نیاز به راهنمایی دارید؟ با ما تماس بگیرید...
نیاز به راهنمایی دارید؟ تماس بگیرید

شماره تماس از تلفن ثابت ۷۰۷۰۵۰۰۳ -۰۲۱

سرخط خبرها
ثبت نام فرهنگیان 97

ثبت نام دانشگاه فرهنگیان ۹۷

ثبت نام فرهنگیان 97 در این بخش از سایت میهن مشاور خدمت شما ارائه شده است.در این مقاله به توضیح ثبت نام و زمان برگزاری آزمون اعزام به خارج فرهنگیان میپردازیم با ها همراه باشید. انتخاب و اعزام نیروی انسانی به مدارس جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور سال تحصیلی 1398-1397 به بعد دقت کنند که داشتن حداقل 10 و حداکثر 25 سال سابقه خدمت برای دارندگان مدرک تحصیلی لیسانس و 27 سال سابقه برای دارندگان مدرک تحصیلی فوق لیسانس و بالاتر تا پایان شهریور 1397بر اساس آخرین حکم کارگزینی می باشد. به ثبت نام فرهنگیان 97 توجه نمایید.

 

ثبت نام فرهنگیان 97

دانشگاه فرهنگیان آزمون جداگانه ای ندارد و همزمان با ثبت نام در کنکور سراسری 97 می توانید گزینه تربیت معلم را انتخاب کنید و در صورت کسب رتبه و شرایط بومی می توانید در دانشگاه فرهنگیان محل زندگی خود تحصیل کنید، پذیرفته شدگان در دانشگاه فرهنگیان در دوره تحصیل حقوق دریافت کرده و 4 سال تحصیل آنها جز دوره بازنشستگی محسوب می گردد.

بسیاری از داوطلبان از دانشگاه فرهنگیان و تربیت معلم محل زندگی خود و آدرس آنها اطلاع ندارند که می توانند در صورت داشتن سوال در رابطه با شرایط استخدام و پذیرش در این دانشگاه با مشاوران سامانه ثبت نام دانشگاه فرهنگیان در ارتباط باشند.

 

زمان برگزاری آزمون اعزام به خارج فرهنگیان 97

تاریخ و زمان برگزاری آزمون اعزام به خارج فرهنگیان 97 که به صورت آزمون کتبی سراسری (عمومی و اختصاصی) در مراکز استان ها می باشد در  1397/02/21 خواهد بود.

 

تاریخ و زمان ثبت نام آزمون اعزام به خارج فرهنگیان 97 از 97/02/01 الی 97/02/05 می باشد.

 

مدارک لازم ثبت نام آزمون اعزام به خارج فرهنگیان97

هزینه ثبت نام آزمون اعزام به خارج فرهنگیان97

 هزینه ثبت نام آزمون اعزام به خارج فرهنگیان97 معلمان برای هر نفر پنچاه هزار تومان می باشد.

مدارک لازم و مراحل ثبت نام آزمون اعزام به خارج معلمان ، فرهنگیان که به صورت اینترنتی می باشد به شرح زیر است:

  • فرم شماره 1 یعنی درخواست شرکت در آزمون از طریق اینترنت به آدرس http://eazam.medu.ir ارسال شود.
  • فایل عکس اسکن شده جدید تمام  رنگی با زمینه سفید با فرمت jpg و  حداکثر 400*300 و از 70 کیلو بایت بیشتر نباشد. دقت کنید که ارسال مدارک را با دقت بسیار بالا انجام دهید در صورت ارسال غیر عمدی اطلاعات و یا عکس به صورت نادرست، مسئولیت ارسال مدارک به عهده داوطلب می بوده و تخلف محسوب می گردد.
  • واریز مبلغ 500000 ریال به شماره حساب 1245/31 به نام تمرکز وجوه درآمد اختصاصی وزارت آموزش و پرورش که صرفا به صورت اینترنتی انجام می شود درصورتی که برای واریز اینترنتی با مشکل روبرو شدید می  توانید از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071611 تماس بگیرید.
  • زوج های فرهنگی داوطلب شرکت در آزمون لازم است کلیه مراحل ثبت نام را مستقلاً انجام داده و هزینه مربوطه را بطور جداگانه پرداخت نمایند.
  • وجه ثبت نام و مدارک دریافتی مسترد نخواهد شد.


ثبت نام فرهنگیان 97

نیروهای مورد نیاز اعزام به خارج فرهنگیان | معلمان آوزش و پرورش 97

نیروهای مورد نیاز اعزام به خارج فرهنگیان یا نیروهای مورد نیاز آزمون استخدام آموزش و پرورش 97 شامل نیروهای زیر می باشد:

  • آموزشی
  • اجرایی و اداری

داوطلبان توجه داشته باشند که شیوه نامه و ضوابط ثبت نام اعزام به خارج فرهنگیان 97 یا همان شیوه نامه اعزام معلمان به مدارس جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور برای سال 97-98 و بعد از آن را در این قسمت به اطلاع داوطبان می رسد. داوطلبان ثبت نام، انتخاب و اعزام نیروی انسانی به مدارس جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور سال تحصیلی 1398-1397 به بعد توجه داشته باشند که داشتن حداقل 10 و حداکثر 25 سال سابقه خدمت برای دارندگان مدرک تحصیلی لیسانس و 27 سال سابقه برای دارندگان مدرک تحصیلی فوق لیسانس و بالاتر تا پایان شهریور 1397بر اساس آخرین حکم کارگزینی می باشد.

 

برای کسب اطلاعات بیشتردرمورد معرفی سامانه تاریخ و زمان ثبت نام و برگزاری آزمون اعزام به خارج فرهنگیان 97 و ثبت نام فرهنگیان 97 می توانید با مشاوران سایت میهن مشاورتماس حاصل فرمایید.

ثبت نام دانشگاه فرهنگیان ۹۷
2 (40%) 2 votes

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام دانشگاه فرهنگیان ۹۷

ازخط ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071613 تماس بگیرید
همچنین میتوانید با شماره 70705003-021 نیز تماس بگیرید

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

دریافت کارت ورود به جلسه فرهنگیان
زمان دریافت کارت ورود به جلسه فرهنگیان

دریافت کارت ورود به جلسه فرهنگیان 97 در این سایت با کمک مشاوران با تجربه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × دو =