نیاز به راهنمایی دارید؟ با ما تماس بگیرید...
نیاز به راهنمایی دارید؟ تماس بگیرید

شماره تماس از تلفن ثابت ۷۰۷۰۵۰۰۳ -۰۲۱

سرخط خبرها
اعلام نتایح آزمون اعزام به خارج فرهنگیان

اعلام نتایج آزمون اعزام به خارج فرهنگیان

اعلام نتایج آزمون اعزام به خارج فرهنگیان اعلام شده است. قائم‌مقام وزیر آموزش و پرورش در امور بین‌الملل و رئیس مرکز امور مدارس خارج از کشور نتایج آزمون اعزام معلمان به خارج از کشور در هفته آینده را اعلام کرد و افزود نزدیک به هزار نفر در این آزمون پذیرش میشوند.

اعلام نتایج آزمون اعزام به خارج فرهنگیان

غلامرضا کریمی درباره آزمون اعزام فرهنگیان به خارج گفت: نتایج آزمون اعزام فرهنگیان به خارج از کشور از هفته آینده و احتمالا از 10 تا 15 خرداد اعلام می‌شود.

او در ادامه تاکید کرد در این آزمون نزدیک هزار نفر پذیرفته میشوند و وارد مرحله بعد میشوند. افرادی که در این آزمون پذیرفته شوند برای مدت دو سال به مدارس خارج از کشور اعزام می‌شوند.

قائم مقام وزیر آموزش و پرورش در امور بین‌الملل افزود: «معلمانی که به خارج از کشور اعزام می‌شوند به طور پیوسته از سوی ناظران ما مورد بررسی قرار می‌گیرند و دو سال حضور آنها در آن کشور حتمی نیست، زیرا بر اساس آیین‌ نامه‌ای که در سازمان مدارس خارج از کشور در دست تدوین است اگر این معلمان کارایی لازم را نداشته باشند، زودتر از دو سال هم آنها را به کشور بازمی‌گردانیم. تاکید ما این است که معلمان از شرایط جامع و کامل برخوردار بوده و در واقع دیپلماسی علمی را به خوبی بلد باشند.

همانطور که در بالا اشاره شد نتایج آزمون کتبی آزمون اعزام به خارج فرهنگیان در دهم خرداد ماه اعلام می‌شود، زمان مصاحبه از پذیرفته شدگان اعلامی در نتایج آزمون اعزام به خارج فرهنگیان ۹۷-۹۸ بعد از ماه مبارک رمضان انجام خواهد گرفت.

آزمون اعزام به خارج فرهنگیان

غلامرضا کریمی رئیس مرکز امور بین‌الملل و مدارس خارج از کشور اعلام کرد :

آزمون کتبی اعزام معلمان به مدارس ایرانی خارج از کشور برگزار شد و نتایج آن ۱۰ خردادماه امسال اعلام خواهد شد.
بخش مصاحبه بعد از ماه مبارک رمضان انجام می‌شود و برای مهرماه بخشی از این معلمان به مدارس ایرانی خارج از کشور اعزام می‌شوند.
در ثبت نام معلمان محدودیتی وجود ندارد اما اعلام کردیم برای زوج فرهنگی ۱۰ درصد امتیاز ویژه در نظر گرفتیم.
اعزام زوج فرهنگی به مدارس ایرانی خارج از کشور امتیازی ویژه دارد زیرا اولاً هزینه ما یک مقدار کم تر میشود و ثانیاً تنوع بیشتری به لحاظ میزان معلم در خارج از کشور داریم.
اعزام معلمان هماهنگ با مدارس است یعنی برای دبیرستان دخترانه حتما از معلم زن استفاده می شود.
امسال در بخش نیروی آموزشی و ۷ رشته اداری – اجرایی شامل مدیر آموزشگاه، معاون آموزشی، معاون اجرایی، مشاور تحصیلی و تربیتی، مربی امور تربیتی،کارشناس آموزش و امتحانات و کارشناس امور مالی (عمومی، اداری)، اعزام نیرو به مدارس خارج از کشور داریم.
در حال حاضر ۱۳ هزار دانش‌آموز در حدود ۱۰۸ شهر جهان در مدارس ایرانی خارج از کشور تحصیل می‌کنند.

معلمان اعزام به خارج فرهنگیان

معلمانی که قرار است به خارج از کشور اعزام شوند مدام از سوی ناظران امور بین الملل آموزش و پرورش مورد بررسی قرار می‌گیرند و دو سال حضور آنها در آن کشور یه طور حتمی نیست به دلیل اینکه آیین‌نامه‌ای که در سازمان مدارس خارج از کشور در دست تدوین است اگر این معلمان کارایی لازم را نداشته باشند، زودتر از دو سال هم آنها را به کشور بازمی‌گردانیم. تاکید ما این است که معلمان از شرایط جامع و کامل برخوردار بوده و در واقع دیپلماسی علمی را به خوبی بلد باشند.

نتایج آزمون اعزام به خارج فرهنگیان

برای کسب اطلاعات بیشتردرمورد اعلام نتایج آزمون اعزام به خارج فرهنگیان می توانید با مشاوران سایت میهن مشاور تماس حاصل فرمایید. تماس حاصل فرمایید.

اعلام نتایج آزمون اعزام به خارج فرهنگیان
5 (100%) 1 vote

جهت مشاوره در زمینه اعلام نتایج آزمون اعزام به خارج فرهنگیان

ازخط ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071613 تماس بگیرید
همچنین میتوانید با شماره 70705003-021 نیز تماس بگیرید

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

دریافت کارت ورود به جلسه فرهنگیان
زمان دریافت کارت ورود به جلسه فرهنگیان

دریافت کارت ورود به جلسه فرهنگیان 97 در این سایت با کمک مشاوران با تجربه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + 8 =