نیاز به راهنمایی دارید؟ با ما تماس بگیرید...
نیاز به راهنمایی دارید؟ تماس بگیرید

شماره تماس از تلفن ثابت ۷۰۷۰۵۰۰۳ -۰۲۱

سرخط خبرها
ثبت نام مدارس نمونه دولتی

ثبت نام مدارس نمونه دولتی ۹۷

ثبت نام مدارس نمونه دولتی 97 در این بخش از سایت میهن مشاور ارائه می گردد. ثبت نام مدارس نمونه دولتی 97-98به طور سالانه از طریق آزمون ورودی انجام می گردد، آزمون مدارس نمونه دولتی تقریبا کمی راحتر از مدارس تیزهوشان هست اما با این حال باز هم تلاش بسیاری را می طلبد که داوطلبان در این آزمون موفق شوند.

ثبت نام مدارس نمونه دولتی

ثبت نام مدارس نمونه دولتی 97 کاملا به شکل اینترنتی انجام می گردد ، البته طبق اطلاعیه ای که توسط وزارت آموزش و پرورش منتشر شد  ثبت نام آزمون تیزهوشان و ثبت نام آزمون نمونه دولتی یکی شده است. سایت ثبت نام نمونه دولتی Azmoon.medu.ir میباشد.

متقاضیان با مراجعه به سایت ثبت نام نمونه دولتی 97 می توانند به ثبت نام آزمون نمونه دولتی ششم به هفتم و ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم با وارد کردن اطلاعات دانش آموزی خود در فرم ثبت نام اقدام کنند. ضمنا ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی کاملا به صورت اینترنتی انجام می شود و لازم نیست به مدارس مراجعه ی حضوری داشته باشید .

زمان برگزاری آزمون نمونه دولتی 97 – 98

زمان برگزاری آزمون نمونه دولتی 97 – 98 طبق بخش نامه منتشر شده توسط وزارت آموزش و پرورش صبح روز جمعه 11 / 03 / 1397 ساعت  صبح می باشد . آزمون نمونه دولتی نهم به دهم به صورت هماهنگ کشوری به همراه آزمون تیزهوشان برگزار می شود . متقاضیان برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی 97 – 98 باید 5 روز قبل از آزمون به سایت azmoon.medu.ir ثبت نام نمونه دولتی 97 مراجعه کنند .

اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی 97 – 98

طبق سالهای گذشته زمان اعلام نتایج نمونه دولتی 97 – 98 احتمالا 2 الی 4 هفته بعد از برگزاری آزمون می باشد . متقاضیان برای مشاهده نتایج نمونه دولتی می توانند به سایت  azmoon.medu.irمراجعه کنند.

شرایط ثبت نام مدارس نمونه دولتی 97

کلیه داوطلبان به این نکته توجه داشته باشند که ثبت نام در آزمون مدارس نمونه دولتی نیز دارای شرایط خاصی می باشد به صورتی که متقاضیان محترم که قصد ثبت نام در آزمون مدارس نمونه دولتی را دارند باید حتما تابع شرایط ثبت نام در آزمون نمونه دولتی درج شده در دفترچه ثبت نام آزمون نمونه دولتی باشند که چند مورد از قوانین آن را ذکر می کنیم :

  • کلیه دانش آموزانی که قصد ثبت نام در آزمون نمونه دولتی را دارند باید تابع رسمی ایران باشند.
  • ثبت نام مدارس نمونه دولتی 97-98 فقط در محدوده محل سکونت هر دانش آموز (ترجیحا) برگزار خواهد شد.
  • همه ی متقاضیان ثبت نام در مقطع دهم مدارس نمونه دولتی حق انتخاب یک رشته در رشته های موجود را خواهند داشت ( نهم به دهم ) .
  • قبولی داوطلبان در مدارس نمونه دولتی بر اساس تاثیر معدل (50%) و تاثیر آزمون (50%) خواهد بود.
  • ملاک ثبت نام در آرمون نمونه دولتی 97-98 طبق سال های گذشته برای پایه ششم به هفتم کلیه دروس خیلی خوب و یا یک درس خوب و مابقی دروس خیلی خوب و برای پایه نهم به دهم معدل نیمسال اول سال تحصیلی بالای هفده مورد توجه خواهد بود.
  • برای دانش آموزان دوقلو قانون ثبت نام مدارس نمونه دولتی به صورتی است که اگر یکی از آن ها در مدارس نمونه دولتی قبول شوند قل دیگر در صورت کسب حداقل 80% امتیاز قبولی آخرین دانش آموز که در آن مقطع قبول شده می تواند جهت ثبت نام مدارس نمونه دولتی پذیرش شود.
  • در صورتی که دانش آموزانی که قبولی وی قطعی شده در موعد مقرر به واحد نمونه دولتی قبولی خود مراجعه ننمایند ثبت نام وی ملغی و یک نفر از لیست ذخیره آزمون نمونه دولتی جایگزین وی خواهد شد.

 برای کسب اطلاعات بیشتردر مورد ثبت نام مدارس نمونه دولتی 97می توانید با مشاوران سایت میهن مشاور  تماس حاصل فرمایید.

ثبت نام مدارس نمونه دولتی ۹۷
3.3 (66.67%) 6 votes

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام مدارس نمونه دولتی ۹۷

ازخط ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071613 تماس بگیرید
همچنین میتوانید با شماره 70705003-021 نیز تماس بگیرید

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

معرفی سامانه - Nemoone.medu.ir
معرفی سامانه – Nemoone.medu.ir

معرفی سامانه – Nemoone.medu.ir در این بخش از سایت میهن مشاور ارائه شده است. سامانه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + نوزده =