نیاز به راهنمایی دارید؟ با ما تماس بگیرید...
نیاز به راهنمایی دارید؟ تماس بگیرید

شماره تماس از تلفن ثابت ۷۰۷۰۵۰۰۳ -۰۲۱

سرخط خبرها
دریافت کد سوابق تحصیلی

dipcode.medu.ir – ورود به سایت

معرفی سامانه – dipcode.medu.ir از طریق سایت میهن مشاور اطلاع رسانی شده است. سامانه ی dipcode.medu.ir سایت سامانه جمع آوری اطلاعات و سوابق تحصیلی داوطلبان آزمون سراسری ورود به دانشگاه ها میباشد که در زیر به معرفی آن میپردازیم.

dipcode.medu.ir

کلیه داوطلبان ثبت نام کنکور سراسری 97 برای ثبت نام ابتدا باید کد سوابق تحصیلی خود را دریافت کنند ، برای اینکار بایدابتدا کد دانش آموزی با کد ملی و کد منطقه را دریافت نمایند .برای دریافت سوابق تحصیلی ، به سامانه دریافت کد و سوابق تحصیلی آموزش و پرورش باید به سامانه dipcode.medu.ir مراجعه نمایند.

ورود به سایت دریافت کد سوابق تحصیلی 

 دریافت کد سوابق تحصیلی برای دانش آموزان دبیرستان های سراسر کشور که تصمیمبه شرکت در کنکور سراسری ورودی دانشگاه ها در سال های مختلف را دارند، از اهمیت بسیار مهمی برخوردار است. چرا که این داوطلبان برای ثبت نام در کنکور سراسری ورودی دانشگاه های کشور لزوما باید کد سوابق تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی و همچنین کد دانش آموزی با کد ملی خود را داشته باشند و در هنگام ثبت نام برای کنکور سراسری ورودی دانشگاه، این کد را وارد سایت کرده، و سوابق تحصیلی خویش را به سازمان سنجش تحویل دهند.

بنا بر این شیوه ی مشاهده و دریافت کد سوابق تحصیلی برای مدارک دیپلم و پیش دانشگاهی برای دانش آموزان دبیرستان های سراسر کشور ، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد.دانش آموزان استان تهران می توانند برای آگاهی از کد منطقه برای سوابق تحصیلی روی عبارت کلیک کنند و دریافت کد دانش آموزی با کد ملی را از سامانه  dipcode.medu.ir انجام دهند.

مشاهده و دریافت کد سوابق تحصیلی به طور کلی برای داوطلبانی که  که میخواهند در کنکور سراسری ورودی دانشگاه های کشور شرکت کنند نیز، مسئله بسیار مهمی است. چرا که این افراد در صورتی که مدرک دیپلم خود را بعد از سال 1384 شمسی، دریافت کرده اند، می بایست به دنبال کد سوابق تحصیلی خویش رفته و با مشاهده و دریافت کد سوابق تحصیلی ، این کد را نزد خود نگه دارند و سپس در هنگام ثبت نام در کنکور سراسری ورودی دانشگاه های کشور، در سایت سازمان سنجش، کد سوابق تحصیلی را وارد کرده، از صحت آن مطمعن شده و سوابق تحصیلی خویش را به سازمان سنجش، ارائه دهند.

مشاهده و دریافت کد سوابق تحصیلی از سامانه dipcode.medu.ir

ابتدا به سایت سامانه جمع آوری اطلاعات و سوابق تحصیلی داوطلبان آزمون سراسری ورود به دانشگاه ها  وارد شوید سپس بعد از باز کردن سایت و مطالعه اطلاعیه های مهم سایت، گزینه ” برای مشاهده و دریافت کد سوابق تحصیلی اینجا را کلیک کنید ” را انتخاب کنید

در این جا باید کد دانش آموزی و کد منطقه و کد مقطع و تاریخ تولد خود را وارد نمایید. دقت کنید که کد مقطع به صورت لیست می باشد و شما باید مقطع خود را از گزینه های لیست انتخاب نمایید.

بعد از اینکه گزینه ورود را انتخاب کردید، در این  مرحله، اطلاعات شما به همراه نمرات امتحان های نهاییتان ، نمایش داده می شود. دقت کنید که در این مرحله همه اطلاعات و نمرات امتحان های نهایی خویش را چک کرده در صورت وجود مغایرت مراتب را پیگیری کنید. بعد از اطمینان از صحت اطلاعات، کد سوابق تحصیلی دیپلم خود را دریافت کنید. در مرحله بعد همین کار را برای مقطع پیش دانشگاهی انجام داده و کد سوابق تحصیلی پیش دانشگاهی خویش را مشاهده و دریافت نمایید.

 www.medu.ir

برای کسب اطلاعات بیشتردرمورد معرفی سامانه – dipcode.medu.ir می توانید با مشاوران سایت میهن مشاور تماس حاصل فرمایید.

dipcode.medu.ir – ورود به سایت
Rate this post

جهت مشاوره در زمینه dipcode.medu.ir – ورود به سایت

ازخط ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071613 تماس بگیرید
همچنین میتوانید با شماره 70705003-021 نیز تماس بگیرید

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

انتخاب رشته آزمون سراسری 97
انتخاب رشته آزمون سراسری ۹۷

انتخاب رشته آزمون سراسری 97 آغاز شده است. داوطلبان عزیز توجه کنید بهتر سعی کنید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + 10 =