نیاز به راهنمایی دارید؟ با ما تماس بگیرید...
نیاز به راهنمایی دارید؟ تماس بگیرید

شماره تماس از تلفن ثابت ۷۰۷۰۵۰۰۳ -۰۲۱

سرخط خبرها
تمدید مهلت ثبت نام شاهد

تمدید مهلت ثبت نام مدارس شاهد

تمدید مهلت ثبت نام شاهد 97-98 در این بخش از سایت میهن مشاور ارائه شده است، از این رو از آن دسته از متقاضیانی که خواهان آگاهی از این موضوع می باشند خواهشمندیم با ما همراه باشند. آزمون مدارس شاهد هرسال به وسیله آموزش و پروش به طور هماهنگ کشوری برگزار می گردد.

 

تمدید مهلت ثبت نام مدارس شاهد 97

به اطلاع کلیه داوطلبان گرامی که خواستار ثبت نام در مدارس شاهد 97-98 هستند می رسانیم ثبت نام مدارس شاهد 97-98 امسال نیز در تمامی مقاطع از جمله اول ابتدایی – هفتم – دهم و میان پایه همانند سنوات گذشته انجام می گیرد .

زمان ثبت نام مدارس شاهد در هر مقطع متفاوت خواهد بود که تاریخ ثبت نام شاهد 97 98 را در ادامه توضیح خواهیم داد:

ثبت نام در مقطع اول ابتدایی اغلب از اوایل خرداد تا 15 خرداد ماه ادامه دارد ، ثبت نام مدارس شاهد در مقطع هفتم و دهم از ابتدای تیر ماه آغاز شده و تا 14 تیر ماه ادامه خواهد داشت، در مورد نحوه ثبت نام و ورود به مدارس شاهد توجه داشته باشید که  داوطلبان  محترم می بایست ابتدا از طریق سایت ثبت نام مدارس شاهد97-98 اقدام به ثبت نام اینترنتی نمایند.

نحوه امتیازبندی داوطلبان ثبت نام مدارس شاهد

پس از ثبت نام در سایت مدارس شاهد اعلام نتایج غیر قطعی مدارس یک روز پس از پایان موعد ثبت نام اینترنتی مدارس شاهد انجام خواهد شد و اسامی دانش آموزان چندبرابر ظرفیت اعلام خواهد شد در مرحله بعدی ستاد ثبت نام مدارس شاهد طی 10 روز مدارک لازم جهت ثبت نام شاهد دانش آموزان را بررسی می کنند و سپس در سایت ثبت نام مدارس شاهد یا همان سامانه سجا تایید می کنند و سپس مدارک تایید شده طی 5 روز در منطقه آموزش و پرورش مربوطه تایید خواهد شد.

زمان ثبت نام مدارس شاهد میان پایه

به اطلاع کلیه دانش آموزان و اولیا گرامی می رسانیم ثبت نام مدارس شاهد 97-98 فقط در پایه های هفتم و دهم نخواهد بود و ثبت نام با توجه به ظرفیت های موجود در پایه های دیگر نیز قابل انجام خواهد بود ، ثبت نام میان پایه مدارس شاهد نیز از همانند شرایط ثبت نام شاهد پیروی می کند اما زمان بندی ثبت نام میان پایه از ثبت نام پایه های اصلی متفاوت خواهد بود.

زمان ثبت نام مدارس شاهد

متذکر میشویم که  سایت ثبت نام مدارس شاهد به نشانی saja.medu.ir است و ثبت نام فقط از طریق همین سامانه انجام خواهد گرفت ضمنا داوطلبان و اولیا گرامی حتما نمونه برگ ثبت نام مدارس شاهد را قبل از ثبت نام دریافت و بررسی نمایند.

تمدید مهلت ثبت نام شاهد 97

ممکن است متقاضیان در این بازه زمانی که در اختیار دارند به هر دلیلی موفق به ثبت نام در مدارس شاهد، به همین منظور فرصت دیگری را به عنوان تمدید مهلت ثبت نام شاهد 97 – 98 در اختیار متقاضیان جا مانده قرار میدهد، که بزودی تاریخ آن اعلام میشود. از این رو برای بدست آوردن مهلت مجدد ثبت نام شاهد می توانید این موضوع را از طریق سایت میهن مشاور پیگیری کنید.

ثبت نام مدارس شاهد 97-98 برای دانش آموزان شاهد به صورت مستقیم خواهد بود یعنی ثبت نام این دانش آموزان بعد از ثبت در سایت ثبت نام مدارس شاهد به نشانی saja.medu.ir  قطعی خواهد شد و این دانش آموزان پس از دریافت نمونه برگه ثبت نام مدارس شاهد 97-98 و تکمیل آن از طریق سایت ثبت نام شاهد 97 باید  در زمان تعیین شده به مدرسه مورد نظر مراجعه کرده و ثبت نام خود را تکمیل نمایند.

برای کسب اطلاعات بیشتردر مورد تمدید مهلت ثبت نام شاهد 97 می توانید با مشاوران سایت میهن مشاور از طریق تلفن با شماره 02170705003 تماس حاصل فرمایید.

تمدید مهلت ثبت نام مدارس شاهد
5 (100%) 1 vote

جهت مشاوره در زمینه تمدید مهلت ثبت نام مدارس شاهد

ازخط ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071613 تماس بگیرید
همچنین میتوانید با شماره 70705003-021 نیز تماس بگیرید

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

زمان ثبت نام دانشگاه خاتم
زمان ثبت نام دانشگاه خاتم

زمان ثبت نام دانشگاه خاتم اعلام شده است. دانشگاه خاتم یک دانشگاه پدافند هوایی میباشد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − هفت =