نیاز به راهنمایی دارید؟ با ما تماس بگیرید...
نیاز به راهنمایی دارید؟ تماس بگیرید

شماره تماس از تلفن ثابت ۷۰۷۰۵۰۰۳ -۰۲۱

سرخط خبرها
مدارس نمونه دولتی ایلام

ثبت نام و لیست مدارس نمونه دولتی ایلام

لیست مدارس نمونه دولتی ایلام در این بخش از سایت میهن مشاور خدمت شما عزیزان ارائه خواهد شد. به اطلاع کلیه داوطلبان مدارس نمونه دولتی ایلام مطابق سال های قبل امسال نیز در مقاطع ششم به هفتم و نهم به دهم از بین دانش آموزان واجدالشرایطی که قصد ثبت نام مدارس نمونه دولتی ایلام را دارند ثبت نام به عمل می آید.

لیست مدارس نمونه دولتی ایلام

ثبت نام مدارس نمونه دولتی ایلام

ثبت نام آزمون نمونه دولتی ایلام شروع شد پیرو تصمیمات اتخاذ شده در جلسه شورای انقلاب فرهنگی در مورد ثبت نام آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی ایلام، ثبت نام مدارس نمونه دولتی ایلام 97-98 از مورخ 97/1/28 آغاز شده و تا حدودا یک هفته ادامه پیدا خواهد کرد بنابر این دانش آموزان و اولیا محترم به این نکته توجه داشته باشند که تا مورخ اعلام شده نسبت به آماده کردن مدارک  ثبت نام مدارس نمونه دولتی ایلام اقدام نمایند تا در روند ثبت نام آن ها مشکلی بوجود نیاید ضمنا داوطلبان ثبت نام مدارس نمونه دولتی ایلام توجه داشته باشند با توجه به محدودیت زمانی امکان دارد زمان ثبت نام تمدید نشود.

ثبت نام مدارس نمونه دولتی ایلام

ثبت نام مدارس نمونه دولتی ایلام مطابق سنوات گذشته به صورت الکترونیکی خواهد بود و صرفا از سامانه ثبت نام مدارس نمونه دولتی ایلام انجام خواهد پذیرفت و سامانه ثبت نام آزمون استان ایلام  nemoone.medu.ir مطابق اطلاعیه در زمان ثبت نام اعلامی توسط آموزش و پرورش فعال خواهد بود بنابراین داوطلبان محترم می توانند با توجه به شرایط ثبت نام مدارس نمونه دولتی استان ایلام که در دفترچه ثبت نام آزمون مندرج است روند ثبت نام خود را تکمیل کنند ضمنا به اطلاع می رسانیم ثبت نام آزمون نمونه دولتی استان ایلام با توجه به محدودیت در ظرفیت مدارس نمونه دولتی مطابق سال های  پیشین با آزمون ورودی بوده و فقط متقاضیانی که شرایط ثبت نام مدارس نمونه دولتی استان ایلام را داشته باشند می توانند در آزمون ورودی شرکت کنند.

برای آگاهی از لیست مدارس نمونه دولتی ایلام می توانید با مشاوران سایت میهن مشاور تماس حاصل بفرمایید.

02170705003

لیست مدارس نمونه دولتی ایلام

سهمیه ثبت نام مدارس نمونه دولتی

با شروع ثبت نام مدارس نمونه دولتی و انتشار دفترچه ثبت نام در سایت ثبت نام نمونه دولتی به اطلاع آن گروه از دانش آموزان که عضو خانواده معظم شهدا و ایثارگران هستند می رسانیم که در این دوره از پذیرش مدارس نمونه دولتی نیز سهمیه 10 % به ترتیب اولویت به شرح زیر به این گروه از عزیزان اختصاص داده شد ضمنا کلیه متقاضیانی که قصد استفاده از سهمیه های 10 % جهت پذیرش را دارند می بایست تا موعد ثبت نام اقدام به دریافت کد احراز هویت از بنیاد نمایند تا در موعد ثبت نام با مشکلی روبرو نشوند.

  •  اولویت اول جهت استفاده از سهمیه شاهد در ثبت نام مدارس نمونه دولتی 97-98 برای  فرزندان شاهد میباشد.
  •  اولویت دوم سهمیه شاهد در ثبت نام مدارس نمونه دولتی برای فرزندان جانبازان بالای 50% و دانش آموزانی که پدرشان بالای 3 سال اسارت داشته است.
  •  اولویت سوم استفاده از این سهمیه در ثبت نام نمونه دولتی با فرزندان جانبازان 25 تا 49% و فرزندان آزادگان بالای 6 ماه اسارت خواهد بود.
  •  اولویت چهارم : استفاده از سهمیه شاهد برای قبولی در مدارس نمونه دولتی با فرزند جانباز زیر 25 درصد و آزاده زیر 6 ماه اسارت خواهد بود

لیست مدارس نمونه دولتی بوشهر

برای کسب اطلاعات بیشتردر مورد لیست مدارس نمونه دولتی ایلام و سایر مدارس سطح کشور می توانید از راهنمایی مشاوران سایت میهن استفاده نمایید.

ثبت نام و لیست مدارس نمونه دولتی ایلام
5 (100%) 1 vote

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام و لیست مدارس نمونه دولتی ایلام

ازخط ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071613 تماس بگیرید
همچنین میتوانید با شماره 70705003-021 نیز تماس بگیرید

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

معرفی سامانه - Nemoone.medu.ir
معرفی سامانه – Nemoone.medu.ir

معرفی سامانه – Nemoone.medu.ir در این بخش از سایت میهن مشاور ارائه شده است. سامانه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + نه =