نیاز به راهنمایی دارید؟ با ما تماس بگیرید...
نیاز به راهنمایی دارید؟ تماس بگیرید

شماره تماس از تلفن ثابت ۷۰۷۰۵۰۰۳ -۰۲۱

سرخط خبرها
معرفی سامانه - Nemoone.medu.ir

معرفی سامانه – Nemoone.medu.ir

معرفی سامانه – Nemoone.medu.ir در این بخش از سایت میهن مشاور ارائه شده است. سامانه nemoone.medu.ir مربوط به سامانه ثبت نام مدارس نمونه دولتی میباشد که در زیر به توضیح آن میپردازیم.

ورود به سایت Nemoone.medu.ir

ثبت نام مدارس نمونه دولتی

 ثبت نام این دوره مدارس نمونه دولتی طبق سال های گذشته به صورت هماهنگ برگزار خواهد شد ضمنا به اطلاع می رسانیم داوطلبان گرامی جهت ثبت نام از سامانه ثبت نام مدارس نمونه دولتی 97-98 به نشانیnemoone.medu.ir  و یا سامانه ثبت نام اینترنتی نمونه دولتی sanad.medu.ir روند ثبت نام خود را تکمیل نمایند ضمنا شایان ذکر است ثبت نام مدارس نمونه دولتی همانند سنوات گذشته فقط به صورت الکترونیکی و از طریق سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی به نشانی nemoone.medu.ir انجام خواهد شد و هیچگونه پذیرشی به صورت حضوری انجام نخواهد شد بنابر این متقاضیان گرامی می توانند پس از آگاهی از شرایط ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی و زمان ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 به وسیله ی  مطالعه دفترچه ثبت نام به سامانه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی مراجعه کنند و ثبت نام خود را تکمیل نمایند .

زمان ثبت نام مدارس نمونه دولتی

ثبت نام مدارس نمونه دولتی 97-98 همانند سال های گذشته که هر یک از مراکز استان های کشور برای دانش آموزان آن استان یک سامانه ثبت نام معرفی کرده بود برای سال تحصیلی 97-98 نیز دانش آموزان می توانند از همان درگاه های ثبت نام قبلی اقدام به ثبت نام نمایند لازم به ذکر است که ثبت نام مدارس نمونه دولتی از پذیرش در مدارس تیزهوشان راحت تر است و این موضوع به دلیل این است که ظرفیت پذیرش مدارس نمونه دولتی بیشتر از ظرفیت پذیرش مدارس تیزهوشان است  لذا دانش آموزانی که  تلاش کنند حتما در آزمون موفق می شوند و این هدف برای آن ها دست یافتنی خواهد بود .

ثبت نام آزمون نمونه دولتی کاملا به شکل اینترنتی انجام می گردد ، البته طبق اطلاعیه ای که توسط وزارت آموزش و پرورش منتشر شد  ثبت نام آزمون تیزهوشان و ثبت نام آزمون نمونه دولتی یکی شده است .سایت ثبت نام نمونه دولتی Azmoon.medu.ir میباشد.

متقاضیان با مراجعه به سایت ثبت نام نمونه دولتی 97 می توانند به ثبت نام آزمون نمونه دولتی ششم به هفتم و ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم با وارد کردن اطلاعات دانش آموزی خود در فرم ثبت نام اقدام کنند.

ضمنا ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی کاملا به صورت اینترنتی انجام می شود و لازم نیست به مدارس مراجعه ی حضوری داشته باشید .

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی

اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی

همچنین داوطلبان گرامی حتما فراموش نکنند که کارت حضور در جلسه آزمون نمونه دولتی را دریافت کرده و در آزمون شرکت کنید لازم به ذکر است نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی مطابق سال های  پیشین حدودا پس گذشت 3 هفته از برگزاری آزمون روی سایت ثبت نام آزمون نمونه دولتی 97-98 قابل مشاهده خواهد بود ضمنا لازم به ذکر است ثبت نام دانش آموزان در مدارس با توجه به آدرس مدارس نمونه دولتی و محل سکونت متقاضی صورت خواهد گرفت.

 برای کسب اطلاعات بیشتردر مورد معرفی سامانه – Nemoone.medu.ir می توانید با مشاوران سایت میهن مشاور تماس حاصل فرمایید.

معرفی سامانه – Nemoone.medu.ir
4.5 (90%) 2 votes

جهت مشاوره در زمینه معرفی سامانه – Nemoone.medu.ir

ازخط ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071613 تماس بگیرید
همچنین میتوانید با شماره 70705003-021 نیز تماس بگیرید

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

تاریخ و زمان ثبت نام نمونه دولتی
تاریخ و زمان ثبت نام نمونه دولتی ۹۷

تاریخ و زمان ثبت نام نمونه دولتی 97 در این بخش از سایت میهن مشاور …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × دو =