نیاز به راهنمایی دارید؟ با ما تماس بگیرید...
نیاز به راهنمایی دارید؟ تماس بگیرید

شماره تماس از تلفن ثابت ۷۰۷۰۵۰۰۳ -۰۲۱

سرخط خبرها
مدارس نمونه دولتی بیرجند

ثبت نام و لیست مدارس نمونه دولتی بیرجند

لیست مدارس نمونه دولتی بیرجند در این بخش از سایت میهن مشاور خدمت شما عزیزان ارائه خواهد شد. به اطلاع کلیه داوطلبان مدارس نمونه دولتی بیرجند می رساند مطابق سال های قبل امسال نیز در مقاطع ششم به هفتم و نهم به دهم از بین دانش آموزان واجدالشرایطی که قصد ثبت نام مدارس نمونه دولتی بیرجند را دارند ثبت نام به عمل می آید.

لیست مدارس نمونه دولتی بیرجند

ثبت نام مدارس نمونه دولتی بیرجند

قدم اول جهت ثبت نام در مراکز نمونه دولتی بیرجند اطلاع از لیست آدرس مدارس نمونه دولتی بیرجند و شرایط ورود به مدارس نمونه دولتی است دانش آموزان می توانند برای دانلود دفترچه ثبت نام مدارس نمونه دولتی شهر بیرجند از سامانه nemoone.medu.ir اقدام کنند پس از مطالعه دفترچه دانش آموزان محترم می توانند جهت ثبت نام در زمان ثبت نام مدارس نمونه دولتی بیرجند مجددا به سامانه مروبطه مراجعه نماید و یا با 02170707028/24 تماس بگیرند و روند ثبت نام را تکمیل نمایند.

پس از تکمیل روند ثبت نام نمونه دولتی بیرجند 97-98 داوطلبان می بایست در زمان مقرر شده جهت اطلاع از نتایج قبولی مدارس نمونه دولتی بیرجند 97-98 از سامانه  nemoone.medu.ir اقدام به مشاهدهاسامی قبولی نمونه دولتی بیرجند نمایند، در مرحله آخر نیز همه ی متقاضیانی که نامشان اعلام شده می بایست در موعدد تعیین شده جهت تکمیل ثبت نام و تحویل مدارک به صورت حضوری به مدارس نمونه دولتی شهر بیرجند مراجعه نمایند ضمنا لازم به ذکر است دانش آموزانی که نامشان در لیست ذخیره مدارس نمونه دولتی بیرجند باشد در صورت لغو شدن ثبت نام هر یک از قبول شدگان یا عدم مراجعه وی جهت ثبت نام قطعی به مدارس نمونه دولتی بیرجند در زمان مقرر جایگزین خواهند شد.

 

نحوه ثبت نام مدارس نمونه دولتی بیرجند

ثبت نام مدارس نمونه دولتی بیرجند از اواخر فروردین ماه سال 97 طبق روال پیشین در دو مقطع هفتم و دهم انجام می شود و داوطلبان گرامی که قصد ثبت نام مدارس نمونه دولتی بیرجند را دارند می بایست با اطلاع از شرایط و ضوابط مدارس نمونه دولتی نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند ضمنا متقاضیان و اولیا گرامی می توانند جهت ثبت نام مدارس نمونه دولتی بیرجند با مرکز مشاوره ثبت نام آزمون نمونه دولتی ایران تحصیل تماس بگیرند و ضمن دریافت لیست مدارس نمونه دولتی بیرجند ثبت نام خود را کامل کنند در ضمن توجه کنید که کلیه امور ثبت نام – دریافت دفترچه ثبت نام – اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی بیرجند به صورت اینترنتی از سامانه azmoon.medu.ir  انجام می گیرد لذا مدارس بیرجند هیچگونه مسئولیتی در قبال اجرای آزمون و ثبت نام مدارس نمونه دولتی بیرجند نخواهند داشت.

لیست مدارس نمونه دولتی بیرجند

لیست آدرس مدارس نمونه دولتی بیرجند اعلام شد. کلیه ی داوطلبانی که قصد ثبت نام مدارس نمونه دولتی شهر بیرجند را دارند توجه داشته باشند ثبت نام این دوره مدارس نمونه دولتی بیرجند از طریق سامانه ثبت نام مدارس نمونه دولتی 97-98 به نشانی اینترنتی  nemoone.medu.ir به انجام خواهد رسید بنابراین هر گونه مراجعه جهت ثبت نام به صورت حضوری قبل از دریافت کارنامه آزمون به مدارس نمونه دولتی بی پاسخ خواهد ماند.

برای آگاهی از لیست مدارس نمونه دولتی بیرجند می توانید با مشاوران سایت میهن مشاور تماس حاصل بفرمایید.

02170705003

منابع و سوالات آزمون نمونه دولتی بیرجند

به اطلاع کلیه متقاضیان  ثبت نام مدارس نمونه دولتی بیرجند 97 می رسانیم که اطلاع از منابع آزمون نمونه دولتی برای شرکت در آزمون و موفقیت در آن الزامی خواهد بود .

  • بهترین منابع برای آزمون مدارس نمونه دولتی کتب درسی دانش آموزان است ولی چون سطح تدریس آن متفاوت است کتب آموزشی یا کمک آموزشی بیشتر می توانددر موفقیت در آزمون تاثیر گذار باشد.
  • سوالات آزمون نمونه دولتی در سطح مقطع نهم بوده و هر پاسخ صحیح دارای 3 امتیاز + و هر پاسخ اشتباه دارای 1 امتیاز – خواهد بود.
  • آن دسته از داوطلبانی که از اقلیت های مذهبی می باشند می بایست به سوالات مربوط به ادیان خود پاسخ دهند.
  • ضمنا سوالات پیام های آسمان آزمون نمونه دولتی به صورتی مطرح می شود که تمام دانش آموزان مذاهب شیعه و اهل تسنن پاسخ دهند.

 

برای کسب اطلاعات بیشتردر مورد لیست مدارس نمونه دولتی بیرجند و سایر مدارس سطح کشورمی توانید ازراهنمایی مشاوران سایت میهن استفاده نمایید.

ثبت نام و لیست مدارس نمونه دولتی بیرجند
5 (100%) 1 vote

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام و لیست مدارس نمونه دولتی بیرجند

ازخط ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071613 تماس بگیرید
همچنین میتوانید با شماره 70705003-021 نیز تماس بگیرید

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

معرفی سامانه - Nemoone.medu.ir
معرفی سامانه – Nemoone.medu.ir

معرفی سامانه – Nemoone.medu.ir در این بخش از سایت میهن مشاور ارائه شده است. سامانه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + 17 =