نیاز به راهنمایی دارید؟ با ما تماس بگیرید...
نیاز به راهنمایی دارید؟ تماس بگیرید

شماره تماس از تلفن ثابت ۷۰۷۰۵۰۰۳ -۰۲۱

سرخط خبرها
ورود به سایت ثبت نام مدراس نمونه دولتی - nemoone.medu.ir

ورود به سایت ثبت نام مدراس نمونه دولتی – nemoone.medu.ir

ورود به سایت ثبت نام مدراس نمونه دولتی – nemoone.medu.ir در این بخش از سایت میهن مشاور ارائه شده است. همانطور که مستحضرید سامانه nemoone.medu.ir مربوط به ثبت نام مدارس نمونه دولتی میباشد که در زیر برای شما توضیح میدهیم با ما همراه باشید.

برای ثبت نام در مدارس نمونه دولتی طبق سال های گذشته داوطلبان گرامی جهت ثبت نام باید وارد سامانه ثبت نام مدارس نمونه دولتی 97-98 به نشانی  nemoone.medu.ir  شوند و سامانه ثبت نام اینترنتی نمونه دولتی  sanad.medu.irروند ثبت نام خود را تکمیل نمایند.

 

ثبت نام مدارس نمونه دولتی 97

ضمنا شایان ذکر است ثبت نام مدارس نمونه دولتی همانند سنوات گذشته فقط به صورت الکترونیکی و از طریق سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی به نشانی nemoone.medu.ir انجام خواهد شد و هیچگونه پذیرشی به صورت حضوری انجام نخواهد شد بنابر این متقاضیان گرامی می توانند پس از آگاهی از شرایط ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی و زمان ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 به وسیله ی  مطالعه دفترچه ثبت نام به سامانه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی مراجعه کنند و ثبت نام خود را تکمیل نمایند .

 

ورود به سایت ثبت نام مدراس نمونه دولتی – nemoone.medu.ir

سایت ثبت نام آزمون نمونه دولتی 97

همچنین داوطلبان گرامی حتما فراموش نکنند که کارت حضور در جلسه آزمون نمونه دولتی را با ورود به سامانه  nemoone.medu.irدریافت کرده و در آزمون شرکت کنید لازم به ذکر است نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی مطابق سال های  پیشین حدودا پس گذشت 3 هفته از برگزاری آزمون روی سایت ثبت نام آزمون نمونه دولتی 97-98 قابل مشاهده خواهد بود ضمنا لازم به ذکر است ثبت نام دانش آموزان در مدارس با توجه به آدرس مدارس نمونه دولتی و محل سکونت متقاضی صورت خواهد گرفت.

 

ثبت نام مدارس نمونه دولتی 97-98به طور سالانه از طریق آزمون ورودی انجام می گردد ، آزمون مدارس نمونه دولتی تقریبا کمی راحتر از مدارس تیزهوشان هست اما با این حال باز هم تلاش بسیاری را می طلبد که داوطلبان در این آزمون موفق شوند.

 

شرایط ثبت نام آزمون نمونه دولتی 97

کلیه داوطلبان به این نکته توجه داشته باشند که ثبت نام در آزمون مدارس نمونه دولتی نیز دارای شرایط خاصی می باشد به صورتی که متقاضیان محترم که قصد ثبت نام در آزمون مدارس نمونه دولتی را دارند باید حتما تابع شرایط ثبت نام در آزمون نمونه دولتی درج شده در دفترچه ثبت نام آزمون نمونه دولتی باشند که چند مورد از قوانین آن را ذکر می کنیم :

  • کلیه دانش آموزانی که قصد ثبت نام در آزمون نمونه دولتی را دارند باید تابع رسمی ایران باشند.
  • ثبت نام مدارس نمونه دولتی 97-98 فقط در محدوده محل سکونت هر دانش آموز (ترجیحا) برگزار خواهد شد.
  • همه ی متقاضیان ثبت نام در مقطع دهم مدارس نمونه دولتی حق انتخاب یک رشته در رشته های موجود را خواهند داشت ( نهم به دهم ) .
  • قبولی داوطلبان در مدارس نمونه دولتی بر اساس تاثیر معدل (50%) و تاثیر آزمون (50%) خواهد بود.
  • ملاک ثبت نام در آرمون نمونه دولتی 97-98 طبق سال های گذشته برای پایه ششم به هفتم کلیه دروس خیلی خوب و یا یک درس خوب و مابقی دروس خیلی خوب و برای پایه نهم به دهم معدل نیمسال اول سال تحصیلی بالای هفده مورد توجه خواهد بود.
  • برای دانش آموزان دوقلو قانون ثبت نام مدارس نمونه دولتی به صورتی است که اگر یکی از آن ها در مدارس نمونه دولتی قبول شوند قل دیگر در صورت کسب حداقل 80% امتیاز قبولی آخرین دانش آموز که در آن مقطع قبول شده می تواند جهت ثبت نام مدارس نمونه دولتی پذیرش شود.
  • در صورتی که دانش آموزانی که قبولی وی قطعی شده در موعد مقرر به واحد نمونه دولتی قبولی خود مراجعه ننمایند ثبت نام وی ملغی و یک نفر از لیست ذخیره آزمون نمونه دولتی97-98 جایگزین وی خواهد شد..

 

 برای کسب اطلاعات بیشتردر مورد ورود به سایت ثبت نام مدراس نمونه دولتی – nemoone.medu.ir می توانید با مشاوران سایت میهن مشاورتماس حاصل فرمایید.

ورود به سایت ثبت نام مدراس نمونه دولتی – nemoone.medu.ir
2.5 (50%) 2 votes

جهت مشاوره در زمینه ورود به سایت ثبت نام مدراس نمونه دولتی – nemoone.medu.ir

ازخط ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071613 تماس بگیرید
همچنین میتوانید با شماره 70705003-021 نیز تماس بگیرید

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

تاریخ و زمان ثبت نام نمونه دولتی
تاریخ و زمان ثبت نام نمونه دولتی ۹۷

تاریخ و زمان ثبت نام نمونه دولتی 97 در این بخش از سایت میهن مشاور …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 5 =