نیاز به راهنمایی دارید؟ با ما تماس بگیرید...
نیاز به راهنمایی دارید؟ تماس بگیرید

شماره تماس از تلفن ثابت ۷۰۷۰۵۰۰۳ -۰۲۱

سرخط خبرها
سوالات آزمون مدارس شاهد

نمونه سوالات آزمون مدارس شاهد ششم

سوالات آزمون مدارس شاهد ششم 97 در این بخش از سایت میهن مشاور خدمت شما عزیزان ارائه می گردد، از این رو برای دانلود و اطلاع از لیست سوالات برای موفقیت بیشتر در این زمینه با ما همراه باشید. مدارس شاهد طبق اساسنامه اعلام شده شورای انقلاب فرهنگی ، مسئول هستند که فرزندان شهدا ، فرزندان جانبازان و آژدگان را ثبت نام کنند. جانبازان 70 درصد به بالا در این مدارس به صورت رایگان ثبت نام می شوند و هیچ گونه مبلغی از آنها دریافت نمی شود همچنین  فرزندان جانبازان 50 درصد هم به صورت رایگان ثبت نام می شوند و فقط 25 درصد از شهریه که هزینه فوق برنامه می باشد را پرداخت مینمایند.

 

ثبت نام مدارس شاهد 97-98 

ثبت نام در مدارس شاهد 97-98 شروع شد به اطلاع کلیه داوطلبان و اولیا گرامی می رسانیم ثبت نام مدارس شاهد در مقاطع هفتم – دهم و ثبت نام میان پایه شاهد برای سال تحصیلی 97-98 آغاز شد .

کلیه داوطلبان گرامی به این نکته دقت کنند که ثبت نام در مدارس شاهد همانند سال های گذشته به صورت اینترنتی از سامانه ثبت نام مدارس شاهد به نشانی saja.medu.ir  انجام خواهد شد لذا داوطلبان محترم در نظر داشته باشند هیچ گونه مراجعه حضوری به مدارس شاهد جهت ثبت نام نداشته باشند.

ثبت نام مدارس شاهد 97-98 برای دانش آموزان شاهد به صورت مستقیم خواهد بود یعنی ثبت نام این دانش آموزان بعد از ثبت در سایت ثبت نام مدارس شاهد به نشانی saja.medu.ir  قطعی خواهد شد و این دانش آموزان پس از دریافت نمونه برگه ثبت نام مدارس شاهد 97-98 و تکمیل آن از طریق سایت ثبت نام شاهد 97 باید  در زمان تعیین شده به مدرسه مورد نظر مراجعه کرده و ثبت نام خود را تکمیل نمایند .

کلیه دانش آمزان توجه داشته باشید با توجه به ظرفیت موجود در این مدارس ثبت نام فقط مختص فرزندان شاهد و ایثارگر نخواهد بود و تمامی دانش آموزانی که از لحاظ علمی دارای سطح مطلوبی باشند و حد نصاب های مورد نظر را داشته باشند می توانند در سامانه ثبت نام مدارس نمونه دولتی ثبت نام کرده و در مرحله بعد پس از بدست آوردن شرایط و کسب امتیازات لازم مطابق جدول امتیاز بندی مدارس شاهد 97 اگر نام وی در لیست اسامی قبول شدگان مدارس شاهد بود جهت ثبت نام تکمیلی به واحد مراجعه نمایند.

 

شرایط ثبت نام مدارس شاهد

 یکی از شرایط مدارس شاهد برای ثبت نام این است که متقاضی یکی از وابستگان درجه یک و  خانواده های شهدا ، جانبازان و نیز ایثارگران باشند فرزندان شهیدان مدافع حرم نیز در صورت تایید نام آنها در سیستم بنیاد شهید نیز میتوانند در این مدارس ثبت نام کنند.

از دیگر شرایط مدارس شاهد  این است که اگر فضای خالی  و ظرفیت کافی داشته باشند میتوانند دانش آموزان خارج از خانواده شهید و جنابازان و ایثارگران را را با شرط معدل و همچنین با آزمون های مختلف مانند حفظ قرآن  پیش از ثبت نام ، در مدارس خود ثبت نام کنند البته باید به این نکته نیز توجه کرد که اولویت ثبت نام مدارس شاهد فرزندان خانواده ایثارگران می باشند.

 

شرایط عمومی ثبت نام دانش‌آموزان شاهد

به شرایط عمومی مدارس شاید توجه کنید:

  1. دارا بودن صلاحیت اخلاقی و رفتاری
  2. رعایت شئونات و پوشش مناسب با دوره تحصیلی و سن دانش‌آموزان (حجاب برتر برای دانش‌آموزان دختر)
  3. پایبندی خانواده به حفظ شئونات و ارزش‌های اسلامی و تربیت دینی
  4. رعایت مقررات و آئین نامه‌های انضباطی، تربیتی و آموزشی مدارس شاهد
  5. سکونت در محدوده تعیین شده برای داوطلبان ثبت نام

 

سایت ثبت نام شاهد 97

ثبت نام در مدارس شاهد 97-98 شروع شد به اطلاع کلیه داوطلبان و اولیا گرامی می رسانیم ثبت نام مدارس شاهد در مقاطع هفتم – دهم و ثبت نام میان پایه شاهد برای سال تحصیلی 97-98 آغاز شد.

کلیه داوطلبان گرامی به این نکته دقت کنند که ثبت نام در مدارس شاهد همانند سال های گذشته به صورت اینترنتی از سامانه ثبت نام مدارس شاهد به نشانی saja.medu.ir انجام خواهد شد لذا داوطلبان محترم در نظر داشته باشند هیچ گونه مراجعه حضوری به مدارس شاهد جهت ثبت نام نداشته باشند.

 

سوالات آزمون مدارس شاهد ششم 97-98

سوالات آزمون شاهد در هر دو پایه ششم و نهم به صورت تستی (چهارگزینه ای) می باشد ، به ازاء هر پاسخ صحیح 3 امتیاز مثبت  و همچنین به ازاء هر پاسخ اشتباه یک امتیاز منفی برای داوطلبان منظور می گردد .بنابراین به این نکته توجه کنید که در صورت عدم اطمینان نسبت به پاسخ خود به سوال مورد نظر پاسخ ندهید و یا  دو مورد را از بین گزینه ها انتخاب نکنند.

لازم به ذکر است لینک دانلود نمونه سوالات آزمون مدارس شاهد ششم و دانلود کلید پاسخ سوالات آزمون مدارس شاهد ششم بعد از انتشار دفترچه فعال خواهد شد.

دانلود نمونه سوالات آزمون مدارس شاهد ششم

دانلود کلید پاسخ سوالات آزمون مدارس شاهد ششم

نمونه سوالات آزمون مدارس شاهد نهم

برای کسب اطلاعات بیشتردر مورد دانلود نمونه سوالات آزمون  مدارس شاهد ششم 97می توانید با مشاوران سایت میهن مشاور تماس حاصل فرمایید

نمونه سوالات آزمون مدارس شاهد ششم
5 (100%) 1 vote

جهت مشاوره در زمینه نمونه سوالات آزمون مدارس شاهد ششم

ازخط ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071613 تماس بگیرید
همچنین میتوانید با شماره 70705003-021 نیز تماس بگیرید

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

شرایط ثبت نام مدارس شاهد
شرایط ثبت نام مدارس شاهد ۹۷

شرایط ثبت نام مدارس شاهد 97 در این مقاله برای شما عزیزان توضیح داده خواهد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 16 =