نیاز به راهنمایی دارید؟ با ما تماس بگیرید...
نیاز به راهنمایی دارید؟ تماس بگیرید

شماره تماس از تلفن ثابت ۷۰۷۰۵۰۰۳ -۰۲۱

سرخط خبرها
مدارس نمونه دولتی بوشهر

ثبت نام و لیست مدارس نمونه دولتی بوشهر

لیست مدارس نمونه دولتی بوشهر در این بخش از سایت میهن مشاور خدمت شما عزیزان ارائه خواهد شد. به اطلاع کلیه داوطلبان مدارس نمونه دولتی بوشهر می رساند مطابق سال های قبل امسال نیز در مقاطع ششم به هفتم و نهم به دهم از بین دانش آموزان واجدالشرایطی که قصد ثبت نام مدارس نمونه دولتی ایلام را دارند ثبت نام به عمل می آید.

 

لیست مدارس نمونه دولتی بوشهر

ثبت نام مدارس نمونه دولتی بوشهر

ثبت نام آزمون نمونه دولتی بوشهر 97-98 شروع شد پیرو تصمیمات اتخاذ شده در جلسه شورای انقلاب فرهنگی در مورد ثبت نام آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی ایلام ثبت نام مدارس نمونه دولتی بوشهر 97-98 از مورخ 97/1/28 آغاز شده و تا حدودا یک هفته ادامه پیدا خواهد کرد بنابر این دانش آموزان و اولیا محترم به این نکته توجه داشته باشند که تا مورخ اعلام شده نسبت به آماده کردن مدارک  ثبت نام مدارس نمونه دولتی بوشهر اقدام نمایند تا در روند ثبت نام آن ها مشکلی بوجود نیاید ضمنا داوطلبان ثبت نام مدارس نمونه دولتی ایلام توجه داشته باشند با توجه به محدودیت زمانی امکان دارد زمان ثبت نام تمدید نشود.

با توجه به سطح بالا تدریس در مدارس نمونه دولتی بوشهر، برگزاری کلاس های تقویتی یکی از اصول شیوه نامه آموزشی مدارس نمونه دولتی می باشد و همه دانش آموزانی که در این مدارس قبول کنند ملزم به شرکت در کلاس های فوق برنامه مدارس نمونه دولتی می باشند و موظفند نسبت به پرداخت شهریه مدارس نمونه دولتی اقدام کنند .

برای آگاهی از لیست مدارس نمونه دولتی بوشهر می توانید با مشاوران سایت میهن مشاور تماس حاصل بفرمایید.

02170705003

لیست آدرس مدارس نمونه دولتی بوشهر 97 -98 مطابق جدید ترین تغییرات در آدرس مدارس نمونه دولتی بوشهر 97-98 آماده ارائه به داوطلبان و اولیا گرامی می باشد با توجه به این که در ثبت نام مدارس نمونه دولتی بوشهر محدوده آدرس محل سکونت هر دانش آموز در روند ثبت نام وی تاثیر گذار خواهد بود لذا دانش آموزان و اولیا گرامی موظفند مطابق لیست آدرس مدارس نمونه دولتی بوشهر 97-98 اقدام به انتخاب اولویت های ثبت نام نمایند.

لیست آدرس مدارس نمونه دولتی بوشهر اعلام شد. کلیه ی داوطلبانی که قصد ثبت نام مدارس نمونه دولتی شهر بوشهر را دارند توجه داشته باشند ثبت نام این دوره مدارس نمونه دولتی بوشهر از طریق سامانه ثبت نام مدارس نمونه دولتی 97-98 به نشانی اینترنتی nemoone.medu.ir  به انجام خواهد رسید،

بنابراین هر گونه مراجعه جهت ثبت نام به صورت حضوری قبل از دریافت کارنامه آزمون به مدارس نمونه دولتی بی پاسخ خواهد ماند.

 به اطلاع کلیه متقاضیان عزیز می رسانیم ثبت نام نمونه دولتی ششم و نهم بوشهر  در پایه های هفتم و دهم مانند روال سال های پیشین از 28 فروردین ماه سال جاری انجام خواهد شد و دانش آموزان محترمی که قصد ورود به مدارس نمونه دولتی بوشهر را دارند می توانند جهت ثبت نام پس از اطلاع از شرایط مدارس نمونه دولتی روند ثبت نام خود را از سامانه nemoone.medu.ir تکمیل نمایند ضمنا به اطلاع می رسانیم دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی نیز از همین درگاه قابل دریافت خواهد بود.

لیست مدارس نمونه دولتی کرج

برای کسب اطلاعات بیشتردر مورد لیست مدارس نمونه دولتی بوشهر و سایر مدارس سطح کشور می توانید از راهنمایی مشاوران سایت میهن استفاده نمایید.

ثبت نام و لیست مدارس نمونه دولتی بوشهر
5 (100%) 1 vote

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام و لیست مدارس نمونه دولتی بوشهر

ازخط ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071613 تماس بگیرید
همچنین میتوانید با شماره 70705003-021 نیز تماس بگیرید

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

معرفی سامانه - Nemoone.medu.ir
معرفی سامانه – Nemoone.medu.ir

معرفی سامانه – Nemoone.medu.ir در این بخش از سایت میهن مشاور ارائه شده است. سامانه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 12 =