نیاز به راهنمایی دارید؟ با ما تماس بگیرید...
نیاز به راهنمایی دارید؟ تماس بگیرید

شماره تماس از تلفن ثابت ۷۰۷۰۵۰۰۳ -۰۲۱

سرخط خبرها
برنامه امتحانات متوسطه دوره دوم خرداد 97

برنامه امتحانات متوسطه دوره دوم خرداد ۹۷

برنامه امتحانات متوسطه دوره دوم خرداد 97 در این بخش از سایت میهن مشاور خدمت شما عزیزان ارائه می گردد. از این رو از شما دانش آموزان عزیز و اولیای گرامی خواهشمندیم برای پیگیری این موضوع سایت میهن مشاور را پیگیری کنید.

 

برنامه امتحانات نهایی خرداد ۹۷ رشته ریاضی

برنامه امتحانات نهایی خرداد ۹۷ رشته تجربی

برنامه امتحانات نهایی خرداد ۹۷ رشته انسانی

به اطلاع کلیه دانش آموزان مدارس میرسانیم برنامه امتحانات نهایی تمامی رشته های تحصیلی اعم از ریاضی، تجربی و انسانی در دوره های متوسطه ( نظری، فنی و حرفه ای ) و دوره پیش دانشگاهی سال تحصیلی ۹۶-۹۷ از مرکز سنجش آموزش و پرورش منتشر شده است . مدارس باید این برگه ها را بدون هیچ تغییری برای مشاهده دانش آموزان در محل مناسب نصب کنند و به اطلاع تمامی دانش آموزان برسانند .

این برنامه‌های امتحانی شامل دانش‌آموزان سال سوم متوسطه رشته‌های نظری شیوه نیم‌سالی واحدی (بزرگسالان، آموزش از راه دور و داوطلبان آزاد)، سال سوم متوسطه رشته‌های فنی و حرفه‌ای و دوره پیش‌دانشگاهی (روزانه، بزرگسالان، آموزش از راه دور و داوطلبان آزاد) است.

ادارات آموزش و پرورش مناطق تابعه پس از تفکیک برنامه‌ها، بدون دخل و تصرف به تعداد مورد نیاز تکثیر و در اختیار واحدهای آموزشی مربوطه قرار می‌دهند و واحدهای آموزشی نیز در مهلت مقرر شده و به به طور درست و صحیح عین برنامه‌های امتحانی را بدون کوچکترین تغییری در محل مناسب نصب کرده و علاوه بر آن، تاریخ و زمان برگزاری امتحانات هر رشته را به اطلاع تمام دانش‌آموزان و داوطلبان آزاد می‌رساند.

امتحانات نهایی خرداد ماه از روز سه‌شنبه اول خرداد با امتحانات تعلیمات دینی و قرآن(۳)، اصول عقاید(۲) و معارف اسلامی آغاز شده و چهارشنبه ۲۳ خردادماه با امتحان عربی(۳) و ادبیات فارسی تخصصی پایان می‌پذیرد.

 

برنامه امتحانات متوسطه دوره دوم خرداد 97

برنامه امتحانات متوسطه دوره دوم خرداد 97 رشته فنی و حرفه ای

برنامه امتحانات متوسطه دوره دوم خرداد 97 1

برنامه امتحانات متوسطه دوره دوم خرداد 97 2

برنامه امتحانات متوسطه دوره دوم خرداد 97 3

برنامه امتحانات متوسطه دوره دوم خرداد 97 4

برنامه امتحانات متوسطه دوره دوم خرداد 97 5

برنامه امتحانات متوسطه دوره دوم خرداد 97 6

برنامه امتحانات متوسطه دوره دوم خرداد 97 7

همانطور که مستحضرید خرداد ماه امسال با ماه رمضان مصادف شده است، دانش آموزان خواستار این هستند که امتحانات جا به جا شده و دیرتر برگزار شوند تا در ماه رمضان و با روزه گرفتن، درس خواندن مشکل نشود.

اما رئیس آموزش و پرورش درباره تغییر زمان امتحانات نهایی خرداد ماه گفت: باید طبق قانون امتحانات را برگزار کنیم و اجازه جا به جایی زمانی امتحانات نهایی را نداریم.

عبدالرسول عمادی در گفت‌، در پاسخ به اینکه آیا به علت یکی شدن ماه رمضان با زمان برگزاری امتحانات خردادماه، امکان جا به جایی زمان امتحانات نهایی وجود دارد یا خیر؟ اظهار اعلام کرد: باید طبق قانون امتحانات را برگزار کنیم و اجازه جابه جایی زمانی امتحانات نهایی را نداریم.

 

برنامه امتحانات نهایی خرداد ماه ۹۷

او در ادامه افزود: راه حل جایگزینی برای این امر وجود ندارد و نمی‌توانیم امتحانات را یک ماه زودتر و در اردیبهشت برگزار کنیم زیرا تدریس کتب درسی تا آن زمان تمام نمیشود.

رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش با تاکید بر اینکه در گذشته نیز چنین اتفاقی رخ داده و شاهد برگزاری امتحانات نهایی در ایام روزه‌داری بوده‌ایم عنوان کرد: امتحانات نهایی سال تحصیلی جاری از اول خرداد ماه شروع و تا ۲۷ ام این ماه ادامه خواهد داشت.

 

برای کسب اطلاعات بیشتردرمورد برنامه امتحانات دبیرستان دوره دوم خرداد 97 می توانید با مشاوران سایت میهن مشاور تماس حاصل فرمایید.

برنامه امتحانات متوسطه دوره دوم خرداد ۹۷
5 (100%) 1 vote

جهت مشاوره در زمینه برنامه امتحانات متوسطه دوره دوم خرداد ۹۷

ازخط ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071613 تماس بگیرید
همچنین میتوانید با شماره 70705003-021 نیز تماس بگیرید

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

تک ماده در پیش دانشگاهی
تک ماده در پیش دانشگاهی ۹۷

تک ماده در پیش دانشگاهی 97 از جمله مسائلی است که برخی دانش آموزان با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + ده =