نیاز به راهنمایی دارید؟ با ما تماس بگیرید...
نیاز به راهنمایی دارید؟ تماس بگیرید

شماره تماس از تلفن ثابت ۷۰۷۰۵۰۰۳ -۰۲۱

سرخط خبرها
برنامه امتحانات متوسطه دوره اول خرداد 97

برنامه امتحانات متوسطه دوره اول خرداد ۹۷

برنامه امتحانات متوسطه دوره اول خرداد 97 در این بخش از سایت میهن مشاور خدمت شما ارائه می گردد. اداره سنجش آموزش و پرورش برنامه امتحانات پایه های هفتم، هشتم و هماهنگ استانی پایه نهم دوره اول متوسطه در نوبت خرداد ماه 97 را اعلام کرد.

 

برنامه امتحانات متوسطه دوره اول خرداد 97

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش، رئیس اداره سنجش آموزش و پرورش با اعلام این خبر گفت: امتحانات دانش آموزان دوره اول متوسطه از روز سه شنبه اول خرداد ماه آغاز و تا روز شنبه 19 خرداد ماه 97 ادامه خواهد داشت.

وی افزود: براساس مصوبه ستاد امتحانات استان، امتحانات هماهنگ استانی دانش آموزان روزانه و داوطلبان آزاد و مدارس از راه دور پایه نهم فقط در نوبت صبح و طبق برنامه ابلاغی برگزار می شود.

 

برنامه امتحانات زبان متوسطه دوره اول خرداد 97

امتحان پایانی درس زبان انگلیسی پایه نهم متوسطه اول به صورت دو بخش writing و listening می باشد و بخش listening (گوش دادن) قبل از برگزاری امتحانات کتبی با سؤالات هماهنگ استانی روز شنبه 29 اردیبهشت ماه 97 ساعت 11 و 30 دقیقه صبح برگزار می گردد.

 

برنامه امتحانات پایه هفتم خرداد 97

برنامه امتحانات پایه هشتم خرداد 97

رئیس اداره سنجش آموزش و پرورش ادامه داد: برنامه امتحانات پایه های هفتم و هشتم پیشنهاد خود مدارس می باشد و مدیران مدارس می توانند با توجه به زمان حضور دبیران در واحد آموزشی نسبت به تنظیم برنامه امتحانی اقدام نمایند.

به دانش آموزان توصیه میشودکه در مدت باقیمانده سال تحصیلی با مطالعه مستمر کتب درسی را داشته باشند و با آرامش لازم، نقاط ضعف خود در دروس را مشخص کنند و نسبت به رفع آن اقدام نمایند همچنین از دبیران باید با ارزشیابی مستمر و بازخورد آن به دانش آموزان اهتمام خود را در تقویت فرایند یاد دهی – یادگیری به کار ببرند.

از اولیای گرامی دانش آموزان خواستاریم که در ایام امتحانات محیط شاداب و آرامش بخشی و به دور از استرس و اضطراب را برای فرزندان خود فراهم آوردند .

به نقل از خبرنگار آموزشی و پرورش خبرگزاری فارس، برنامه امتحانات نهایی تمام رشته‌های تحصیلی دوره‌های متوسطه نظری، فنی و حرفه‌ای) و پیش‌دانشگاهی خردادماه سال 97-1396 از سوی عبدالرسول عمادی رئیس مرکز سنجش آموزش و پرورش به ادارات کل آموزش و پرورش استان‌ها ابلاغ شد.

 

امتحانات متوسطه دوره اول خرداد 97

برنامه امتحانی سال سوم متوسطه خرداد 97

این برنامه‌های امتحانی دانش‌آموزان سال سوم متوسطه رشته‌های نظری شیوه نیم‌سالی واحدی (بزرگسالان، آموزش از راه دور و داوطلبان آزاد)، سال سوم متوسطه رشته‌های فنی و حرفه‌ای و دوره پیش‌دانشگاهی (روزانه، بزرگسالان، آموزش از راه دور و داوطلبان آزاد) را شامل میشود.

ادارات آموزش و پرورش مناطق بعد از اینکه برنامه راتفکیک کردند، بدون دخل و تصرف به تعداد مورد نیاز تکثیر و در اختیار واحدهای آموزشی مربوطه قرار می‌دهند و واحدهای آموزشی نیز در اسرع وقت و به نحو صحیح همه ی برنامه‌های امتحانی را بدون هیچ تغییری در محل مناسب نصب کرده و علاوه بر آن، تاریخ و زمان برگزاری امتحانات هر رشته را به اطلاع تمام دانش‌آموزان و داوطلبان آزاد می‌رساند.

امتحانات نهایی خردادماه از روز سه‌شنبه اول خرداد با امتحانات تعلیمات دینی و قرآن(3)، اصول عقاید(2) و معارف اسلامی آغاز شده و چهارشنبه 23 خردادماه با امتحان عربی(3) و ادبیات فارسی تخصصی پایان می‌پذیرد.

 

برای کسب اطلاعات بیشتردرمورد برنامه امتحانات متوسطه دوره اول خرداد 97 می توانید با مشاوران سایت میهن مشاورتماس حاصل فرمایید.

برنامه امتحانات متوسطه دوره اول خرداد ۹۷
5 (100%) 1 vote

جهت مشاوره در زمینه برنامه امتحانات متوسطه دوره اول خرداد ۹۷

ازخط ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071613 تماس بگیرید
همچنین میتوانید با شماره 70705003-021 نیز تماس بگیرید

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

تک ماده در پیش دانشگاهی
تک ماده در پیش دانشگاهی ۹۷

تک ماده در پیش دانشگاهی 97 از جمله مسائلی است که برخی دانش آموزان با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + 5 =