نیاز به راهنمایی دارید؟ با ما تماس بگیرید...
نیاز به راهنمایی دارید؟ تماس بگیرید

شماره تماس از تلفن ثابت ۷۰۷۰۵۰۰۳ -۰۲۱

سرخط خبرها
مدارس نمونه دولتی رشت

ثبت نام و لیست مدارس نمونه دولتی در شهر رشت

لیست مدارس نمونه دولتی رشت در این بخش از سایت میهن مشاور خدمت شما عزیزان ارائه خواهد شد. لذا خواهشمندیم جهت اطلاع از لیست مدارس نمونه دولتی رشت با ما همراه باشید. به اطلاع کلیه داوطلبان مدارس نمونه دولتی رشت می رساند، مطابق سال های قبل امسال نیز در مقاطع ششم به هفتم و نهم به دهم از بین دانش آموزان واجدالشرایطی که قصد ثبت نام در مدارس نمونه دولتی رشت را دارند ثبت نام به عمل می آید.

لیست و آدرس مدارس نمونه دولتی رشت

ثبت نام آزمون نمونه دولتی رشت سال 97-98

ثبت نام آزمون نمونه دولتی رشت 97-98 شروع شد پیرو تصمیمات اتخاذ شده در جلسه شورای انقلاب فرهنگی در مورد ثبت نام آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی رشت ، ثبت نام مدارس نمونه دولتی رشت 97-98 از مورخ 97/1/28 آغاز شده و تا حدودا یک هفته ادامه پیدا خواهد کرد بنابر این دانش آموزان و اولیا محترم به این نکته توجه داشته باشند که تا مورخ اعلام شده نسبت به آماده کردن مدارک  ثبت نام مدارس نمونه دولتی رشت اقدام نمایند تا در روند ثبت نام آن ها مشکلی بوجود نیاید ضمنا داوطلبان ثبت نام مدارس نمونه دولتی رشت توجه داشته باشند با توجه به محدودیت زمانی امکان دارد زمان ثبت نام تمدید نشود.

شرایط ثبت نام مدارس نمونه دولتی رشت 97-98

ثبت نام مدارس نمونه دولتی 97-98 به طور سالانه از طریق آزمون ورودی انجام می گردد، آزمون مدارس نمونه دولتی تقریبا کمی راحتر از مدارس تیزهوشان هست اما با این حال باز هم تلاش بسیاری را می طلبد که داوطلبان در این آزمون موفق شوند.

کلیه داوطلبان به این نکته توجه داشته باشند که ثبت نام در آزمون مدارس نمونه دولتی نیز دارای شرایط خاصی می باشد به صورتی که متقاضیان محترم که قصد ثبت نام در آزمون مدارس نمونه دولتی را دارند باید حتما تابع شرایط ثبت نام در آزمون نمونه دولتی درج شده در دفترچه ثبت نام آزمون نمونه دولتی باشند که چند مورد از قوانین آن را ذکر می کنیم :

 • کلیه دانش آموزانی که قصد ثبت نام در آزمون نمونه دولتی را دارند باید تابع رسمی ایران باشند.
 • ثبت نام مدارس نمونه دولتی 97-98 فقط در محدوده محل سکونت هر دانش آموز (ترجیحا) برگزار خواهد شد.
 • همه ی متقاضیان ثبت نام در مقطع دهم مدارس نمونه دولتی حق انتخاب یک رشته در رشته های موجود را خواهند داشت ( نهم به دهم ) .
 • قبولی داوطلبان در مدارس نمونه دولتی بر اساس تاثیر معدل (50%) و تاثیر آزمون (50%) خواهد بود.
 • ملاک ثبت نام در آرمون نمونه دولتی 97-98 طبق سال های گذشته برای پایه ششم به هفتم کلیه دروس خیلی خوب و یا یک درس خوب و مابقی دروس خیلی خوب و برای پایه نهم به دهم معدل نیمسال اول سال تحصیلی بالای هفده مورد توجه خواهد بود.
 • برای دانش آموزان دوقلو قانون ثبت نام مدارس نمونه دولتی به صورتی است که اگر یکی از آن ها در مدارس نمونه دولتی قبول شوند قل دیگر در صورت کسب حداقل 80% امتیاز قبولی آخرین دانش آموز که در آن مقطع قبول شده می تواند جهت ثبت نام مدارس نمونه دولتی پذیرش شود.
 • در صورتی که دانش آموزانی که قبولی وی قطعی شده در موعد مقرر به واحد نمونه دولتی قبولی خود مراجعه ننمایند ثبت نام وی ملغی و یک نفر از لیست ذخیره آزمون نمونه دولتی جایگزین وی خواهد شد.

