نیاز به راهنمایی دارید؟ با ما تماس بگیرید...
نیاز به راهنمایی دارید؟ تماس بگیرید

شماره تماس از تلفن ثابت ۷۰۷۰۵۰۰۳ -۰۲۱

سرخط خبرها
زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور

زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور

زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور از طریق سایت سازمان سنجش ارائه می گردد، متقاضیان قبل از ثبت نام کنکور 97 می بایست از شرایط دریافت کارت ورود به جلسه آزمون سراسری 97 آگاه باشند تا در فرآیند ثبت نام به مشکل برنخورند. با آگاهی از نحوه مطالعه کنکور سراسری و برنامه ریزی برای کنکور پس از طی مراحل ثبت نام ، می توان به کسب رتبه ای خوب امیدوار بود. در این مقاله از سایت میهن مشاور قصد داریم در رابطه با زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 97، نحوه توزیع کارت ورود به آزمون سراسری 97 توضیحاتی ارائه دهیم.

جهت دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 97 دانش آموزان می بایست ۱۰ روز قبل از زمان برگزاری کنکور سراسری 97 آن را از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org دریافت کنند. متقاضیان کنکور سراسری 96 از یک هفته قبل از برگزارى آزمون سراسرى، از طریق پایگاه اینترنتى sanjesh.org اقدام به دریافت کارت ورود به جلسه کردند،

از طریق پایگاه اینترنتى دیگر نیازى به حضور داوطلب در مراکز توزیع کارت ورود به جلسه نمی باشد، متقاضیان مى‌توانند به راحتی از منازل یا مراکز اینترنتى کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 97 را دریافت و چاپ کنند. بروی کارت ورود به جلسه، اطلاعاتی درباره زمان شروع فرآیند آزمون و مکان برگزارى آزمون سراسرى اعلام شده است.. 

تاریخ و زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور 97

زمان مشخص توزیع کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 97 هنوز به طور قطعی اعلام نگشته است، اما اگر بخواهیم طبق روال هر سال حساب کنیم،کارت ورود به جلسه کنکور 97 حدود ۱۰ روز قبل از روز برگرازی کنکور سراسری در پایگاه اینترنتی توزیع می شود و داوطبان کنکور سراسری 97 می بایست به صورت اینترنتی کارت ورود به جلسه خود را تهیه نمایند.

برای مشاوره در رابطه با زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 97

 با مشاوران میهن مشاور تماس بگیرید.

02170705003

ویرایش کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 97

داوطلبان در صورت درج هر نوع مورد اشتباه بر روی کارت ورود به جلسه خود شوند می توانند با مراجعه به باجه های رفع نقص سازمان سنجش که هم زمان با انتشار کارت ورود به جلسه کنکور آغاز به کار می کند، اطلاعات کارت آزمون خود را ویرایش نمایند. در رابطه با داوطلبانی که از ثبت نام کنکور جا ماندند باید خاطر نشان کرد که این داوطلبان باید ابتدا درخواست خود را از طریق سیستم پاسخگویی سازمان سنجش ثبت کنند و سپس با مراجعه به باجه رفع نقص امتحان مجدد شانس خود را برای ثبت نام کنکور سراسری 97 امتحان کنند.

آموزش دریافت کارت ورود به جلسه کنکور 97

زمان اعلام نتایج کنکور سراسری 97

داوطلبان پس از مشاهده نتایج اولیه خود و در صورت مجاز شدن می توانند در مرحله  انتخاب رشته کنکور سراسری شرکت کنند. تاریخ انتخاب رشته کنکور سراسری تقریبا یک هفته بعد از اعلام نتایج اولیه کنکور خواهد بود. بعد از انجام انتخاب رشته، اعلام نتایج انتخاب کنکور سراسری هم در نیمه اول شهریور ماه بر روی سایت سازمان سنجش به آدرس sanjesh.org قرار خواهد گرفت.

داوطلبان در صورت قبولی در این مرحله باید در زمان مشخص نسبت به ثبت نام حضوری در دانشگاه محل قبولی اقدام کنند. آن دسته از داوطلبانی که در این مرحله پذیرش نشدند می توانند در تکمیل ظرفیت کنکور سراسری و یا تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد نیز شرکت کنند.

برای کسب اطلاع از زمان دقیق دریافت کارت ورود به جلسه کنکور می توانید با سایت میهن مشاور همراه باشید.

تاریخ دریافت کارت ورود به جلسه آزمون 97

زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور 97

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون سراسری 97

آموزش دریافت کارت ورود به جلسه آزمون سراسری 97

زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور
5 (100%) 1 vote

جهت مشاوره در زمینه زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور

ازخط ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071613 تماس بگیرید
همچنین میتوانید با شماره 70705003-021 نیز تماس بگیرید

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

هزینه انتخاب رشته
هزینه انتخاب رشته آزمون سراسری ۹۷

هزینه انتخاب رشته کنکور سراسری 97 در این بخش خدمت شما ارائه می گردد. متقاضیانی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + 11 =