نیاز به راهنمایی دارید؟ با ما تماس بگیرید...
نیاز به راهنمایی دارید؟ تماس بگیرید

شماره تماس از تلفن ثابت ۷۰۷۰۵۰۰۳ -۰۲۱

سرخط خبرها
ثبت نام نمونه دولتی

شرایط ثبت نام مدارس نمونه دولتی

شرایط ثبت نام نمونه دولتی 97 در این بخش از سایت میهن مشاور ارائه می گردد، از این رو از آن دسته از متقاضیانی که خواهان آگاهی از نحوه این ثبت نام و نرخ و هزینه و همچنین تاریخ و زمان ثبت نام از طریق سایت این مدرسه می باشند خواهشمندیم با ما همراه باشند.

 

شرایط ثبت نام مدارس نمونه دولتی 97

زمان ثبت نام مدارس نمونه دولتی 97

زمان ثبت نام مدارس نمونه دولتی 97 آغاز شده است. ثبت نام آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی سال 97 طبق سال های گذشته به صورت هماهنگ برگزار می گردد. از این رو دانش آموزان عزیز برای ثبت نام از سامانه ثبت نام مدارس نمونه دولتی  به نشانی  nemoone.medu.ir  و یا سامانه ثبت نام اینترنتی نمونه دولتی  sanad.medu.ir روند ثبت نام خود را می توانند پیگیری نمایند و برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد روند ورود به مدارس نمونه دولتی با مشاوران سایت میهن مشاور تماس حاصل نمایند.

ثبت نام مدارس نمونه دولتی مانند سال های قبل فقط به صورت الکترونیکی و از طریق سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی به نشانی nemoone.medu.ir انجام می شود و هیچ پذیرشی به صورت حضوری انجام نمی شود، از این رو داوطلبان می توانند بعد از آگاهی از شرایط ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی و زمان ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 97 از طریق مطالعه دفترچه ثبت نام، به سامانه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی مراجعه و فرایند ثبت نام خود را تکمیل کنند.

دانش آموزان حتما باید کارت حضور در جلسه آزمون نمونه دولتی را دریافت و در آزمون شرکت نمایند. باید خاطر نشان کرد نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی حدودا پس از گذشت 3 هفته از برگزاری آزمون روی سایت ثبت نام آزمون نمونه دولتی قابل مشاهده می باشد، ثبت نام دانش آموزان در مدارس با توجه به آدرس مدارس نمونه دولتی و محل سکونت داوطلب انجام می شود.

ثبت نام مدارس نمونه دولتی 97 به طور سالانه از طریق آزمون ورودی انجام می گردد، آزمون مدارس نمونه دولتی تقریبا کمی راحتر از مدارس تیزهوشان هست اما با این حال باز هم تلاش بسیاری را می طلبد که داوطلبان در این آزمون موفق شوند.

برای اطلاع دقیق از زمان و نحوه ثبت نام مدارس نمونه دولتی 97 می توانید با مشاوران میهن مشاور تماس گرفته تا در زمینه مراحل ثبت نام شما داوطلبان را راهنمایی نمایند.

02170705003

شرایط ثبت نام نمونه دولتی 97

کلیه داوطلبان به این نکته توجه داشته باشند که ثبت نام در آزمون مدارس نمونه دولتی نیز دارای شرایط خاصی می باشد به صورتی که متقاضیان محترم که قصد ثبت نام در آزمون مدارس نمونه دولتی را دارند باید حتما تابع شرایط ثبت نام در آزمون نمونه دولتی درج شده در دفترچه ثبت نام آزمون نمونه دولتی باشند که چند مورد از قوانین آن را ذکر می کنیم :

