نیاز به راهنمایی دارید؟ با ما تماس بگیرید...
نیاز به راهنمایی دارید؟ تماس بگیرید

شماره تماس از تلفن ثابت ۷۰۷۰۵۰۰۳ -۰۲۱

سرخط خبرها
ثبت نام مدارس شاهد

ثبت نام مدارس شاهد سال ۹۷

ثبت نام مدارس شاهد 97 در این بخش از سایت میهن مشاور خدمت شما عزیزان ارائه خواهد شد. مدارس شاهد طبق اساسنامه اعلام شده شورای انقلاب فرهنگی ، مسئول هستند که فرزندان شهدا ، فرزندان جانبازان و آزادگان را ثبت نام کنند. جانبازان 70 درصد به بالا در این مدارس به صورت رایگان ثبت نام می شوند و هیچ گونه مبلغی از آنها دریافت نمی شود همچنین  فرزندان جانبازان 50 درصد هم به صورت رایگان ثبت نام می شوند و فقط 25 درصد از شهریه که هزینه فوق برنامه می باشد را پرداخت مینمایند.

ثبت نام مدارس شاهد 97

زمان ثبت نام مدارس شاهد 97

به اطلاع کلیه داوطلبان گرامی که خواستار ثبت نام در مدارس شاهد 97-98 هستند می رسانیم ثبت نام مدارس شاهد 97-98 امسال نیز در تمامی مقاطع از جمله اول ابتدایی – هفتم – دهم و میان پایه همانند سنوات گذشته انجام می گیرد .

زمان ثبت نام مدارس شاهد در هر مقطع متفاوت خواهد بود که تاریخ ثبت نام شاهد 97 98 را در ادامه توضیح خواهیم داد  :

ثبت نام مدارس شاهد در مقطع اول ابتدایی اغلب از اوایل خرداد تا 15 خرداد ماه ادامه دارد ، ثبت نام مدارس شاهد در مقطع هفتم و دهم از ابتدای تیر ماه آغاز شده و تا 14 تیر ماه ادامه خواهد داشت، در مورد نحوه ثبت نام و ورود به مدارس شاهد توجه داشته باشید که  داوطلبان  محترم می بایست ابتدا از طریق سایت ثبت نام مدارس شاهد 97 اقدام به ثبت نام اینترنتی نمایند.

پس از ثبت نام در سایت مدارس شاهد اعلام نتایج غیر قطعی مدارس یک روز پس از پایان موعد ثبت نام اینترنتی مدارس شاهد انجام خواهد شد و اسامی دانش آموزان چندبرابر ظرفیت اعلام خواهد شد در مرحله بعدی ستاد ثبت نام مدارس شاهد طی 10 روز مدارک لازم جهت ثبت نام شاهد دانش آموزان را بررسی می کنند و سپس در سایت ثبت نام مدارس شاهد یا همان سامانه سجا تایید می کنند و سپس مدارک تایید شده طی 5 روز در منطقه آموزش و پرورش مربوطه تایید خواهد شد.

متذکر میشویم که  سایت ثبت نام مدارس شاهد به نشانیsaja.medu.ir است و ثبت نام فقط از طریق همین سامانه انجام خواهد گرفت ضمنا داوطلبان و اولیا گرامی حتما نمونه برگ ثبت نام مدارس شاهد را قبل از ثبت نام دریافت و بررسی نمایند.

شرایط ثبت نام مدارس شاهد

 یکی از شرایط مدارس شاهد برای ثبت نام این است که متقاضی یکی از وابستگان درجه یک و  خانواده های شهدا ، جانبازان و نیز ایثارگران باشند فرزندان شهیدان مدافع حرم نیز در صورت تایید نام آنها در سیستم بنیاد شهید نیز میتوانند در این مدارس ثبت نام کنند.

از دیگر شرایط مدارس شاهد  این است که اگر فضای خالی  و ظرفیت کافی داشته باشند میتوانند دانش آموزان خارج از خانواده شهید و جنابازان و ایثارگران را را با شرط معدل و همچنین با آزمون های مختلف مانند حفظ قرآن  پیش از ثبت نام ، در مدارس خود ثبت نام کنند البته باید به این نکته نیز توجه کرد که اولویت ثبت نام مدارس شاهد فرزندان خانواده ایثارگران می باشند.

شرایط عمومی ثبت نام دانش‌آموزان شاهد و غیر شاهد

به شرایط عمومی مدارس شاید توجه کنید:

  1. دارا بودن صلاحیت اخلاقی و رفتاری
  2. رعایت شئونات و پوشش مناسب با دوره تحصیلی و سن دانش‌آموزان (حجاب برتر برای دانش‌آموزان دختر)
  3. پایبندی خانواده به حفظ شئونات و ارزش‌های اسلامی و تربیت دینی
  4. رعایت مقررات و آئین نامه‌های انضباطی، تربیتی و آموزشی مدارس شاهد
  5. سکونت در محدوده تعیین شده برای داوطلبان ثبت نام

برای کسب اطلاعات بیشتردر مورد ثبت نام مدارس شاهد 97 می توانید با مشاوران سایت میهن مشاور تماس حاصل فرمایید.

ثبت نام مدارس شاهد سال ۹۷
3.3 (66.67%) 6 votes

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام مدارس شاهد سال ۹۷

ازخط ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071613 تماس بگیرید
همچنین میتوانید با شماره 70705003-021 نیز تماس بگیرید

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

سایت ثبت نام مدارس شاهد
saja.medu.ir – سایت ثبت نام مدارس شاهد ۹۷

سایت ثبت نام مدارس شاهد 97 در این مقاله از سایت میهن مشاور خدمت شما …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − 7 =