نیاز به راهنمایی دارید؟ با ما تماس بگیرید...
نیاز به راهنمایی دارید؟ تماس بگیرید

شماره تماس از تلفن ثابت ۷۰۷۰۵۰۰۳ -۰۲۱

سرخط خبرها
مدارس نمونه دولتی زاهدان

ثبت نام و لیست مدارس نمونه دولتی زاهدان

لیست مدارس نمونه دولتی زاهدان در این بخش از سایت میهن مشاور خدمت شما عزیزان ارائه خواهد شد. لذا خواهشمندیم جهت اطلاع از لیست مدارس نمونه دولتی زاهدان با ما همراه باشید. به اطلاع کلیه داوطلبان مدارس نمونه دولتی زاهدان می رساند، مطابق سال های قبل امسال نیز در مقاطع ششم به هفتم و نهم به دهم از بین دانش آموزان واجدالشرایطی که قصد ثبت نام در مدارس نمونه دولتی زاهدان را دارند ثبت نام به عمل می آید.

 

ثبت نام مدارس نمونه دولتی زاهدان

ثبت نام آزمون نمونه دولتی زاهدان 97-98 شروع شد. پیرو تصمیمات اتخاذ شده در جلسه شورای انقلاب فرهنگی در مورد ثبت نام آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی زاهدان ثبت نام مدارس نمونه دولتی زاهدان 97-98 از مورخ 97/1/28 آغاز شده و تا حدودا یک هفته ادامه پیدا خواهد کرد، بنابراین دانش آموزان و اولیا محترم به این نکته توجه داشته باشند که تا مورخ اعلام شده نسبت به آماده کردن مدارک  ثبت نام مدارس نمونه دولتی زاهدان اقدام نمایند، تا در روند ثبت نام آن ها مشکلی بوجود نیاید. ضمنا داوطلبان ثبت نام مدارس نمونه دولتی زاهدان توجه داشته باشند با توجه به محدودیت زمانی امکان دارد زمان ثبت نام تمدید نشود.

 

با توجه به محدودیت زمانی امکان دارد زمان ثبت نام تمدید نشود.

 

با توجه به سطح بالا تدریس در مدارس نمونه دولتی زاهدان ، برگزاری کلاس های تقویتی یکی از اصول شیوه نامه آموزشی مدارس نمونه دولتی می باشد و همه دانش آموزانی که در این مدارس قبول می شوند ملزم به شرکت در کلاس های فوق برنامه مدارس نمونه دولتی می باشند و موظفند نسبت به پرداخت شهریه مدارس نمونه دولتی اقدام کنندکنند. انجام مراحل زیر برای ثبت نام الزامی است:

  • تکمیل تقاضا نامه الکتریکی ثبت نام بعد از ورود به سامانه
  • بارگذاری فایل عکس اسکن شده خوانا (با عرض 200 تا 300 و ارتفاع 300 تا 400 پیکسل) با فرمت jpg با زمینه سفید و مربوط به سال جاری دانش آموز.
  • پرداخت وجه ثبت نام آزمون نمونه دولتی از طریق کارت های بانکی در همان سامانه.
  • دریافت شماره پیگیری در پایان ثبت نام

 

برای آگاهی از لیست مدارس نمونه دولتی زاهدان می توانید با مشاوران سایت میهن مشاور تماس حاصل بفرمایید.

02170705003

 

لیست مدارس نمونه دولتی زاهدان

لیست آدرس مدارس نمونه دولتی زاهدان 97 -98 مطابق جدید ترین تغییرات در آدرس مدارس نمونه دولتی زاهدان 97-98 آماده ارائه به داوطلبان و اولیا گرامی می باشد با توجه به این که در ثبت نام مدارس نمونه دولتی زاهدان محدوده آدرس محل سکونت هر دانش آموز در روند ثبت نام وی تاثیر گذار خواهد بود لذا دانش آموزان و اولیا گرامی موظفند مطابق لیست آدرس مدارس نمونه دولتی زاهدان 97-98 اقدام به انتخاب اولویت های ثبت نام نمایند.

 

ذکر این نکته ضروریست که برخلاف سال های قبل ثبت نام آزمون نمونه دولتی به صورت کشوری صورت می پذیرد.

 

آدرس مدارس نمونه دولتی زاهدان

لیست آدرس مدارس نمونه دولتی زاهدان اعلام شد. کلیه ی داوطلبانی که قصد ثبت نام مدارس نمونه دولتی شهر زاهدان را دارند توجه داشته باشند ثبت نام این دوره مدارس نمونه دولتی زاهدان از طریق سامانه ثبت نام مدارس نمونه دولتی 97-98 به نشانی اینترنتی nemoone.medu.ir  به انجام خواهد رسید، بنابراین هر گونه مراجعه جهت ثبت نام به صورت حضوری قبل از دریافت کارنامه آزمون به مدارس نمونه دولتی بی پاسخ خواهد ماند.

 

به اطلاع کلیه متقاضیان عزیز می رسانیم ثبت نام نمونه دولتی ششم و نهم بوشهر 97-98 در پایه های هفتم و دهم مانند روال سال های پیشین از 28 فروردین ماه سال جاری انجام خواهد شد و دانش آموزان محترمی که قصد ورود به مدارس نمونه دولتی زاهدان را دارند می توانند جهت ثبت نام پس از اطلاع از شرایط مدارس نمونه دولتی روند ثبت نام خود را از سامانه nemoone.medu.ir تکمیل نمایند ضمنا به اطلاع می رسانیم دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی نیز از همین درگاه قابل دریافت خواهد بود.

 

برای کسب اطلاعات بیشتردر مورد لیست مدارس نمونه دولتی زاهدان می توانید با مشاوران سایت میهن مشاورتماس حاصل فرمایید.

ثبت نام و لیست مدارس نمونه دولتی زاهدان
5 (100%) 1 vote

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام و لیست مدارس نمونه دولتی زاهدان

ازخط ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071613 تماس بگیرید
همچنین میتوانید با شماره 70705003-021 نیز تماس بگیرید

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

معرفی سامانه - Nemoone.medu.ir
معرفی سامانه – Nemoone.medu.ir

معرفی سامانه – Nemoone.medu.ir در این بخش از سایت میهن مشاور ارائه شده است. سامانه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + دوازده =