 • کلیه دانش آموزانی که قصد ثبت نام در آزمون نمونه دولتی را دارند باید تابع رسمی ایران باشند.
 • ثبت نام مدارس نمونه دولتی 97-98 فقط در محدوده محل سکونت هر دانش آموز (ترجیحا) برگزار خواهد شد.
 • همه ی متقاضیان ثبت نام در مقطع دهم مدارس نمونه دولتی حق انتخاب یک رشته در رشته های موجود را خواهند داشت ( نهم به دهم ) .
 • قبولی داوطلبان در مدارس نمونه دولتی بر اساس تاثیر معدل (50%) و تاثیر آزمون (50%) خواهد بود.
 • ملاک ثبت نام در آزمون نمونه دولتی 97 طبق سال های گذشته برای پایه ششم به هفتم کلیه دروس خیلی خوب و یا یک درس خوب و مابقی دروس خیلی خوب و برای پایه نهم به دهم معدل نیمسال اول سال تحصیلی بالای هفده مورد توجه خواهد بود.
 • برای دانش آموزان دوقلو قانون ثبت نام مدارس نمونه دولتی به صورتی است که اگر یکی از آن ها در مدارس نمونه دولتی قبول شوند قل دیگر در صورت کسب حداقل 80% امتیاز قبولی آخرین دانش آموز که در آن مقطع قبول شده می تواند جهت ثبت نام مدارس نمونه دولتی پذیرش شود.
 • در صورتی که دانش آموزانی که قبولی وی قطعی شده در موعد مقرر به واحد نمونه دولتی قبولی خود مراجعه ننمایند ثبت نام وی ملغی و یک نفر از لیست ذخیره آزمون نمونه دولتی97-98 جایگزین وی خواهد شد.

 

سهمیه ثبت نام مدارس نمونه دولتی 97

به اطلاع آن دسته از دانش آموزان که عضو خانواده معظم شهدا و ایثارگران هستند میرسانیم پیرو آغاز ثبت نام مدارس نمونه دولتی 97-98 و انتشار دفترچه ثبت نام در سایت ثبت نام نمونه دولتی 97-98  در این دوره از پذیرش مدارس نمونه دولتی نیز سهمیه 10 % به ترتیب اولویت به شرح زیر به این عزیزان اختصاص داده شد ضمنا همه ی دانش آموزانی که میخواهند از سهمیه های 10 % جهت پذیرش را استفاده کنند می بایست تا موعد ثبت نام اقدام به دریافت کد احراز هویت از بنیاد نمایند تا در موعد ثبت نام با مشکلی مواجه نشوند.

 •  اولویت اول جهت استفاده از سهمیه شاهد در ثبت نام مدارس نمونه دولتی 97-98 : فرزندان شاهد
 •  اولویت دوم سهمیه شاهد در ثبت نام مدارس نمونه دولتی برای فرزندان جانبازان بالای 50% و دانش آموزانی که پدرشان بالای 3 سال اسارت داشته است.
 •  اولویت سوم استفاده از این سهمیه در ثبت نام نمونه دولتی با فرزندان جانبازان 25 تا 49% و فرزندان آزادگان بالای 6 ماه اسارت خواهد بود.
 •  اولویت چهارم : استفاده از سهمیه شاهد برای قبولی در مدارس نمونه دولتی با فرزند جانباز زیر 25 درصد و آزاده زیر 6 ماه اسارت خواهد بود.

تبصره : ثبت نام مدارس نمونه دولتی 97-98 در صورتی برای داوطلبان خانواده های شاهد و ایثارگران با اعمال سهمیه خواهد بود که دانش آموز متقاضی حداقل 70% نمره آخرین دانش آموزی که در آزمون شرکت کرده را کسب کند اعمال سهمیه در ثبت نام مدارس نمونه دولتی انها تاثیر نخواهد داشت ضمنا تمامی سهمیه های مربوط به ثبت نام آزمون نمونه دولتی در صورتی که در کارنامه آزمون نمونه دولتی دانش آموزان درج نگشته باشد هیچ تاثیر مثبتی نخواهد داشت.

دریافت کارت ورود به جلسه نمونه دولتی

برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با زمان ثبت نام مدارس نمونه دولتی 97 و نحوه و شرایط ثبت نام نمونه دولتی 97  اگر مشکل یا ابهامی داشتید با کارشناسان ما از سایت میهن مشاور تماس حاصل نمایید.

شرایط ثبت نام مدارس نمونه دولتی
5 (100%) 1 vote

جهت مشاوره در زمینه شرایط ثبت نام مدارس نمونه دولتی

ازخط ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071613 تماس بگیرید
همچنین میتوانید با شماره 70705003-021 نیز تماس بگیرید

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

معرفی سامانه - Nemoone.medu.ir
معرفی سامانه – Nemoone.medu.ir

معرفی سامانه – Nemoone.medu.ir در این بخش از سایت میهن مشاور ارائه شده است. سامانه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + 8 =