نیاز به راهنمایی دارید؟ با ما تماس بگیرید...
نیاز به راهنمایی دارید؟ تماس بگیرید

شماره تماس از تلفن ثابت ۷۰۷۰۵۰۰۳ -۰۲۱

سرخط خبرها
لیست مدارس نمونه دولتی مازندران

لیست مدارس نمونه دولتی مازندران

لیست مدارس نمونه دولتی مازندران در این بخش از سایت میهن مشاور خدمت شما عزیزان ارائه خواهد شد. لذا خواهشمندیم جهت اطلاع از لیست مدارس نمونه دولتی مازندران با ما همراه باشید. به اطلاع کلیه داوطلبان مدارس نمونه دولتی مازندران می رساند، مطابق سال های قبل امسال نیز در مقاطع ششم به هفتم و نهم به دهم از بین دانش آموزان واجدالشرایطی که قصد ثبت نام در مدارس نمونه دولتی مازندران را دارند ثبت نام به عمل می آید.

 

جهت اطلاع از لیست مدارس مازندران به سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی مراجعه کنید.

 

ثبت نام آزمون نمونه دولتی مازندران

ثبت نام آزمون نمونه دولتی مازندران 97-98 شروع شد. پیرو تصمیمات اتخاذ شده در جلسه شورای انقلاب فرهنگی در مورد ثبت نام آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی مازندران 97-98 از مورخ 97/1/28 آغاز شده و تا حدودا یک هفته ادامه پیدا خواهد کرد بنابر این دانش آموزان و اولیا محترم به این نکته توجه داشته باشند که تا مورخ اعلام شده نسبت به آماده کردن مدارک ثبت نام مدارس نمونه دولتی مازندران اقدام نمایند تا در روند ثبت نام آن ها مشکلی بوجود نیاید .

ضمنا داوطلبان ثبت نام مدارس نمونه دولتی مازندران توجه داشته باشند با توجه به محدودیت زمانی امکان دارد زمان ثبت نام تمدید نشود. ثبت نام مدارس نمونه دولتی 97-98 به طور سالانه از طریق آزمون ورودی انجام می گردد ، آزمون مدارس نمونه دولتی تقریبا کمی راحتر از مدارس تیزهوشان هست اما با این حال باز هم تلاش بسیاری را می طلبد که داوطلبان در این آزمون موفق شوند.

ثبت نام مدارس نمونه دولتی مازندران مطابق سنوات گذشته به صورت الکترونیکی خواهد بود و صرفا از سامانه ثبت نام مدارس نمونه دولتی مازندران انجام خواهد پذیرفت و سامانه ثبت نام آزمون استان مازندران  nemoone.medu.ir مطابق اطلاعیه در زمان ثبت نام اعلامی توسط آموزش و پرورش فعال خواهد بود بنابراین داوطلبان محترم می توانند با توجه به شرایط ثبت نام مدارس نمونه دولتی استان مازندران که در دفترچه ثبت نام آزمون مندرج است روند ثبت نام خود را تکمیل کنند.

ضمنا به اطلاع می رسانیم ثبت نام آزمون نمونه دولتی استان مازندران با توجه به محدودیت در ظرفیت مدارس نمونه دولتی مطابق سال های  پیشین با آزمون ورودی بوده و فقط متقاضیانی که شرایط ثبت نام مدارس نمونه دولتی استان مازندران را داشته باشند می توانند در آزمون ورودی شرکت کنند.

 

شرایط ثبت نام مدارس نمونه دولتی 97-98

کلیه داوطلبان به این نکته توجه داشته باشند که ثبت نام در آزمون مدارس نمونه دولتی نیز دارای شرایط خاصی می باشد به صورتی که متقاضیان محترم که قصد ثبت نام در آزمون مدارس نمونه دولتی را دارند باید حتما تابع شرایط ثبت نام در آزمون نمونه دولتی درج شده در دفترچه ثبت نام آزمون نمونه دولتی باشند که چند مورد از قوانین آن را ذکر می کنیم :

  • کلیه دانش آموزانی که قصد ثبت نام در آزمون نمونه دولتی را دارند باید تابع رسمی ایران باشند.
  • ثبت نام مدارس نمونه دولتی 97-98 فقط در محدوده محل سکونت هر دانش آموزبرگزار خواهد شد.
  • همه ی متقاضیان ثبت نام در مقطع دهم مدارس نمونه دولتی حق انتخاب یک رشته در رشته های موجود را خواهند داشت.
  • قبولی داوطلبان در مدارس نمونه دولتی بر اساس تاثیر معدل (50%) و تاثیر آزمون (50%) خواهد بود.
  • ملاک ثبت نام در آرمون نمونه دولتی 97-98 طبق سال های گذشته برای پایه ششم به هفتم کلیه دروس خیلی خوب و یا یک درس خوب و مابقی دروس خیلی خوب و برای پایه نهم به دهم معدل نیمسال اول سال تحصیلی بالای هفده مورد توجه خواهد بود.
  • برای دانش آموزان دوقلو قانون ثبت نام مدارس نمونه دولتی به صورتی است که اگر یکی از آن ها در مدارس نمونه دولتی قبول شوند قل دیگر در صورت کسب حداقل 80% امتیاز قبولی آخرین دانش آموز که در آن مقطع قبول شده می تواند جهت ثبت نام مدارس نمونه دولتی پذیرش شود.
  • در صورتی که دانش آموزانی که قبولی وی قطعی شده در موعد مقرر به واحد نمونه دولتی قبولی خود مراجعه ننمایند ثبت نام وی ملغی و یک نفر از لیست ذخیره آزمون نمونه دولتی97-98 جایگزین وی خواهد شد.

 

می توانید برای کسب اطلاعات بیشتردر مورد لیست مدارس نمونه دولتی مازندران با مشاوران سایت میهن مشاور از طریق تلفن با شماره 02170705003 تماس حاصل فرمایید.

 

لیست مدارس نمونه دولتی مازندران

لیست آدرس مدارس نمونه دولتی مازندران 97 -98 مطابق جدید ترین تغییرات در آدرس مدارس نمونه دولتی مازندران 97-98 آماده ارائه به داوطلبان و اولیا گرامی می باشد با توجه به این که در ثبت نام مدارس نمونه دولتی مازندران محدوده آدرس محل سکونت هر دانش آموز در روند ثبت نام وی تاثیر گذار خواهد بود لذا دانش آموزان و اولیا گرامی موظفند مطابق لیست آدرس مدارس نمونه دولتی مازندران 97-98 اقدام به انتخاب اولویت های ثبت نام نمایند.

 

برای کسب اطلاعات بیشتردر مورد لیست مدارس نمونه دولتی مازندران و سایر مدارس و هم چنین نحوه ثبت نام می توانید با مشاوران سایت میهن مشاور تماس حاصل فرمایید.

لیست مدارس نمونه دولتی مازندران
1 (20%) 2 votes

جهت مشاوره در زمینه لیست مدارس نمونه دولتی مازندران

ازخط ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071613 تماس بگیرید
همچنین میتوانید با شماره 70705003-021 نیز تماس بگیرید

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

تاریخ و زمان ثبت نام نمونه دولتی
تاریخ و زمان ثبت نام نمونه دولتی ۹۷

تاریخ و زمان ثبت نام نمونه دولتی 97 در این بخش از سایت میهن مشاور …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × چهار =