نیاز به راهنمایی دارید؟ با ما تماس بگیرید...
نیاز به راهنمایی دارید؟ تماس بگیرید

شماره تماس از تلفن ثابت ۷۰۷۰۵۰۰۳ -۰۲۱

سرخط خبرها
سایت ثبت نام مدارس شاهد

saja.medu.ir – سایت ثبت نام مدارس شاهد ۹۷

سایت ثبت نام مدارس شاهد 97 در این مقاله از سایت میهن مشاور خدمت شما ارائه شده است. کلیه داوطلبان گرامی به این نکته دقت کنند که ثبت نام در مدارس شاهد همانند سال های گذشته به صورت اینترنتی از سامانه ثبت نام مدارس شاهد به نشانی saja.medu.ir انجام خواهد شد لذا داوطلبان محترم در نظر داشته باشند هیچ گونه مراجعه حضوری به مدارس شاهد جهت ثبت نام نداشته باشند.

سایت ثبت نام مدارس شاهد

ثبت نام مدارس شاهد 97

ثبت نام مدارس شاهد 97-98 برای دانش آموزان شاهد به صورت مستقیم خواهد بود یعنی ثبت نام این دانش آموزان بعد از ثبت در سایت ثبت نام مدارس شاهد 97 به نشانی saja.medu.ir  قطعی خواهد شد و این دانش آموزان پس از دریافت نمونه برگه ثبت نام مدارس شاهد 97-98 و تکمیل آن از طریق سایت ثبت نام شاهد97 باید در زمان تعیین شده به مدرسه مورد نظر مراجعه کرده و ثبت نام خود را تکمیل نمایند .

کلیه دانش آمزان توجه داشته باشید با توجه به ظرفیت موجود در این مدارس ثبت نام فقط مختص فرزندان شاهد و ایثارگر نخواهد بود و تمامی دانش آموزانی که از لحاظ علمی دارای سطح مطلوبی باشند و حد نصاب های مورد نظر را داشته باشند می توانند در سامانه ثبت نام مدارس نمونه دولتی ثبت نام کرده و در مرحله بعد پس از بدست آوردن شرایط و کسب امتیازات لازم مطابق جدول امتیاز بندی مدارس شاهد 97 اگر نام وی در لیست اسامی قبول شدگان مدارس شاهد بود جهت ثبت نام تکمیلی به واحد مراجعه نمایند.

پیش ثبت نام مدارس شاهد 97

محمدرضا رزاقی به این نکته یادآور شد که زمان مقرر برای پیش ثبت نام ورودی ها و میان پایه های هر دوره تحصیلی پس از تایید در ستاد مرکزی شاهد وزارت آموزش و پرورش برای اجرا به مدارس سراسر کشور ابلاغ می شود، سپس ادامه داد: همچنین پیش ثبت نام دانش آموزان برای ورود به پایه اول دوره متوسطه اول (هفتم) از اول تا چهاردهم تیرماه و ورودی پایه اول دوره متوسطه دوم (دهم) ۱۰ تا ۲۴ تیرماه از طریق سامانه سجا به نشانی www.saja.medu.ir صورت می گیرد.

او به این نکته اشاره کرد که دانش آموزان پس از ورود به سامانه سجا و تکمیل اطلاعات باید منتظر تایید مدارک باشند و نتیجه قطعی ثبت نام دانش آموزان ورودی به پایه اول ابتدایی ۲۷ خرداد تا سوم تیرماه، پایه هفتم ۲۸ تیر تا سوم مردادماه و پایه دهم نیز از سوم تا یازدهم مردادماه در سامانه اعلام خواهد شد.

مدیر کل امور شاهد و ایثارگر وزارت آموزش و پرورش در خصوص پیش ثبت نام میان پایه دوره های ابتدایی، متوسطه اول و دوم نیز بیان داشت: پیش ثبت نام تمامی این پایه ها از اول تا دهم مردادماه و با مراجعه حضوری به مدارس شاهد مدنظر اولیا و دانش آموزان انجام می شود و نتیجه قطعی ثبت نام مبنی بر پذیرش یا پذیرش نشدن دانش آموزان در این مدارس ۱۶ مردادماه اعلام خواهد شد.

وی گفت ما دو گروه دانش آموز در مدارس شاهد داریم؛ گروه اول فرزندان ایثارگران و گروه دوم فرزندان غیر ایثارگر وابسته به مجموعه شاهد و دانش آموزانی هستند که از شرایط و ویژگی خاص برخوردارند.

ظرفیت مدارس شاهد 97

در ادمه بیان کرد که در سال تحصیلی ۹۷ – ۹۶ در مجموع ۲۴۳ هزار و ۵۲ نفر برای ورود به پایه های اول، هفتم و دهم پیش ثبت‌نام کردند که از این تعداد ۶۳ هزار و ۳۵۴ نفر در پایه اول ابتدایی، ۹۹ هزار و ۲۲۹ نفر در پایه هفتم و ۸۰ هزار و ۴۶۹ نفر پیش ثبت نام کردند و در نهایت ۲۹ هزار و ۲۶۸ نفر در پایه اول ابتدایی، ۳۶ هزار نفر در پایه هفتم و ۳۵ هزار و ۷۸۵ نفر در پایه دهم ثبت نام شده و اکنون مشغول به تحصیل هستند.

نحوه ثبت نام مدارس شاهد

برای کسب اطلاعات بیشتردر مورد سایت ثبت نام مدارس شاهد 97 می توانید با مشاوران سایت میهن مشاورتماس حاصل فرمایید

saja.medu.ir – سایت ثبت نام مدارس شاهد ۹۷
Rate this post

جهت مشاوره در زمینه saja.medu.ir – سایت ثبت نام مدارس شاهد ۹۷

ازخط ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071613 تماس بگیرید
همچنین میتوانید با شماره 70705003-021 نیز تماس بگیرید

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

شرایط ثبت نام مدارس شاهد
شرایط ثبت نام مدارس شاهد ۹۷

شرایط ثبت نام مدارس شاهد 97 در این مقاله برای شما عزیزان توضیح داده خواهد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − دوازده =