نیاز به راهنمایی دارید؟ با ما تماس بگیرید...
نیاز به راهنمایی دارید؟ تماس بگیرید

شماره تماس از تلفن ثابت ۷۰۷۰۵۰۰۳ -۰۲۱

سرخط خبرها
زمان دریافت کارنامه کنکور

زمان دریافت کارنامه کنکور سراسری

زمان دریافت کارنامه کنکور 97 اعلام شده است.تعداد 950 هزار نفر در کنکور سراسری 97 در گروه های آزمایشی ریاضی ، تجربی ، انسانی ، هنر و زبان شرکت نموده اند. در این پست درباره زمان انتشار کارنامه اولیه کنکور سراسری 97 و نتایج اولیه این آزمون و نتایج نهایی کنکور سراسری 97 و انتخاب رشته به طور کامل توضیح میدهیم . کنکور سراسری 97 در روزهای 7 و 8 تیرماه برگزار خواهد شد. 

توجه داشته باشید که زمان انتخاب رشته کنکور سراسری 97 حدود یک هفته پس از اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری می باشد که زمان دقیق آن پس از اعلام از سوی سازمان سنجش در این بخش به اطلاع شما خواهد رسید . زمان اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری 97 و اعلام نتایج انتخاب رشته احتمالا در نیمه ی دوم شهریور ماه خواهد بود که پس از اعلام دقیق زمان از سوی سازمان سنجش در این پست اطلاع رسانی خواهد شد.

زمان دریافت کارنامه کنکور 97

زمان اعلام نتایج اولیه و دریافت کارنامه اولیه کنکور سراسری 97 احتمالا در نیمه دوم مرداد ماه خواهد بود که زمان دقیق آن در این پست اطلاع رسانی خواهد شد. جهت اطلاع دقیقتر و سریع تر با شماره 02170705003 تماس بگیرید

زمان اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری 97

بر طبق روال سال های پیشین احتمالا نتایج اولیه کنکور سراسری 97 در نیمه دوم مرداد اعلام خواهد شد که متقاضیان با در دست داشتن مدارک ثبت نامی خود و مراجعه به سایت سازمان سنجش می توانند کارنامه اولیه کنکور سراسری خود را دریافت نمایند . زمان دقیق زمان دریافت کارنامه کنکور 97 در این بخش اعلام خواهد شد . جهت مشاهده کارنامه نتایج اولیه وارد نمودن اطلاعات شخصی داوطلب و یکی از کد های ثبت نامی شامل کد رهگیری یا شماره پرونده و یا شماره داوطلبی الزامی می باشد بنابر این حتما همه مدارک خود را نگه داری کنید

زمان انتخاب رشته کنکور سراسری 97

زمان انتخاب رشته کنکور سراسری 97 حدود یک هفته پس از اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری 97 می باشد که متقاضیان با مراجعه به سایت سازمان سنجش در بخش انتخاب رشته کنکور سراسری 97 میتوانند کد رشته های انتخابی خود را وارد نمایند .

خرید کارت اعتباری سازمان سنجش

 

دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری 97

اولین قدم برای انجام یک انتخاب رشته مناسب مطالعه کامل و دقیق دفترچه انتخاب رشته کنکور می باشد. همانطور که می توانید در دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ملاحظه نمایید، رشته های مختلفی بر اساس گروه آزمایشی فرد که شامل تجربی، ریاضی، انسانی، هنر و زبان می باشد موجود است و متقاضیان میتوانند بر اساس گروه آموزشی خود و علاقه مندی خود نسبت به کارنامه دریافتی کدها را انتخاب نمایند.

در کد رشته های روزانه در دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری داوطلبان بایستی به چند نکته توجه داشته باشند. در رشته های روزانه داوطلبان نمی توانند بطور مجدد در کنکور سراسری سال بعد شرکت نمایند و چنانچه متقاضیان در یکی از رشته های روزانه پذیرفته شود یک سال از کنکور محروم می شود مگر اینکه تا تاریخ 1 اسفند انصراف خود را از دانشگاه اعلام نماید و بتواند در کنکور سراسری شرکت کند. متقاضیانی که در دوره های روزانه پذیرفته می شوند دارای تعهد خدمت پس از انجام دوره تحصیلی خود می باشند.

کد رشته های دوره شبانه در دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور سراسری

این کد رشته ها بصورت کد رشته های نوبت دوم در دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ذکر شده اند و متقاضیان می بایست بعد از قبولی در این رشته ها شهریه مربوط به این دوره ها را پرداخت کنند. این شهریه برای همه رشته ها ثابت نبوده و بر اساس نوع رشته و بر این اساس که دارای واحد های نظری یا عملی متفاوتی باشند با یکدیگر تفاوت دارند.

متقاضیان بعد از اتمام دوره تحصیل خود هیچ تعهدی به دولت نداشته و چون هزینه تحصیل را قبلا در واحد شهریه های دانشگاه پرداخت نموده اند نیازی به انجام تعهد خدمت ندارند و مدرک تحصیلی آنها آزاد می باشد. همچنین متقاضیان به این نکته توجه داشته باشند که کسانی که در دوره های شبانه پذیرفته می شوند هیچ تفاوتی به لحاظ ارزش مدرکی و همچنین شرایط استخدامی با سایر داوطلبان دوره های روزانه ندارند و در سر یک کلاس به همراه سایر دانشجویان دوره روزانه حاضر می شوند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد زمان دریافت کارنامه کنکور 97 می توانید با مشاوران سایت میهن مشاورتماس حاصل فرمایید.

زمان دریافت کارنامه کنکور سراسری
5 (100%) 1 vote

جهت مشاوره در زمینه زمان دریافت کارنامه کنکور سراسری

ازخط ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071613 تماس بگیرید
همچنین میتوانید با شماره 70705003-021 نیز تماس بگیرید

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

صندلی پزشکی
خرید صندلی پزشکی ۹۷

خرید صندلی پزشکی 97 در این بخش برای شما توضیح داده خواهد شد. حتما بعد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 6 =