نیاز به راهنمایی دارید؟ با ما تماس بگیرید...
نیاز به راهنمایی دارید؟ تماس بگیرید

شماره تماس از تلفن ثابت ۷۰۷۰۵۰۰۳ -۰۲۱

سرخط خبرها
سامانه ثبت نام تیزهوشان

سامانه ثبت نام تیزهوشان – azmoon.medu.ir

سامانه ثبت نام تیزهوشان – azmoon.medu.ir در این بخش از سایت میهن مشاور خدمت شما ارائه خواهد شد. ثبت نام مدارس تیزهوشان 97 – 98 یا استعداد درخشان سمپاد طبق سال های گذشته بصورت کاملا اینترنتی و از سایت تیزهوشان و استعداد های درخشان سمپاد صورت میگیرد.

ثبت نام مدارس تیزهوشان 97

ثبت نام داوطلبان مدارس تیزهوشان در سامانه ی azmoon.medu.ir انجام می شود لذا با توجه به سایت اصلی ثبت نام تیزهوشان سمپاد نیازی نیست به صورت حضوری به مدارس مراجعه کنید. ثبت نام مدارس استعدادهای درخشان فقط در پایه های تحصیلی هفتم و دهم انجام میگیرد. ثبت نام مدارس تیزهوشان ششم ابتدایی برای پایه هفتم و ثبت نام آزمون نهم به دهم تیزهوشان شایان ذکر است ثبت نام تیزهوشان ششم به هفتم و همچنین ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم صرفا از درگاه azmoon.medu.ir صورت خواهد گرفت و پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان نیز از همین درگاه انجام خواهد شد لذا دانش آموزان و اولیا توجه لازم را برای ثبت نام تیزهوشان 97 – 98 داشته باشند .دانش آموزان و داوطلبان گرامی می توانند از طریق سایت اطلاع رسانی مدارس تیزهوشان sampad.medu.ir اطلاعات لازم را بدست بیاورند.

ثبت نام آزمون تیزهوشان سمپاد طبق روال هرسال به منظور شناخت دانش آموزان تیز هوش برگزار می گردد.

سامانه ثبت نام تیزهوشان – azmoon.medu.ir

سامانه ثبت نام مدارس تیزهوشان 97

برای ثبت نام در مدارس تیزهوشان سمپاد لزوما شرکت در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان می باشد. داوطلبانی که قصد دارند  به مدارس تیزهوشان یا مدارس استعداد درخشان سمپاد وارد شوند می بایست ابتدا شرایط ثبت نام در آزمون تیزهوشان را داشته باشند تا بتوانند در آزمون شرکت کنند.شرایط ثبت نام در سامانه ثبت نام azmoon.medu.ir تیزهوشان قرار دارد.

قابل توجه  کلیه داوطلبان و اولیا گرامی می رسانیم همه ی امور ثبت نام آزمون تیزهوشان سمپاد اعم ازاعلام نتایج آزمون تیزهوشان سامانه سمپاد – ثبت نام و اعلام نتایج آزمون تیزهوشان از طریق سامانه ثبت نام تیزهوشان – azmoon.medu.ir انجام می گیرد و دانش آموزان گرامی می توانند با مراجعه به سایت رسمی سامانه سمپاد از زمان دریافت کارت ورود به جلسه و دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان و همچنین اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و نهم به دهم آگاهی یابند.

شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان ششم

شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان نهم

شرایط شرکت درآزمون تیزهوشان ششم به هفتم برای دانش آموزان ششم کسب نمره ی خیلی خوب در کلیه دروس و یا یک درس نمره ی خوب و بقیه دروس خیلی خوب در امتحانات نوبت دوم پایه پنجم.

شرایط شرکت در آزمون تیزهوشان نهم به دهم :کسب معدل بالای 19 در پایه هشتم می باشد.

سوالات آزمون تیزهوشان ششم و نهم

سوالاتی که در آزمون تیزهوشان طرح میشود دو گونه سوالات تحصیلی و سوالات تحلیلی هستند.

سوالات آزمون مدارس تیزهوشان 97 – 98 مربوط به کتاب های درسی دانش آموزان می باشد و منبع اصلی سوالات آزمون تیزهوشان کتب درسی آن ها است سوالات تحصیلی آزمون تیزهوشان هفتم دارای 30% سوال از پایه پنجم و 70% سوال از پایه ششم می باشد.

در صورتی که در  سوالی 2 گزینه را به عنوان جواب علامت زده باشید به عنوان جواب اشتباه محسوب خواهد شد .

 سوالات تیزهوشان به صورت تستی چهارگزینه ای است و هر پاسخ صحیح در آزمون ثبت نام تیزهوشان هفتم و دهم 97 – 98  دارای 3 امتیاز و هر پاسخ اشتباه دارای 1 امتیاز منفی می باشد پس دانش آموزان عزیز توجه داشته باشند در صورتی که پاسخ سوالی را نمیدانید جواب ندهید .

uast.ac.ir

برای کسب اطلاعات بیشتردر سامانه ثبت نام azmoon.medu.ir  تیزهوشان می توانید با مشاوران سایت میهن مشاور تماس حاصل فرمایید.

سامانه ثبت نام تیزهوشان – azmoon.medu.ir
4.1 (82.22%) 9 votes

جهت مشاوره در زمینه سامانه ثبت نام تیزهوشان – azmoon.medu.ir

ازخط ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071613 تماس بگیرید
همچنین میتوانید با شماره 70705003-021 نیز تماس بگیرید

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

زمان دریافت کارت ورود به جلسه تیزهوشان
زمان دریافت کارت ورود به جلسه تیزهوشان

دریافت کارت ورود به جلسه تیزهوشان 97 در این بخش از سایت میهن مشاور ارئه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 1 =