نیاز به راهنمایی دارید؟ با ما تماس بگیرید...
نیاز به راهنمایی دارید؟ تماس بگیرید

شماره تماس از تلفن ثابت ۷۰۷۰۵۰۰۳ -۰۲۱

سرخط خبرها
نرم افزار انتخاب رشته کنکور

نرم افزار انتخاب رشته کنکور ۹۷

نرم افزار انتخاب رشته کنکور 97 در این بخش از سایت میهن مشاور خدمت شما عزیزان ارائه می گردد. شاید برای شما سوال باشد که نرم افزار انتخاب رشته کنکور چه سیستمی است؟نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری یکی از سیستم های نرم افزاری بروز می باشد. به وسیله این سیستم نرم افزاری متقاضیان کنکور سراسری می توانند با شیوه انتخاب رشته کنکور سراسری با ساده ترین راه و نحوه کاربری آشنا شوند.در ادامه به معرفی نرم افزار انتخاب رشته کنکور 97، نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد 97 و نرم افزار انتخاب رشته کنکور تجربی 97 می پردازیم.

نرم افزار انتخاب رشته کنکور 97

در سیستم نرم افزار انتخاب رشته کنکور 97 متقاضیان در مرحله ی اول رشته تحصیلی خود را انتخاب می نمایند و پس از انتخاب رشته رشته تحصیلی خود در کنکور سراسری رتبه کشوری و رتبه منطقه خود را وارد می کنند. سپس باید رتبه های کشوری و منطقه متقاضیانرا وارد کنندبعد از آن باید اولویت بندی رشته ها و مراکز دانشگاهی را نیز بر اساس علاقه خود به سیستم نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری معرفی کنند.

نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد 97

علاوه بر انتخاب رشته کنکور سراسری داوطلبان آزمون سراسری می توانند با کمک نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد این مرحله از انتخاب رشته خود را نیز انجام دهند. در نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد تفاوت هایی با نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری وجود دارد. یکی از این تفاوت ها تعداد کد رشته محل های انتخابی توسط نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد می باشد که برای انتخاب رشته دانشگاه آزاد 20 انتخاب دارند و متقاضیان دارای تعداد محدودتری از انتخاب ها می باشند.

در نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد بر اساس رتبه ها و ترازهای قبولی در سال های گذشته پیشنهاداتی برای انجام انتخاب رشته دانشگاه آزاد به آنها داده می شود و داوطلبان بعد از مشاهده تمام رشته های پیشنهادی می توانند انتخاب رشته خود را انجام دهند.

در نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد متقاضیان در مرحله ی اول رتبه کشوری و منطقه خود را وارد می نمایند و سپس علاقه مندی های رشته ای و دانشگاهی خود را برای نرم افزار مشخص می کنند. در آخر نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد طبق علاقه مندی های متقاضیان لیست نهایی رشته ها را به نرم افزار معرفی می کند.

بعد از اینکه انتخاب رشته توسط نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد انجام شد متقاضیان قادر خواهند بود انتخاب های خود را دویرایش نمایند و در نهایت نیز انتخاب رشته دانشگاه آزاد خود را در سیستم ثبت نمایند.

نرم افزار انتخاب رشته کنکور آزمون سراسری 97

انتخاب رشته تجربی متقاضیان این گونه است که ابتدا متقاضیان بصورت تلفنی یا حضوری با مشاوران توانا گفتگو میکنند و علاقه مندی های داوطلبان بررسی می شوند.  در روند انتخاب رشته های انسانی و ریاضی نیز به همین صورت انتخاب رشته انجام می شود و از نرم افزار انتخاب رشته انسانی و نرم افزار انتخاب رشته ریاضی استفاده می شود و در کلیه مراحل انتخاب رشته ویرایش اطلاعات انتخاب رشته توسط مشاوران مجرب انجام پذیر خواهد بود.

از آنجایی که در روند انتخاب رشته با استفاده از نرم افزار انتخاب رشته در برخی مواقع ممکن است ترتیب اطلاعات به درستی صورت نگیرد. داوطلبان میتوانند با کسب اطلاعات بیشتر یا به کمک مشاوران مجرب اطلاعات را ویرایش نمایند در این صورت  انتخاب رشته متقاضیان آزمون سراسری با بالاترین ضریب اطمینان برای قبولی داوطلبان در رشته های دلخواهشان انجام شود.

زمان ثبت نام آزمون ادواری

برای کسب اطلاعات بیشتردرمورد نرم افزار انتخاب رشته آزمون سراسری 97 می توانید با مشاوران سایت میهن مشاور تماس حاصل فرمایید.

نرم افزار انتخاب رشته کنکور ۹۷
5 (100%) 2 votes

جهت مشاوره در زمینه نرم افزار انتخاب رشته کنکور ۹۷

ازخط ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071613 تماس بگیرید
همچنین میتوانید با شماره 70705003-021 نیز تماس بگیرید

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

انتخاب رشته زبان
انتخاب رشته کنکور زبان سال ۹۷

انتخاب رشته زبان ۹۷ آغاز شده است. با ما همراه باشید. همیشه به داوطلبان عزیز …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 2 =