نیاز به راهنمایی دارید؟ با ما تماس بگیرید...
نیاز به راهنمایی دارید؟ تماس بگیرید

شماره تماس از تلفن ثابت ۷۰۷۰۵۰۰۳ -۰۲۱

سرخط خبرها
medu.ir

medu.ir – ورود به سایت

ورود به سایت medu.ir در این بخش از سایت میهن مشاور ارائه شده است.  روابط عمومی مدعی مردم و در داخل هر سازمان مدعی سازمان است. روابط عمومی موفق با آگاهی و پذیرش این امر در صورتی به اهداف خود دست پیدامیکند که پاسخگویی، اعتماد سازی، ایجاد ارتباطات دوسویه، اطلاع رسانی، اقناع و انتقاد پذیری را در دستور کار خود قرار داده و با استفاده از نیروهای کار آمد و تحصیلکرده و بهره گیری از حداکثر توان موجود به اهداف پیش رو دست یابد.

سایت www.medu.ir   

 اهداف سامانه روابط عمومی

اعمال حاکمیت برطیف فرکانس و حفاظت از حقوق رادیوئی کشور در سطح منطقه و بین الملل و تمرکز امور سیاستگذاری, تدوین ضوابط واستانداردها و نظارت بر حسن اجرای آنها در بخشهای مختلف ارتباطات پستی و مخابراتی و فنّاوری اطلاعات نظیرخدمات جدید ومتعارف پستی, مخابراتی, فنّاوری اطلاعات, ارتباطات فضایی, ارتباطات رادیوئی,انتقال داده ها,انتقال صدا وتصویر ,سنجش از دور, ارتباطات رایانه ای و ایجاد بستر مناسب برای ارتباطات و آمایش و پردازش اطلاعات و روشهای دورسنجی و پشتیبانی آنها و همچنین سیاستگذاری در زمینه توسعه امکانات و خدمات ارتباطی مذکور, هماهنگ با آخرین پیشرفتهای علمی , تجربی و فنّاوری اطلاعات در جهان است.

ورود به سایت medu.ir

وظایف سامانه روبط عمومی

1- سیاستها و ضوابط کلی در زمینه توسعه ارتباطات و فنّاوری اطلاعات را تدوین میکند.

2-سیاستگذاری و برنامه ریزی کلان و هدایت و نظارت بر شبکه های پستی, پست بانک و مخابراتی و فنّاوری اطلاعات کشور .

3- سیاستگذاری برای فعالیت بخش غیردولتی در قلمرو شبکه‌های غیرمادربخش پست و مخابرات و صدور مجوز ایجاد شبکه‌های مستقل و موازی پستی و مخابراتی با رعایت اصل 44 قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و حسب مجوز هیأت وزیران .

4- ایجاد, نگهداری, بهره برداری و توسعه شبکه های مادرپستی و مخابراتی کشور.

5-تنظیم , مدیریت و کنترل فضای فرکانسی کشور و تدوین مقررات و تصویب ضوابط و جداول و معیارهای استفاده بهینه ازفرکانس و مدارهای ماهواره ای و نظارت و حاکمیت بر طیف و جدول ملی فرکانس کشور.

6- مجوز تأسیس و بهره برداری واحدهای ارائه خدمات پستی و مخابراتی و فنّاوری اطلاعات در سطح کشور در چارچوب قوانین و مقررات و با رعایت اصل چهل و چهارم(44) قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران را صادر میکند.

7- نظام ملی فنّاوری اطلاعات کشوررا طراحی و تدوین مینماید.

8- ارتباطات و فنّاوری اطلاعات در کشور و تأمین زیرساختهای موردنیاز آن به منظور دسترسی آحاد مردم به خدمات پایه ذیربط  را توسعه و ترویج میدهد

9- سیاستها و هدایت امور مربوط به طرح و چاپ و انتشار تمبر و اوراق بهادار پستی و صدور اجازه ورود و استفاده و ساخت ماشین های نقش تمبر و اعمال نظارت بر کلیه امور مربوط به آن تصویب مبنماید.

10- در اتحادیه ها و مجامع بین المللی ارتباطی و فنّاوری اطلاعات به نمایندگی از سوی دولت و اهتمام به انجام تعهدات و قراردادهای بین المللی و دو جانبه پستی و پست بانک و مخابراتی و فنّاوری اطلاعات عضو میشود.

11- استانداردهای ملی مربوط به ارتباطات و فنّاوری اطلاعات در کشور به مراجع ذیربط پیشنهاد و تدوین میکند.

12- استانداردها, ضوابط و نظامهای کنترل کیفی و تأیید نمونه تجهیزات (Type Approval)  درارائه خدمات وتوسعه و بهره برداری از شبکه های مخابراتی, پستی و فنّاوری اطلاعات در کشوررا اعلام میکند.

13- ضوابط حل اختلاف و تعیین اسناد مورد قبول محاکم قضایی در اختلافات و تخلفات مربوط به ارتباطات و فنّاوری اطلاعات و ارائه به دولت جهت طی مراحل قانونی تدوین میکند

14- زمینه مشارکت بخش غیردولتی در توسعه ارتباطات و فنّاوری اطلاعات را فراهم مینماید.

15- از تحقیق و توسعه برای استفاده وسیعتر فنّاوری جدید در زمینه فنّاوری اطلاعات و اشاعه فرهنگ کاربردی آنها حمایت مینماید.

16-از افشای انواع مراسلات و امانات پستی و همچنین مکالمات تلفنی ومبادلات شبکه اطلاع رسانی واطلاعات مربوط به اشخاص حقیقی وحقوقی طبق قانون حفاظت و حراست مینماید.

17- بر فعالیتهای بخش غیردولتی در امور مربوط به مخابرات, پست, پست بانک, خدمات هوائی (پیام) و فنّاوری اطلاعات در چارچوب قوانین و مقررات و با رعایت اصل چهل و چهارم (44) قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران نظارت کلان دارد.

saja.medu.ir

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بخش ورود به سایت medu.ir می توانید با مشاوران سایت میهن مشاور تماس حاصل فرمایید.

medu.ir – ورود به سایت
Rate this post

جهت مشاوره در زمینه medu.ir – ورود به سایت

ازخط ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071613 تماس بگیرید
همچنین میتوانید با شماره 70705003-021 نیز تماس بگیرید

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

آزمون ادواری
آزمون ادواری چیست؟ + آزمون عملی و کتبی ادواری

آزمون ادواری چیست؟ شاید برایتان این سال پیش آمده باشد که آزمون ادواری چیست؟ در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 14 =