نیاز به راهنمایی دارید؟ با ما تماس بگیرید...
نیاز به راهنمایی دارید؟ تماس بگیرید

شماره تماس از تلفن ثابت ۷۰۷۰۵۰۰۳ -۰۲۱

سرخط خبرها
پایگاه اطلاعات دانش آموزی

School.medu.ir – ورود به سایت پایگاه اطلاعات دانش آموزی

ورود به پایگاه اطلاعات دانش آموزی – School.medu.ir در این بخش از سایت میهن مشاور ارائه شده است. به اطلاع دانش آموزان گرانی میرسانیم پایگاه جامع اطلاعات دانش آموزی به آدرس school.medu.ir فعال شده است. بنابر تصمیم سنجش و ارزشیابی منطقه برای تمامی مدارس (مدارس ابتدایی ، مدارس دبیرستان دوره اول و دبیرستان دوم متوسطه) نام کاربری و کلمه عبور اختصاص داده شده است.( تا درصورت قطعی اینترنت در آموزشگاه بتوانند از این سامانه جهت ارسال اطلاعات استفاده نمایند) .

اگر که مدارسی فاقد دسترسی مستقیم به اینترنت در محیط مدرسه می باشند می توانند فایل های مربوط به ارسال اطلاعات خود را از طریق این سایت به پایگاه اطلاعاتی ارسال کرده و سپس از همان جا فایل تاییدیه مربوط به ارسال اطلاعات را دریافت کندد. در نگارش جدید امکان دریافت این فایل در سیستم مدرسه و  باز شدن قفل سیستم  فراهم شده است .اولویت کار با مدارسی است که به اینترنت دسترسی ندارند. در ادامه مقاله سعی کرده ایم ورود به پایگاه اطلاعات دانش آموزی school.medu.ir به زبان ساده توضیح دهیم تا بتوانید به راحتی وارد شوید.

وبسایت پایگاه اطلاعات دانش آموزی – School.medu.ir

  • ابتدا به سامانه http://school.medu.ir  وارد شوید.
  • پس از آن نام کاربری: sکوچک+ کد آموزشگاه  مانند مثال زیر وارد کرده
  • نام کاربری :  s27328702
  • سپس کلمه عبور را  مانند مثالی که برای شما آوردیم وارد نمایید: 6تا 1  
  •  مثال: 111111

به محض ورود به سامانه از قسمت ویرایش اطلاعات کاربر نام و نام خانوادگی  خود را تکمیل نموده و رمز عبور خود را به رمزی شش رقمی که قابل حدس زدن و فراموش نکردن نباشد تغییر دهید. این رمز می تواند ترکیبی از اعداد و حروف باشد.

پایگاه اطلاعات دانش آموزی school.medu.ir

مدارسی که در انتقال و دریافت دانش آموزان مشکل دارند به این نکات دقت نمایند:

۱_ آخرین نگارش در هر دو مدرسه نصب شده و پایگاه داده بروزآوری گردد.

۲_ مدرسه مبدا سال و دوره های قبل را بسته و یکبار ارسال اطلاعات به سیستم متمرکز windows انجام داده و سپس دانش آموز را انتقال دهد.در فرایند انتقال رمز را یادداشت نموده و به مدرسه مقصد تحویل دهد.

۳_ مدرسه مقصد سال و دوره های قبل را بسته و با رمز تخصیص داده شده سوابق دانش آموز را دریافت نمایند.اگر سوابق دریافت نشد مدت کوتاهی صبر نموده و مجدد به جای کد دانش آموز کد ملی وارد کرده و پس از اطمینان اتصال با اینترنت سوابق دریافت گردد.

“کلیه مدارس پس از ارسال اطلاعات به منطقه, سوابق دانش آموزان خود را در سایت schoo.medu.ir  بررسی نمایند.”

وقتی شما گزینه ارسال سوابق به سیستم متمرکز را انتخاب می کنیداطلاعات شما به آدرس http://school.medu.ir پایگاه اطلاعات یکپارچه دانش آموزی منتقل می شود اگر به هر دلیلی دسترسی به اینترنت ندارید و نیاز به ارسال سوابق و دریافت تاییدیه برای باز شدن برنامه را دارید می توانید ارسال با سی دی را انتخاب کنید و فایل تولید شده را در سی دی یا فلش بریزید به محلی که اینترنت دارد بروید وارد سایت فوق شوید فایل را ارسال کنید تاییدیه را دریافت کنید و در سی دی یا فلش بریزید به محل کار خود برگردید دریافت تاییدیه از طریق سی دی را انتخاب کنید فایل مورد نظر را دریافت کنید

زمان ثبت نام دانشگاه افسری بانوان

برای کسب اطلاعات بیشتردر مورد ورود به پایگاه اطلاعات دانش آموزی – School.medu.ir می توانید با مشاوران سایت میهن مشاور تماس حاصل فرمایید.

School.medu.ir – ورود به سایت پایگاه اطلاعات دانش آموزی
5 (100%) 1 vote

جهت مشاوره در زمینه School.medu.ir – ورود به سایت پایگاه اطلاعات دانش آموزی

ازخط ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071613 تماس بگیرید
همچنین میتوانید با شماره 70705003-021 نیز تماس بگیرید

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

برنامه امتحانات متوسطه دوره دوم خرداد 97
برنامه امتحانات متوسطه دوره دوم خرداد ۹۷

برنامه امتحانات متوسطه دوره دوم خرداد 97 در این بخش از سایت میهن مشاور خدمت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 4 =