفیت پذیرش به آن دانشگاه، از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی اعلام خواهد شد. این افراد پس از انجام مصاحبه و بررسی صلاحیت های عمومی و طی مراحل مربوط به آن دانشگاه، مورد سنجش نهایی واقع خواهند شد.

نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد

زمان انتخاب رشته کارشناسی ارشد

اگر در رابطه با ثبت نام و یا نحوه ثبت نام ، تاریخ و یا زمان آزمون سراسری و یا همان کنکور سرساری کارشناسی ارشد وزارت بهداشت سوالی و یا ابهامی دارید میتوانید با تماس با مشاوران مجرب ما به راحتی به پاسخ سوالات خود برسید و خیال خود را آسوده گردانید…

زمان ثبت نام کارشناسی ارشد وزارت بهداشت
5 (100%) 1 vote

جهت مشاوره در زمینه زمان ثبت نام کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

ازخط ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071613 تماس بگیرید
همچنین میتوانید با شماره 70705003-021 نیز تماس بگیرید

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

مهلت مجدد ثبت نام ارشد
زمان مهلت مجدد ثبت نام کارشناسی ارشد

مهلت مجدد ثبت نام ارشد 97، دانشگاه های پذیرنده دانشجو کارشناسی ارشد و زمان برگزاری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + شانزده =