نیاز به راهنمایی دارید؟ با ما تماس بگیرید...
نیاز به راهنمایی دارید؟ تماس بگیرید

شماره تماس از تلفن ثابت ۷۰۷۰۵۰۰۳ -۰۲۱

سرخط خبرها
پیش ثبت نام مدارس شاهد

student.sajaa.medu.ir

ورود به سایت پیش ثبت نام مدارس شاهد – student.sajaa.medu.ir دراین بخش از سایت میهن مشاور خدمت شما ارائه شده است. مدارس شاهد از دیگر مدارس برتر کشور میباشد که همه ساله از طریق سایت سجا که در زیر به معرفی آن میپردازیم ثبت نام به عمل میآورند.

داوطلبانی که پذیرفته شوند طی یک هفته زمان دارند تا به صورت حضوری در مراکز قبولی حضور یابند. ثبت نام دو مرحله ای مختص دانش آموزان غیر شاهد یا دانش آموزانی که سهمیه آزاد دارند می باشد و ثبت نام دانش آموزانی که دارای سهمیه شاهد هستند در همان مرحله اول سامانه saja.medu.ir قطعی می گردد و دانش آموزان می بایست مدارک خود را به واحدی که در آن ثبت نام کرده اند تحویل دهند.

سایت پیش ثبت نام در مدارس شاهد

با توجه به محدودیت زمانی در موعد ثبت نام مدارس شاهد و عدم ثبت نام دانش آموزان در موعد مقرر، سیستم پیش ثبت نام برای ثبت نام در مدارس شاهد آماده خدمت رسانی به دانش آموزان است، سایت پیش ثبت نام مدارس شاهد به نشانی saja.medu.ir است.

دانش آموزان و اولیا گرامی برای پیش ثبت نام در مدارس شاهد می توانند با مرکز میهن مشاور به شماره 02170705003

تماس حاصل نموده و امور پیش ثبت نام خود را تکمیل نمایند.

مدارک لازم ثبت نام در مدارس شاهد

مدارک لازم جهت ثبت نام در مدارس شاهد شامل موارد زیر می باشد :

  • شناسنامه به همراه کپی
  • کارت ملی به همراه کپی
  • 12 قطعه عکس 3*4
  • مدارک محل سکونت، قبوض منزل
  • پرونده تحصیلی دانش آموز به همراه مدارک تحصیلی
  • مدارک احراز شرایط شاهد دانش آموزان
  • مدارک دال بر کسب امتیاز جدول امتیاز بندی شاهد

student.sajaa.medu.ir

شرایط عمومی ثبت نام مدارس شاهد 

مطابق اطلاعیه سامانه سجا  saja.medu.ir به اطلاع کلیه دانش آموزان و اولیا گرامی می رسانیم ثبت نام در مدارس شاهد در مقاطع هفتم – دهم و میان پایه انجام شد و مطابق سنوات گذشته ثبت نام بدون آزمون از بین داوطلبان  دارای شرایط عمومی ثبت نام مدارس شاهد به عمل می آِد ، از جمله شرایط مهمی که می توان به آن اشاره کرد عبارتند از :

1 – کلیه داوطلبان که قصد ثبت نام در مدارس شاهد را دارند لزوما صلاحیت های لازم در زمینه اخلاق و رفتار را مطابق آئین نامه مدارس شاهد مندرج در سامانه   saja.medu.ir را داشته باشند.

2 –همه متقاضیانی که قصد ثبت نام دارند می بایست از لحاظ پوشش مطابق احکام اسلامی و آئین نامه مدارس شاهد باشند مخصوصا برای داوطلبان دختر پوشش کامل اسلامی التزام خواهد داشت.

3 – از دیگر شرایط مهم ثبت نام اقامت دانش آموز در محدوده مدارس شاهد است که در سامانه www.saja.medu.ir محدوده ها مشخص است.

تذکر : احراز شرایط مندرج در دفترچه ثبت نام مدارس شاهد در مورد دانش آموزان جهت ثبت نام و یا تحصیل در مدارس شاهد تماما به عهده شورای آموزشی و اعضای ستاد ثبت نام مدارس شاهد خواهد بود.

تبصره :  همکاران محترم فرهنگی و یا بنیاد شهید و امور ایثارگران توجه داشته باشند مطابق اطلاعیه مندرج در سامانه saja.medu.ir ثبت نام فرزندان ایشان در محدوده محل کار همکاران محترم به صورت موقت منعی نخواهد داشت.

ورود به سایت student.sajaa.medu.ir

1 –ثبت نام داوطلبان شاهد 97-98 پس از ورود به سامانه سجا (saja.medu.ir) و تکمیل فرآیند ثبت نام قطعی می شود و این دسته از متقاضیان باید در زمان مقرر به مدارس قبولی مراجعه نموده و ثبت نام خود را تکمیل نمایند.

2 – دانش آموزان شاهد پس از ورود به مدارس شاهد 97-98 می بایست حد نصاب لازم را در دروس خود کسب نمایند تا بتوانند در این مدارس ادامه تحصیل دهند ضمنا اگر که دانش آموزی نتواند حد نصاب مورد نظر را برای ادامه تحصیل کسب کنندتوسط مدیر مدرسه مظف شناسایی میشود وعوامل ضعف دانش آموز آن در قالب کلاس های تقویتی و فوق برنامه خواهد بود و برطرف میشوند.

3 -در صورتی که دانش آموز شاهدی که در این مدارس ثبت نام نموده دارای موارد انضباطی باشه و از آئین نامه مندرج در سامانه سجا – saja.medu.ir پیروی نکند مدیران مدارس می توانند موضوع را به صورت کتبی به واحد مشاوره مدارس شاهد ارسال نموده تا در مورد ایشان تصمیمات مربوطه اتخاذ شود.

تذکر مهم : با توجه به توضیحات مربوطه در سامانه سجا – saja.medu.ir دقت داشته باشید که منظور از دانش آموزان شاهد فرزندان شهدا – آزادگان و جانبازان بالاتر از 50% می باشد.

با توجه به جدول امتیازات مندرج در سایت سجا به نشانی www.saja.medu.ir هر یک از دانش آموزانی که قصد ثبت نام مدارس شاهد را دارند دارای امتیاز مشخصی می باشند که در ثبت نام وی این امتیاز ها به صورت مستقیم تاثیر گذار خواهد بود و اولویت با کسانی خواهند بود که امتیاز آن ها بالاتر میباشد.

azmoon.medu.ir

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ورود به سایت پیش ثبت نام مدارس شاهد – student.sajaa.medu.ir می توانید با مشاوران سایت میهن مشاور تماس حاصل فرمایید.

student.sajaa.medu.ir
2.2 (43.33%) 6 votes

جهت مشاوره در زمینه student.sajaa.medu.ir

ازخط ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071613 تماس بگیرید
همچنین میتوانید با شماره 70705003-021 نیز تماس بگیرید

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

سایت ثبت نام مدارس شاهد
saja.medu.ir – سایت ثبت نام مدارس شاهد ۹۷

سایت ثبت نام مدارس شاهد 97 در این مقاله از سایت میهن مشاور خدمت شما …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + 16 =