نیاز به راهنمایی دارید؟ با ما تماس بگیرید...
نیاز به راهنمایی دارید؟ تماس بگیرید

شماره تماس از تلفن ثابت ۷۰۷۰۵۰۰۳ -۰۲۱

سرخط خبرها
زمان ثبت نام آزمون ادواری

زمان ثبت نام آزمون ادواری

زمان ثبت نام آزمون ادواری در این بخش از سایت میهن مشاور ارائه شده است. همانطور که میدانید ثبت نام آزمون ادواری آغاز شده است و در این مقاله به شرح این موضوع میپردازیم. آزمون ادواری برای متقاضیانی که بدون شرکت در دوره های آموزشی کلاسیک تمایل به دریافت گواهینامه مهارت فنی وحرفه ای دارند، در طول سال متناسب با تعداد متقاضیان برنامه برگزاری آزمون همراه با سایر شرکت کنندگان آزمون، پیش بینی می گردد که به آن آزمون های ادواری گویند.

تاریخ ثبت نام آزمون ادواری

پایان ثبت نام آزمون ادواری در تاریخ 1396/12/24 می باشد. متقاضیان دقت کنند که شرایط ثبت نام آزمون ادواری و مدارک مورد نیاز برای ثبت نام آزمون ادواری، گسترده می باشد و دارای نکات متعددی است که بخشی از آن برای هر شخص مجزا می باشد پس برای شرکت در آزمون لازم است دفترچه ثبت نام را به دقت مطالعه کنید، هرچه به پایان مهلت ثبت نام نزدیک می شویم به دلیل تعداد بالای متقاضیان ثبت نام آزمون ادواری به سایت این سازمان، سرعت سایت کاهش میابد بنابراین ثبت نام خود را به روزهای پایانی موکول نکنید و هرچه سریع تر برای ثبت نام در آزمون ادواری اقدام کنید. 

زمان ثبت نام آزمون ادواری

تاریخ و زمان ثبت نام آزمون ادواری مطابق جدول زیر به حضورتان اعلام می گردد. ثبت نام آزمون ادواری از طریق سایت advari.irantvto.ir انجام می شود. همانطور که در بالا ذکر شد شرایط ثبت نام آزمون ادواری و مدارک مورد نیاز برای ثبت نام آزمون ادواری، گسترده و دارای نکات متعددی است باشد که درادامه به آن میپردازیم بنابراین برای شرکت در آزمون لازم است دفترچه ثبت نام را به دقت مطالعه نمایید، هرچه به پایان مهلت ثبت نام نزدیک می شویم به دلیل تعداد بالای متقاضیان ثبت نام آزمون ادواری به سایت این سازمان، سرعت سایت کاهش میابد بنابراین ثبت نام خود را به روزهای پایانی نیاندازید و هرچه سریع تر به مطالعه دفترچه آزمون ادواری بپردازید و مدارک لازم را جمع آوری کنید وبه مطالعه شرایط ثبت نام آزمون ادواری بپردازید.

جدول زمانبندی مراحل آزمون ادواری

عنوان آزمون

ثبت نام اینترنتی آزمون ادواری

ویرایش اطلاعات و مشخصات شخصی

     

 

تمدید گواهینامه آزمون ادواری در سال 96

لغایت

 

96 آزمون ادواری (آنلاین)

1396/08/29 لغایت 1396/12/29

1396/03/28 لغایت 1396/12/29

 

 

مهلت ثبت نام آزمون ادواری کتبی

دقت داشته باشید که مهلت ثبت نام آزمون ادواری کتبی به این ترتیب می باشد که با شروع شدن آزمون های کتبی به صورت الکترونیکی (آنلاین) متقاضیان در هنگام ثبت نام با مشاهده تاریخ های آزمون استان مورد نظر خود باید تاریخ آزمون کتبی (الکترونیکی) را تعیین و انتخاب نمایند.

  • کارت ورود به جلسه آزمون ادواری سه روز قبل از تاریخ آزمون کتبی انتخاب شده منتشر می شود و ساعت و حوزه برگزاری آزمون ادواری مشخص می شود.
  • متقاضیان می توانند سه روز پس از آزمون کتبی (الکترونیکی)  با مراجعه به سامانه ثبت نام آزمون های ادواری از نتایج آزمون کتبی خود اطلاع حاصل نمایند.
  • قبول شدگان باید یک هفته پس از آزمون کتبی (الکترونیکی)  به مراکز فنی و حرفه ای استان محل برگزاری آزمون مراجعه و نسبت به تشکیل و تکمیل پرونده اقدام کنند.
  • قبول شدگان آزمون های کتبی با اطلاع از برنامه زمان بندی برگزاری آزمون های عملی استان محل تقاضای خود در آزمونهای عملی نوبت های اول و در صورت مردود شدن در نوبت آزمون عملی نوبت دوم شرکت نمایند.
آزمون ادواری چیست؟

برای کسب اطلاعات بیشتردرمورد زمان ثبت نام آزمون ادواری می توانید با مشاوران سایت میهن مشاور تماس حاصل فرمایید.

زمان ثبت نام آزمون ادواری
5 (100%) 1 vote

جهت مشاوره در زمینه زمان ثبت نام آزمون ادواری

ازخط ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071613 تماس بگیرید
همچنین میتوانید با شماره 70705003-021 نیز تماس بگیرید

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

medu.ir
medu.ir – ورود به سایت

ورود به سایت medu.ir در این بخش از سایت میهن مشاور ارائه شده است.  روابط …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج − 3 =