نیاز به راهنمایی دارید؟ با ما تماس بگیرید...
نیاز به راهنمایی دارید؟ تماس بگیرید

شماره تماس از تلفن ثابت ۷۰۷۰۵۰۰۳ -۰۲۱

سرخط خبرها
مدارس نمونه دولتی گرگان

ثبت نام و لیست مدارس نمونه دولتی در شهر گرگان

لیست مدارس نمونه دولتی گرگان در این بخش از سایت میهن مشاور خدمت شما عزیزان ارائه خواهد شد. لذا خواهشمندیم جهت اطلاع از لیست مدارس نمونه دولتی گرگان با ما همراه باشید. به اطلاع کلیه داوطلبان مدارس نمونه دولتی گرگان می رساند، مطابق سال های قبل امسال نیز در مقاطع ششم به هفتم و نهم به دهم از بین دانش آموزان واجدالشرایطی که قصد ثبت نام در مدارس نمونه دولتی گرگان را دارند ثبت نام به عمل می آید.

ثبت نام آزمون نمونه دولتی گرگان 97-98

ثبت نام آزمون نمونه دولتی گرگان 97-98 شروع شد پیرو تصمیمات اتخاذ شده در جلسه شورای انقلاب فرهنگی در مورد ثبت نام آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی گرگان ثبت نام مدارس نمونه دولتی گرگان 97-98 از مورخ 97/1/28 آغاز شده و تا حدودا یک هفته ادامه پیدا خواهد کرد بنابر این دانش آموزان و اولیا محترم به این نکته توجه داشته باشند که تا مورخ اعلام شده نسبت به آماده کردن مدارک  ثبت نام مدارس نمونه دولتی گرگان اقدام نمایند تا در روند ثبت نام آن ها مشکلی بوجود نیاید ضمنا داوطلبان ثبت نام مدارس نمونه دولتی گرگان توجه داشته باشند با توجه به محدودیت زمانی امکان دارد زمان ثبت نام تمدید نشود.

ثبت نام مدارس نمونه دولتی گرگان مطابق سنوات گذشته به صورت الکترونیکی خواهد بود و صرفا از سامانه ثبت نام مدارس نمونه دولتی گرگان انجام خواهد پذیرفت و سامانه ثبت نام آزمون استان گرگان – nemoone.medu.ir مطابق اطلاعیه در زمان ثبت نام اعلامی توسط آموزش و پرورش فعال خواهد بود. بنابراین داوطلبان محترم می توانند با توجه به شرایط ثبت نام مدارس نمونه دولتی استان گرگان که د دفترچه ثبت نام آزمون مندرج است روند ثبت نام خود را تکمیل کنند ضمنا به اطلاع می رسانیم ثبت نام آزمون نمونه دولتی استان گرگان با توجه به محدودیت در ظرفیت مدارس نمونه دولتی مطابق سال های  پیشین با آزمون ورودی بوده و فقط متقاضیانی که شرایط ثبت نام مدارس نمونه دولتی استان گرگان را داشته باشند می توانند در آزمون ورودی شرکت کنند.

سهمیه های ثبت نام مدارس نمونه دولتی 97-98

به اطلاع آن دسته از دانش آموزان که عضو خانواده معظم شهدا و ایثارگران هستند میرسانیم پیرو آغاز ثبت نام مدارس نمونه دولتی 97-98و انتشار دفترچه ثبت نام در سایت ثبت نام نمونه دولتی 97-98  در این دوره از پذیرش مدارس نمونه دولتی نیز سهمیه 10 % به ترتیب اولویت به شرح زیر به این عزیزان اختصاص داده شد. ضمنا همه ی دانش آموزانی که میخواهند از سهمیه های 10 % جهت پذیرش را استفاده کنند می بایست تا موعد ثبت نام اقدام به دریافت کد احراز هویت از بنیاد نمایند تا در موعد ثبت نام با مشکلی مواجه نشوند.

  •  اولویت اول جهت استفاده از سهمیه شاهد در ثبت نام مدارس نمونه دولتی 97-98 : فرزندان شاهد
  •  اولویت دوم سهمیه شاهد در ثبت نام مدارس نمونه دولتی برای فرزندان جانبازان بالای 50% و دانش آموزانی که پدرشان بالای 3 سال اسارت داشته است.
  •  اولویت سوم استفاده از این سهمیه در ثبت نام نمونه دولتی با فرزندان جانبازان 25 تا 49% و فرزندان آزادگان بالای 6 ماه اسارت خواهد بود.
  •  اولویت چهارم : استفاده از سهمیه شاهد برای قبولی در مدارس نمونه دولتی با فرزند جانباز زیر 25 درصد و آزاده زیر 6 ماه اسارت خواهد بود.

تبصره : ثبت نام مدارس نمونه دولتی 97-98 در صورتی برای داوطلبان خانواده های شاهد و ایثارگران با اعمال سهمیه خواهد بود که دانش آموز متقاضی حداقل 70% نمره آخرین دانش آموزی که در آزمون شرکت کرده را کسب کند اعمال سهمیه در ثبت نام مدارس نمونه دولتی انها تاثیر نخواهد داشت ضمنا تمامی سهمیه های مربوط به ثبت نام آزمون نمونه دولتی در صورتی که در کارنامه آزمون نمونه دولتی دانش آموزان درج نگشته باشد هیچ تاثیر مثبتی نخواهد داشت.

لیست و آدرس مدارس نمونه دولتی گرگان سال 97

به اطلاع کلیه متقاضیان ورود به مدارس نمونه دولتی می رسانیم لیست آدرس مدارس نمونه دولتی شهر گرگان 97-98 مطابق جدیدترین تغییرات در آدرس ها بروز رسانی شده و آماده ارائه به دانش آموزان و اولیا محترم است. در ادامه ثبت نام مدارس نمونه دولتی استان گرگان را بیان خواهیم نمود .

دبیرستان دوره اول پسرانه نمونه دولتی امام علی (ع) گرگان

استان : گلستان

ناحیه : گرگان

مدیر مدرسه : سید عباس رسولی

آدرس : خیابان شهید رجایی، جنب کلانتری 13

تلفن:  01732421070

دبیرستان دوره دوم دخترانه نمونه دولتی شهید قندهاری گرگان

استان : گلستان

ناحیه : گرگان

مدیر مدرسه : محبوبه کوروش زاده

آدرس : رسالت 40

تلفن:  01732243620

برای کسب اطلاعات بیشتردر مورد لیست مدارس نمونه دولتی گرگان می توانید با مشاوران سایت میهن مشاور تماس حاصل فرمایید.

ثبت نام و لیست مدارس نمونه دولتی در شهر گرگان
5 (100%) 1 vote

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام و لیست مدارس نمونه دولتی در شهر گرگان

ازخط ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071613 تماس بگیرید
همچنین میتوانید با شماره 70705003-021 نیز تماس بگیرید

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

معرفی سامانه - Nemoone.medu.ir
معرفی سامانه – Nemoone.medu.ir

معرفی سامانه – Nemoone.medu.ir در این بخش از سایت میهن مشاور ارائه شده است. سامانه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − 1 =