نیاز به راهنمایی دارید؟ با ما تماس بگیرید...
نیاز به راهنمایی دارید؟ تماس بگیرید

شماره تماس از تلفن ثابت ۷۰۷۰۵۰۰۳ -۰۲۱

سرخط خبرها
نحوه ثبت نام مدارس شاهد

نحوه ثبت نام مدارس شاهد ۹۷

نحوه ثبت نام مدارس شاهد 97 در این مقاله ارائه شده است. مدارس شاهد طبق اساسنامه اعلام شده شورای انقلاب فرهنگی ، مسئول هستند که فرزندان شهدا ، فرزندان جانبازان و آژدگان را ثبت نام کنند. جانبازان 70 درصد به بالا در این مدارس به صورت رایگان ثبت نام می شوند و هیچ گونه مبلغی از آنها دریافت نمی شود همچنین  فرزندان جانبازان 50 درصد هم به صورت رایگان ثبت نام می شوند و فقط 25 درصد از شهریه که هزینه فوق برنامه می باشد را پرداخت مینمایند.

ثبت نام مدارس شاهد سال 97

به اطلاع کلیه داوطلبان گرامی که خواستار ثبت نام در مدارس شاهد 97-98 هستند می رسانیم ثبت نام مدارس شاهد 97-98 امسال نیز در تمامی مقاطع از جمله اول ابتدایی – هفتم – دهم و میان پایه همانند سنوات گذشته انجام می گیرد .

زمان ثبت نام مدارس شاهد 97

زمان ثبت نام مدارس شاهد و نحوه ثبت نام مدارس شاهد 97 در هر مقطع متفاوت خواهد بود که تاریخ ثبت نام شاهد 97 98 را در ادامه توضیح خواهیم داد  :

ثبت نام مدارس شاهد در مقطع اول ابتدایی اغلب از اوایل خرداد تا 15 خرداد ماه ادامه دارد ، ثبت نام مدارس شاهد در مقطع هفتم و دهم از ابتدای تیر ماه آغاز شده و تا 14 تیر ماه ادامه خواهد داشت، در مورد نحوه ثبت نام و ورود به مدارس شاهد توجه داشته باشید که  داوطلبان  محترم می بایست ابتدا از طریق سایت ثبت نام مدارس شاهد 97 اقدام به ثبت نام اینترنتی نمایند، پس از ثبت نام در سایت مدارس شاهد اعلام نتایج غیر قطعی مدارس یک روز پس از پایان موعد ثبت نام اینترنتی مدارس شاهد انجام خواهد شد و اسامی دانش آموزان چندبرابر ظرفیت اعلام خواهد شد در مرحله بعدی ستاد ثبت نام مدارس شاهد طی 10 روز مدارک لازم جهت ثبت نام شاهد دانش آموزان را بررسی می کنند و سپس در سایت ثبت نام مدارس شاهد یا همان سامانه سجا تایید می کنند و سپس مدارک تایید شده طی 5 روز در منطقه آموزش و پرورش مربوطه تایید خواهد شد.

در مدارس شاهد علاوه برساعاتی که توسط وزارت آموزش و پرورش تعیین شده ، در پایه های ابتدایی ، راهنمایی و اول و دوم متوسطه ، 2 ساعت کلاس های فوق برنامه نیز در نظر گرفته شده است.

سایت ثبت نام شاهد 97

ثبت نام در مدارس شاهد شروع شد. به اطلاع کلیه داوطلبان و اولیا گرامی می رسانیم ثبت نام مدارس شاهد در مقاطع هفتم – دهم و ثبت نام میان پایه شاهد برای سال تحصیلی 97-98 آغاز شد .

کلیه داوطلبان گرامی به این نکته دقت کنند که ثبت نام در مدارس شاهد همانند سال های گذشته به صورت اینترنتی از سامانه ثبت نام مدارس شاهد به نشانی saja.medu.ir انجام خواهد شد لذا داوطلبان محترم در نظر داشته باشند هیچ گونه مراجعه حضوری به مدارس شاهد جهت ثبت نام نداشته باشند.

ثبت نام مدارس شاهد 97-98 برای دانش آموزان شاهد به صورت مستقیم خواهد بود یعنی ثبت نام این دانش آموزان بعد از ثبت در سایت ثبت نام مدارس شاهد به نشانی saja.medu.ir قطعی خواهد شد و این دانش آموزان پس از دریافت نمونه برگه ثبت نام مدارس شاهد 97-98 و تکمیل آن از طریق سایت ثبت نام شاهد  باید  در زمان تعیین شده به مدرسه مورد نظر مراجعه کرده و ثبت نام خود را تکمیل نمایند .

کلیه دانش آمزان توجه داشته باشید با توجه به ظرفیت موجود در این مدارس ثبت نام فقط مختص فرزندان شاهد و ایثارگر نخواهد بود و تمامی دانش آموزانی که از لحاظ علمی دارای سطح مطلوبی باشند و حد نصاب های مورد نظر را داشته باشند می توانند در سامانه ثبت نام مدارس نمونه دولتی ثبت نام کرده و در مرحله بعد پس از بدست آوردن شرایط و کسب امتیازات لازم مطابق جدول امتیاز بندی مدارس شاهد 97 اگر نام وی در لیست اسامی قبول شدگان مدارس شاهد بود جهت ثبت نام تکمیلی به واحد مراجعه نمایند. مدارس شاهد از نظر امکانات سخت افزاری نیز از سطح بالایی برخوردار هستند.

طبق آمار اعلام شده 60درصد کلاس های مدارس شاهد کاملا هوشمند می باشند و برای این که سایر کلاس ها نیز هوشمند شود، اقدامات اساسی صورت گرفته است.

سطح علمی دبیران مدارس شاهد

حدود 31 هزار دبیر و معلم  1100  مربی پرورشی و معاون، 1070 معلم تربیت بدنی، 1330 مشاور بهداشت و 3000 معاون پرورشی در مدارس شاهد مشغول به کار هستند. دبیران و معلمان این مدارس همچنین با شرایط خیلی خاصی  برای این کار انتخاب می شوند. این افراد باید تجربه و خصوصیات ایثارگری را دارا باشند ، اداره ی هر منطقه وظیفه گزینش و انتخاب این دبیران و معلمان را دارد ، اداره برای انتخاب مدیر این مدارس نیز سه نفر از بهترین مدیران در آن منطقه را به استان معرفی میکند . این افراد توسط استان بررسی میشوند، در اکثر مواقع اولیت توزیع بهترین دبیران و معلمان با مدارس شاهد می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتردر مورد  مدارس شاهد و نحوه ثبت نام مدارس شاهد 97 می توانید با مشاوران سایت میهن مشاور تماس حاصل فرمایید.

نحوه ثبت نام مدارس شاهد ۹۷
Rate this post

جهت مشاوره در زمینه نحوه ثبت نام مدارس شاهد ۹۷

ازخط ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071613 تماس بگیرید
همچنین میتوانید با شماره 70705003-021 نیز تماس بگیرید

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

شرایط ثبت نام مدارس شاهد
شرایط ثبت نام مدارس شاهد ۹۷

شرایط ثبت نام مدارس شاهد 97 در این مقاله برای شما عزیزان توضیح داده خواهد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + چهارده =