نیاز به راهنمایی دارید؟ با ما تماس بگیرید...
نیاز به راهنمایی دارید؟ تماس بگیرید

شماره تماس از تلفن ثابت ۷۰۷۰۵۰۰۳ -۰۲۱

سرخط خبرها
معرفی سامانه - Sanad.medu.ir

Sanad.medu.ir – معرفی و ورود به سامانه

سامانه – Sanad.medu.ir در این بخش از سایت میهن مشاور خدمت شما عزیزان ازائه شده است. این سامانه که به اختصار به نام سناد شناخته شده است در آدرس sanad.medu.ir از تابستان سال 1390 راه اندازی شده است و وظیفه جمع آوری اطلاعات دانش آموزان وزارت آموزش و پرورش و ثبت نام آنها در مدارس کل کشور را به عهده دارد.

Sanad.medu.ir

این سامانه در سال 1390 با تحت پوشش قراردادن ثبت نام دانش آموزان سراسر کشور در دوره های آموزشی مختلف از پیش دبستان تا پیش دانشگاهی و فنی حرفه ای و کاردانش، برای اولین بار در کشور توانست حدود سیزده میلیون دانش آموز را به صورت متمرکز ثبت نام نماید.

این پروژه برای سال دوم با انجام برخی تغییرات و بهینه سازی ها، از اردیبهشت ماه 1391 اقدام به ثبت نام دانش آموزان برای سال تحصیلی 91-92 نموده و توانسته است منبع اطلاعاتی سیستم های ساماندهی نیروی انسانی وزارت آموزش و پرورش باشد. این سیستم برای سال های 92 و 93 نیز با تحت پوشش قراردادن بسیاری موارد توسعه ای در حوزه فرآیندهای مورد نیاز وزارت آموزش و پرورش به فعالیت خود ادامه می دهد و تا کنون این فعالیت ادامه دارد.

سامانه sanad.medu.ir

سیستم های مختلفی به عنوان زیر سیستم های سامانه سناد از جمله سامانه ثبت نام المپیادهای علمی کشور و جشنواره جوان خوارزمی تهیه و تولید شده اند. همچنین سیستم هایی مانند سامانه جامع امور شاهد و ایثارگران،سامانه فروش و توزیع کتاب های درسی، پرتال همگام ،سامانه دانش آموزی ، سیستم های دانش آموزی وسیستم های ساماندهی نیروی انسانی (بکفا( از سناد تغذیه اطلاعاتی می شوند.

قابل توجه است که، توسعه و پشتیبانی این سامانه توسط واحد نرم افزار و پشتیبانی شرکت سامانه گسترش پرگونانجام می شود.

به گفته دبیر ستاد نظارت بر ثبت نام دانش آموزان اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان: سناد به نشان الکترونیکی sanaad.medu.ir از همان بدو راه اندازی با نام نویسی دانش آموزان سراسر کشور در دوره های آموزشی پیش دبستان تا پیش دانشگاهی و فنی حرفه ای و کاردانش، برای نخستین بار توانست اطلاعات سیزده میلیون دانش آموز را به صورت متمرکز ثبت نماید.

عباسی ادامه داد: بر اساس اطلاعات ثبت شده در سناد امسال جمعیت دانش آموزی مقطع ابتدایی مدارس استان زنجان با 94 هزار و 110 نفر بیشترین تعداد دانش آموزان را تشکیل می دهد.

وی با اعلام اینکه 100درصد دانش آموزان استان در مقاطع تحصیلی سه گانه نام نویسی کرده اند گفت: منطقه افشار با دو هزار و 83 نفر درمیان مناطق و نواحی 14 گانه این استان کمترین جمعیت دانش آموزی را به خود اختصاص داده است.

سامانه sanad.medu.ir

سامانه سناد سیستم های متعددی دارد که میتوان از موارد زیر از آن نام برد:

سامانه ثبت نام المپیادهای علمی کشور و جشنواره جوان خوارزمی را به عنوان زیر سیستم خود داردو قرار است سامانه های جامع امور شاهد و ایثارگران ، فروش و توزیع کتاب های درسی ، پرتال همگام ، دانش آموزی ، سیستم های دانش آموزی و سیستم های ساماندهی نیروی انسانی (بکفا) هم از طریق سامانه سناد نیازهای اطلاعاتی خود را تامین نماید.

saja.medu.ir

برای کسب اطلاعات بیشتردرمورد معرفی سامانه – Sanad.medu.ir می توانید با مشاوران سایت میهن مشاور تماس حاصل فرمایید.

Sanad.medu.ir – معرفی و ورود به سامانه
3 (60%) 4 votes

جهت مشاوره در زمینه Sanad.medu.ir – معرفی و ورود به سامانه

ازخط ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071613 تماس بگیرید
همچنین میتوانید با شماره 70705003-021 نیز تماس بگیرید

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

برنامه امتحانات متوسطه دوره دوم خرداد 97
برنامه امتحانات متوسطه دوره دوم خرداد ۹۷

برنامه امتحانات متوسطه دوره دوم خرداد 97 در این بخش از سایت میهن مشاور خدمت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − دو =