نیاز به راهنمایی دارید؟ با ما تماس بگیرید...
نیاز به راهنمایی دارید؟ تماس بگیرید

شماره تماس از تلفن ثابت ۷۰۷۰۵۰۰۳ -۰۲۱

سرخط خبرها
مدارس نمونه دولتی کرج

ثبت نام و لیست مدارس نمونه دولتی کرج

لیست مدارس نمونه دولتی کرج در این بخش از سایت میهن مشاور خدمتتان ارائه می گردد، لذار برای دستیابی به آدرس این مدارس با ما همراه باشید. مدارس نمونه دولتی یکی از بهترین مدارس برای ادامه تحصیل محسوب می شوند زیرا هم از لحاظ خدمات و امکانات در سطح بالایی قرار دارند و هم از لحاظ علمی معلمان فرهیخته با دانش بالا دارند.

 

لیست وآدرس مدارس نمونه دولتی کرج

به اطلاع کلیه داوطلبان مدارس نمونه دولتی کرج مطابق سال های قبل امسال نیز در مقاطع ششم به هفتم و نهم به دهم از بین دانش آموزان واجدالشرایطی که قصد ثبت نام مدارس نمونه دولتی اصفهان را دارند ثبت نام می کند که راهنمایی لازم جهت ثبت نام نمونه دولتی اصفهان را برای شما توضیح می دهیم تا در روند ثبت نام با مشکلی مواجه نشوید :

اولین گام جهت ثبت نام در مراکز نمونه دولتی اطلاع از لیست مدارس نمونه دولتی اصفهان و شرایط ورود به مدارس نمونه دولتی است دانش آموزان می توانند جهت دانلود دفترچه ثبت نام مدارس نمونه دولتی استان اصفهان از سامانه nemoone.medu.ir اقدام نمایند.

شرایط ثبت نام مدارس نمونه دولتی کرج

ملاک ثبت نام در آرمون نمونه دولتی کرج 97-98 طبق سال های گذشته برای پایه ششم به هفتم این ایت که داوطلب  کلیه دروس خیلی خوب و یا یک درس خوب و مابقی دروس خیلی خوب و برای پایه نهم به دهم معدل نیمسال اول سال تحصیلی بالای هفده داشته باشد.

ثبت نام مدارس نمونه دولتی 97-98 همانند سال های گذشته که هر یک از مراکز استان های کشور برای دانش آموزان آن استان یک سامانه ثبت نام معرفی کرده بود برای سال تحصیلی 97-98 نیز دانش آموزان می توانند از همان درگاه های ثبت نام قبلی اقدام به ثبت نام نمایند لازم به ذکر است که ثبت نام مدارس نمونه دولتی از پذیرش در مدارس تیزهوشان راحت تر است و این موضوع به دلیل این است که ظرفیت پذیرش مدارس نمونه دولتی بیشتر از ظرفیت پذیرش مدارس تیزهوشان است  لذا دانش آموزانی که  تلاش کنند حتما در آزمون موفق می شوند و این هدف برای آن ها دست یافتنی خواهد.

منابع و سوالات آزمون نمونه دولتی کرج

به اطلاع کلیه متقاضیان  ثبت نام مدارس نمونه دولتی کرج 97-98 می رسانیم که اطلاع از منابع آزمون نمونه دولتی برای شرکت در آزمون و موفقیت در آن الزامی خواهد بود .

  • بهترین منابع برای آزمون مدارس نمونه دولتی کتب درسی دانش آموزان است ولی چون سطح تدریس آن متفاوت است کتب آموزشی یا کمک آموزشی بیشتر می توانددر موفقیت در آزمون تاثیر گذار باشد.
  • سوالات آزمون نمونه دولتی در سطح مقطع نهم بوده و هر پاسخ صحیح دارای 3 امتیاز + و هر پاسخ اشتباه دارای 1 امتیاز – خواهد بود.
  • آن دسته از داوطلبانی که از اقلیت های مذهبی می باشند می بایست به سوالات مربوط به ادیان خود پاسخ دهند.
  • ضمنا سوالات پیام های آسمان آزمون نمونه دولتی به صورتی مطرح می شود که تمام دانش آموزان مذاهب شیعه و اهل تسنن پاسخ دهند.

با توجه به سطح بالا تدریس در مدارس نمونه دولتی کرج، برگزاری کلاس های تقویتی یکی از اصول شیوه نامه آموزشی مدارس نمونه دولتی می باشد و همه دانش آموزانی که در این مدارس قبول کنند ملزم به شرکت در کلاس های فوق برنامه مدارس نمونه دولتی می باشند و موظفند نسبت به پرداخت شهریه مدارس نمونه دولتی اقدام کنند .

در صورتی که ظرفیت مدارس نمونه دولتی کرج پس از ثبت نام دانش آموزانی که اسامی آن ها در اسامی قبول شدگان نمونه دولتی پذیرفته شده تکمیل نگردد مدارس نمونه دولتی از دانش آموزانی که اسامی آنان که در لیست ذخیره ثبت نام مدارس نمونه دولتی می باشد ظرفیت را تکمیل می کنند.

لیست مدارس نمونه دولتی اصفهان

 برای کسب اطلاعات بیشتردر مورد لیست مدارس نمونه دولتی کرج می توانید با مشاوران سایت میهن مشاور تماس حاصل فرمایید.

ثبت نام و لیست مدارس نمونه دولتی کرج
5 (100%) 1 vote

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام و لیست مدارس نمونه دولتی کرج

ازخط ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071613 تماس بگیرید
همچنین میتوانید با شماره 70705003-021 نیز تماس بگیرید

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

معرفی سامانه - Nemoone.medu.ir
معرفی سامانه – Nemoone.medu.ir

معرفی سامانه – Nemoone.medu.ir در این بخش از سایت میهن مشاور ارائه شده است. سامانه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + هفت =