نیاز به راهنمایی دارید؟ با ما تماس بگیرید...
نیاز به راهنمایی دارید؟ تماس بگیرید

شماره تماس از تلفن ثابت ۷۰۷۰۵۰۰۳ -۰۲۱

سرخط خبرها
هزینه انتخاب رشته

هزینه انتخاب رشته آزمون سراسری ۹۷

هزینه انتخاب رشته کنکور سراسری 97 در این بخش خدمت شما ارائه می گردد. متقاضیانی که بعد از دیدن اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری 97 در نیمه دوم مرداد ماه ، مجاز به انتخاب رشته شده اند ، باید در مهلت مقرر انتخاب رشته کنکور سراسری 97 اقدام به تکمیل فرم مربوطه با انتخاب رشته محل های مورد نظر خود در سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org نمایند

 

هزینه انتخاب رشته کنکور سراسری 97

انتخاب رشته دانشگاه پیام نور

انتخاب رشته دانشگاه غیر انتفاعی 

قابل توجه داوطلبانی که در زمان ثبت نام کارت اعتباری علاقه مندی به دانشگاه های پیام نور و غیر انتفاعی را خریداری نکرده اند و در زمان انتخاب رشته قصد انتخاب رشته محل های این دانشگاه ها را دارند می توانند با پرداخت هزینه کارت علاقمندی به این دانشگاه ها در زمان انتخاب رشته کنکور 97 ، رشته محل های مربوط به این دانشگاه ها را نیز انتخاب کنند . پس از انجام این مرحله متقاضیان باید منتظر اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری 97 باشند .

هزینه انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 97

بعد از اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری 97 در دهه دوم مرداد و پس از انتشار اطلاعیه سازمان سنجش ، مجاز شدگان باید برای ورود به دانشگاه مورد نظر خود با توجه به کد رشته در دفترچه انتخاب رشته نسبت به انتخاب رشته خود اقدام نمایند.

 انتخاب رشته دانشگاه آزاد 97 فقط از طریق سایت azmoon.org صورت می گیرد . به دلیل ادغام ثبت نام کنکور سراسری و دانشگاه آزاد ، متقاضیان برای ثبت نام مشمول پرداخت هزینه ای برای دانشگاه آزاد نمی شوند ولی انتخاب رشته دانشگاه آزاد به صورت جداگانه انجام می شود و متقاضیان می توانند برای خرید کارت اعتباری بعد از وارد شدن به سایت ، وارد لینک انتخاب رشته کنکور سراسری دانشگاه آزاد 97 شوند و گزینه خرید کارت اعتباری را انتخاب نموده و با داشتن رمز اینترنتی ( رمز دوم ) و CVV2 هزینه خرید کارت را پرداخت نمایند

در سال 96 این مبلغ 40600 هزار تومان بود که احتمالا برای سال 97 این مبلغ کمی افزایش مییابد .

داوطلبان انتخاب رشته بعد از مطالعه دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری دانشگاه آزاد می توانند وارد مرحله انتخاب رشته شوند و کد رشته محل های مورد نظر را بر اساس علایق خود اولویت بندی کرده و در فرم انتخاب رشته سایت بالا ثبت نمایند.

زمان انتخاب رشته کنکور سراسری 97

متقاضیان زمان انتخاب رشته کنکور سراسری را همیشه یاد داشته باشند و در بهترین زمان ممکن عمل انتخاب رشته را انجام دهند و آن را به روزهای انتهایی فرایند انتخاب رشته واگذار نکنند. اما معمولا متقاضیانی می توانند در روزهای ابتدایی این کار را انجام داده و در صورتی که اصلاحیات جدیدی به دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری اضافه شد دوباره برای اعمال تغییرات و ویرایش مجدد وارد سامانه انتخاب رشته کنکور سراسری شوندبنابراین اگر زودتر اقدام به انتخاب رشته کنید بعدا قادر به اعمال تغییرات هستید. زمان انتخاب رشته کنکور سراسری نیمه مرداد ماه می باشد و نتایج نهایی انتخاب رشته آنها در شهریور ماه اعلام می شود.

دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری 97

اولین کاری که متقاضیان باید برای یک انتخاب رشته مناسب انجام دهند مطالعه کامل و دقیق دفترچه انتخاب رشته کنکور می باشد. یکی از مشکلاتی که موجب می شود متقاضیان در هنگام انتخاب رشته نتواند انتخاب درستی داشته باشند در نظر نگرفتن تمامی معیارها و شرایط انتخاب رشته کنکور سراسری می باشد.

انتخاب رشته آزمون سراسری ۹۷

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه انتخاب رشته کنکور سراسری 97 می توانید با مشاوران سایت میهن مشاورتماس حاصل فرمایید.

هزینه انتخاب رشته آزمون سراسری ۹۷
Rate this post

جهت مشاوره در زمینه هزینه انتخاب رشته آزمون سراسری ۹۷

ازخط ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071613 تماس بگیرید
همچنین میتوانید با شماره 70705003-021 نیز تماس بگیرید

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

انتخاب رشته آزمون سراسری 97
انتخاب رشته آزمون سراسری ۹۷

انتخاب رشته آزمون سراسری 97 آغاز شده است. داوطلبان عزیز توجه کنید بهتر سعی کنید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − 10 =