برای آگاهی از لیست مدارس نمونه دولتی رشت می توانید با مشاوران سایت میهن مشاور تماس حاصل بفرمایید.

02170705003

لیست مدارس نمونه دولتی استان گیلان

به اطلاع کلیه متقاضیان ورود به مدارس نمونه دولتی می رسانیم لیست آدرس مدارس نمونه دولتی شهر رشت 97-98 مطابق جدیدترین تغییرات در آدرس ها بروز رسانی شده و آماده ارائه به دانش آموزان و اولیا محترم است.

در این قسمت از مقاله در مورد لیست مدارس نمونه دولتی رشت  صحبت خواهیم کرد. مدارس  نمونه دولتی رشت   در دو بخش مدارس نمونه دولتی دوره متوسطه اول و مدارس نمونه دولتی متوسطه دوم می باشد ، که ابتدا به بیان آدرس مدارس نمونه دولتی متوسطه اول خواهیم پرداخت .

 

لیست مدارس نمونه دولتی رشت دوره اول

 • مدرسه نمونه دولتی پسرانه دوره ی اول متوسطه باقرالعلومناحیه دو رشت
 • مدرسه نمونه دولتی دخترانه دوره ی اول متوسطه انوارالعلومناحیه دو رشت

لیست مدارس نمونه دولتی رشت دوره دوم

 • مدرسه نمونه دولتی پسرانه دوره ی دوم متوسطه دکتر معینناحیه دو رشت
 • مدرسه نمونه دولتی دخترانه دوره ی دوم متوسطه هجرتناحیه یک رشت
 • مدرسه نمونه دولتی دخترانه دوره ی دوم متوسطه اردشیریناحیه دو رشت

 

در ادامه مقاله ظرفیت مدارس نمونه دولتی رشت در دو قسمت مدارس نمونه دولتی دوره اول متوسطه و دوره دوم متوسطه خواهیم پرداخت.

ظرفیت مدارس نمونه دولتی دوره ی اول متوسطه رشت

 • برای مدرسه نمونه دولتی پسرانه دوره ی اول متوسطهباقرالعلوم ناحیه دو رشت  ظرفیت اعلام شده ۹۰ نفر می باشد.
 • برای مدرسه نمونه دولتی دخترانه دوره ی اول متوسطهانوارالعلوم ناحیه دو رشت  ظرفیت اعلام شده ۹۰ نفر می باشد.

ظرفیت مدارس نمونه دولتی دوره ی دوم متوسطه رشت

 • برای مدرسه نمونه دولتی پسرانه دوره ی دوم متوسطهدکتر معین ناحیه دو رشت  ظرفیت اعلام شده است. در رشته ریاضی و فیزیک ۳۰ نفر، در رشته علوم تجربی ۳۰ نفر و در رشته علوم انسانی نیز ۳۰ نفر می باشد.
 • برای مدرسه نمونه دولتی دخترانه دوره ی دوم متوسطههجرت ناحیه یک رشت  ظرفیت اعلام شده در رشته ریاضی و فیزیک ۳۰ نفر ، در رشته علوم تجربی ۳۰ نفر و در رشته علوم انسانی نیز ۳۰ نفر می باشد.
 • برای مدرسه نمونه دولتی دخترانه دوره ی دوم متوسطهاردشیری ناحیه دو رشت  ظرفیت اعلام شده در رشته ریاضی و فیزیک ۳۰ نفر، در رشته علوم تجربی ۳۰ نفر و در رشته علوم انسانی نیز ۳۰ نفر می باشد.

 

برای کسب اطلاعات بیشتردر لیست مدارس نمونه دولتی رشت می توانید با مشاوران سایت میهن مشاور تماس حاصل فرمایید.

ثبت نام و لیست مدارس نمونه دولتی در شهر رشت
5 (100%) 1 vote

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام و لیست مدارس نمونه دولتی در شهر رشت

ازخط ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071613 تماس بگیرید
همچنین میتوانید با شماره 70705003-021 نیز تماس بگیرید

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

معرفی سامانه - Nemoone.medu.ir
معرفی سامانه – Nemoone.medu.ir

معرفی سامانه – Nemoone.medu.ir در این بخش از سایت میهن مشاور ارائه شده است. سامانه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 5 =