نیاز به راهنمایی دارید؟ با ما تماس بگیرید...
نیاز به راهنمایی دارید؟ تماس بگیرید

شماره تماس از تلفن ثابت ۷۰۷۰۵۰۰۳ -۰۲۱

سرخط خبرها
آزمون اعزام به خارج فرهنگیان

نتایج آزمون اعزام به خارج فرهنگیان

دریافت نتایج آزمون اعزام به خارج فرهنگیان منتشر شده است. قائم‌مقام وزیر آموزش و پرورش در امور بین‌الملل و رئیس مرکز امور مدارس خارج از کشور نتایج آزمون اعزام معلمان به خارج از کشور در هفته آینده را اعلام کرد و افزود نزدیک به هزار نفر در این آزمون پذیرش میشوند.
آزمون اعزام به خارج فرهنگیان

رئیس مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور و قائم مقام وزیر آموزش و پرورش اعلام کرد آزمون اعزام به خارج فرهنگیان در ۶۷ حوزه‌ امتحانی سراسر کشور و با حضور ۱۷۳۰۷ نفر شرکت کننده در مراکز تمامی استانها و در صبح روز جمعه ۲۱ اردیبهشت ماه ۱۳۹۷ به صورت یکپارچه و در ۱۲ رشته تدریس و نیز در ۶ رشته اجرائی و اداری با موفقیت برگزار شد.پس از اتمام آزمون غلامرضا کریمی قائم مقام وزیر در امور بین الملل و رئیس مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور در زمان بازدید از یکی از حوزه های امتحانی تهران واقع در دبیرستان ماندگار البرز اعلام کرد در این آزمون اعزام به خارج فرهنگیان نزدیک به هزار نفر پذیرفته خواهد شد و به مراحل بعدی راه پیدا می‌کنند. داوطلبانی که در این آزمون پذیرفته شوند برای مدت دو سال به مدارس خارج از کشور اعزام میگردند.
دریافت نتایج آزمون اعزام به خارج فرهنگیان

زمان اعلام نتایج آزمون اعزام به خارج فرهنگیان ۹۷-۹۸ نیمه اول خردادماه سال جاری و از ۱۰ تا ۱۵ خرداد ماه خواهد بود. اعلام اسامی و‌همچنین سایر فرایندهای اجرایی پس از آزمون از طریق سایت اطلاع رسانی مرکز امور بین الملل به اطلاع افراد پذیرفته شده خواهد رسید.

داوطلبان پذیرفته شده سه برابر ظرفیت مورد نیاز یعنی حدود ۳۰۰۰ نفر خواهد بود که بعد از انجام مراحل گزینش و مصاحبه حضوری و همچنین پایش صلاحیت های حرفه ای مورد نیاز اسامی افراد واجد شرایط اعزام به خارج فرهنگیان ۹۷-۹۸ به صورت نهایی اعلام خواهند گردید.

غلامرضا کریمی رئیس مرکز امور بین‌الملل و مدارس خارج از کشوراعلام کردآزمون کتبی اعزام معلمان به مدارس ایرانی خارج از کشور برگزار شد و نتایج آن ۱۰ خردادماه امسال اعلام خواهد شد.وی در ادامه توضیح داد بخش مصاحبه بعد از ماه مبارک رمضان انجام می‌شود و برای مهرماه بخشی از این معلمان به مدارس ایرانی خارج از کشور اعزام می‌شوند.

مدارس اعزام به خارج فرهنگیان

کریمی به برنامه‌ریزی‌های سازمان مدارس خارج از کشور برای افزایش تعداد مدارس اشاره کرد و گفت: «در این زمینه براساس رایزنی‌هایی که صورت گرفته است تصمیم بر این است که از ظرفیت موسسان مدارس غیرانتفاعی استفاده کنیم. بالاخره بسیاری از این افراد تجربه‌های خوبی در این حوزه دارند و در صورت امکان از آنها برای افزایش تعداد مدارسمان خارج از کشور استفاده می‌کنیم.»

او در ادامه اشاره کرد: «ما این آمادگی را داریم که اگر کشوری متقاضی باشند و دانش‌آموزان ایرانی در آن کشور باشند و در صورت فراهم‌شدن سایر شرایط بر تعداد مدارس خود در کشورهای مختلف بیافزاییم.»

رئیس مرکز امور بین‌الملل و مدارس خارج از کشور در ادامه به تعداد مدارس و معلمان ایرانی خارج از کشور اشاره کرد و گفت: «در حال حاضر 9 مدرسه سفارت‌خانه‌ای، 48 مدرسه اتباع و 10 مدرسه بین‌المللی در داخل کشور داریم که 468 هزار و 130 دانش‌آموز اتباع خارجی در آنها تحصیل می‌کنند، البته بخش زیادی از این دانش‌آموزان افغانستانی هستند و در کنار دانش‌آموزان ایرانی تحصیل می‌کنند. همچنین در خارج از کشور هم 108 مدرسه با 13هزار دانش‌آموز در 58 کشور داریم.»داوطلبان گرامی توجه داشته باشید که زوج فرهنگی ۱۰ درصد امتیاز ویژه در نظر پرفته شده است.برای کسب اطلاعات بیشتردرمورد دریافت نتایج آزمون اعزام به خارج فرهنگیان می توانید با مشاوران سایت میهن مشاور تماس حاصل فرمایید.

نتایج آزمون اعزام به خارج فرهنگیان
4 (80%) 3 votes

جهت مشاوره در زمینه نتایج آزمون اعزام به خارج فرهنگیان

ازخط ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071613 تماس بگیرید
همچنین میتوانید با شماره 70705003-021 نیز تماس بگیرید

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

دریافت کارت ورود به جلسه فرهنگیان
زمان دریافت کارت ورود به جلسه فرهنگیان

دریافت کارت ورود به جلسه فرهنگیان 97 در این سایت با کمک مشاوران با تجربه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 1 =